Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

QUOTE(iewootia @ 2015 04 29, 14:42)
Arvydai, aciu uz komentara  smile.gif

turit omeny valerijono prie jo miegojimo dezutes? bet man atrodo, kad valerijonas ji kaip tik erzina, nes jis dar energingesnis patampa. ispletes akis vaiksto ir pan. man su miegu kazkaip nesisieja jis  biggrin.gif

vakar vakare lygiai taip pat reke, kapste lauko duris, kad iseit nori tai faktas.

bet jis taip pat reke ir kol nebuvo lauko mates. bet buvo mates balkona  g.gif

bandau atgamint kada tas prasidejo, gali but, kad nuo isleidimo i balkona.
nes jis tada susivoke, kad nori iseit i lauka ir yra nedurnas, zino, kad as iseinu per duris.

paskutine viltis, kad tai susije su pavasariu. arba jam kazka skauda? dar variantas. bet kaip sakiau, man nepanasu, kad skaudetu.

as isleisciau ji i lauka viena, bet ten daugiabutis, pakankamai daug sunu vedziojama, bijau, kad issigas ir pabegs, tada uzsigrausiu...

1:1 mūsų situacija. Išmoko balkono rėmą atstumti, jei plyšelis yra. Mūsiškis, prieš paimant, min pusę metų sėkmingai valkatavo. Dabar labai reaguoja, kai kitus katinus pro langą pamato, kaip suprantu, nori lėkti muštis
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2015 04 28, 10:17)
reikia patarimo:

turėjau panašią situaciją, tik maniškis katinas nuo mažiuko užaugintas. Ištisai prašydavosi į balkoną o kai išsivedžiau keletą kartų į luką ir jis suprato per kurias duris laukan einama tai išvis ūbaudavo, sriūbaudavo prei durų. Nevedžiojau laukan gal metus, buvo nurimęs. Persikėliau į kitą butą ir vėl išsivedžiau, galvojau pripratinti su pavadėliu vedžioti bet vos tik parsinešdavau tuoj vėl prie durų sėdėdavo, kai tik pareidavau namo - vėl tas pats, prašydavosi ir prašydavosi laukan. Ir katino gaila bet ir ne kasdien gali laukan išeiti. Balkonas šiek tiek kompensuodavo, bet balkonas pas mane didelis ir stiklintas nuo viršaus iki žemės tai viską gerai matydavo ir pavojaus iškristi nebuvo. Kai pamačiau kad nesiliauja prašymaisi laukan nesvarbu bvo tą dieną išvestas ar ne tai išvis nusotjau vedžioti į lauką. Po kiek laiko kai suprato, kad laukan nevedu kiek beūbautų, nustojo vėrkti prie durų tik retkarčiais dėl viso pikto kniaukteldavo. Dabar jau metai kaip gyvena pas mano tėvukus bute pirmam aukte bet su galimybe tiesiai iš svetainės išeiti į vidinį aptvertą kiemą. Tėtis kas dien išleidžia kieman su priežiūra tai bais patenkintas. Tai tokia istorija. Viskas aišku labiausiai priklauso nuo katino chrakterio, maniškis baisiai užsispyręs tai kol nebuvo galimybių išleisti kieman tai ir išvis nebevesdavau nes vos tik pajusdavo kad gali išsiprašyti tai aimanos nesibaigdavo.
Atsakyti
QUOTE(Magnuna @ 2015 04 29, 18:33)
turėjau panašią situaciją, tik maniškis katinas nuo mažiuko užaugintas. Ištisai prašydavosi į balkoną o kai išsivedžiau keletą kartų į luką ir jis suprato per kurias duris laukan einama tai išvis ūbaudavo, sriūbaudavo prei durų. Nevedžiojau laukan gal metus, buvo nurimęs. Persikėliau į kitą butą ir vėl išsivedžiau, galvojau pripratinti su pavadėliu vedžioti bet vos tik parsinešdavau tuoj vėl prie durų sėdėdavo, kai tik pareidavau namo - vėl tas pats, prašydavosi ir prašydavosi laukan. Ir katino gaila bet ir ne kasdien gali laukan išeiti. Balkonas šiek tiek kompensuodavo, bet balkonas pas mane didelis ir stiklintas nuo viršaus iki žemės tai viską gerai matydavo ir pavojaus iškristi nebuvo. Kai pamačiau kad nesiliauja prašymaisi laukan nesvarbu bvo tą dieną išvestas ar ne tai išvis nusotjau vedžioti į lauką. Po kiek laiko kai suprato, kad laukan nevedu kiek beūbautų, nustojo vėrkti prie durų tik retkarčiais dėl viso pikto kniaukteldavo.  Dabar jau metai kaip gyvena pas mano tėvukus bute pirmam aukte bet su galimybe tiesiai iš svetainės išeiti į vidinį aptvertą kiemą. Tėtis kas dien išleidžia kieman su priežiūra tai bais patenkintas. Tai tokia istorija. Viskas aišku labiausiai priklauso nuo katino chrakterio, maniškis baisiai užsispyręs tai kol nebuvo galimybių išleisti kieman tai ir išvis nebevesdavau nes vos tik pajusdavo kad gali išsiprašyti tai aimanos nesibaigdavo.

Va, va!! Tas ir yra, kad visi tie "peliu gaudytojai" labai jau savarankiski, o ant viso kitko jiems giliai nusiciurkst, aba nusispjaut su diiiidele trajektorija biggrin.gif Nu bet, ***, mergos, taigis todel ir seriam ne rotveilerius, kad nors sioki toki xarakteri pries garbaneles parodytu!!!!!!!!! lotuliukas.gif biggrin.gif
Vo kai 9 metu katinas pradeda reikst pretenzijas tai jau reik imt lopeta aba suklust. Kazkas gal net xujovato; ir nieko labai jau tokio gero horizonte nesisviecia schmoll.gif Nu bet kai kasaras svetimuose namuose.... Pamatytumet (pauostytumet) mano pedkelnes sveciuose... rolleyes.gif rolleyes.gif
P.S. Jauciu neperlabiausiai sugundziau? bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2015 04 29, 16:04)
o va maniškei mano šnypštimas kažko nelabai baisus, šiek tiek susigūžia- nutaiso nekalta veidelį ir atsitraukus gali po 15 min. tęsti tai dėl ko buvo apšnypšta  biggrin.gif


aš ir už čiuprinos laikiau, ir į akis žiūrėjau.... oi, kaip nenorėjo akių nusukti, bet aš nepasidaviau (nors man labai sunku išlaikyti žvilgsnį nesumirksėjus)..... smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Gal ankstesniuose namuose jis buvo laukinis katinas? 


negaliu paklaust buvusiu seimininku, bet girdejau is jo veterinares, kad ji isleisdavo i lauka. jie gyveno bute.

bet kodel jis pradejo rekaut butent pavasari? ir kodel jis kastruotas, bet zymi krumus? g.gif

Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2015 04 30, 14:41)
negaliu paklaust buvusiu seimininku, bet girdejau is jo veterinares, kad ji isleisdavo i lauka. jie gyveno bute.

bet kodel jis pradejo rekaut butent pavasari? ir kodel jis kastruotas, bet zymi krumus?  g.gif


kastruoti katinai irgi žymi
Atsakyti
Ir kastruoti katinai žymi teritoriją, pasitaiko kad žymi net ir tie kurie buvo kastruoti dar maži kačiukai. Į morčiuojančias kates kastruoti katinai nereaguoja bet vistiek gina savo teritorijos tiek nuo katinų patinų tiek nuo kačių. Tėvų kastruotas aktinas laukines duris žymėdavo. Niekur kitus nevarydavo o vat prei laukinių durų taip nusitaikydavo, kad pavarydavo į plyšiuką tarp durų apačios ir staktos doh.gif Mūsų atveju tai buvo problema dėl hierarchijos - nesusigyveno mano mama su tuo katinėliu. Suradau jam kitus namus ir gyvena jis ten laimingas ir mylimas - nė karto ne vietoje nečiurkštelėjo
Šiaip tokiais atvejais visuomet patartina pirmiausia sveikatą pasitikrinti - gal vistik koks šlapimo pūslės uždegimas. Aišku tai vistiek nepaaiškintų kodėl katinas kniaukia prie durų. Teisingai sakote - katinai bais gudrūs sutvėrimai, labai greitai susivokia kam kokios durys skirtos. Savo katytę šeštadieniais nešu pas tėvukus pasisvečiuoti nes šalia manęs gyvena tai šeštadieniais ankstyvą rytą mane pažadina garsus reikalavimas nešti į svečius doh.gif darbo dienom tylu ramu būna, o šiaštadienį miau pasigirsta kartais ir 5 val doh.gif
Atsakyti
taip, gudrus jie ir manipuliatoriai geri biggrin.gif

kazkur perskaiciau, kad kei rekauja reikia nekreipt jokio demesio, nei gero nei blogo. tarkim bart ar pan irgi negalima, nes jis rekima sieja su demesio gavimu sau, ale atsakai jam atgal, tada jis vel atgal smile.gif bet taip ir yra. mano ir siaip toks iskalbingas jis, visada sumiauksi kurnors uzsokdamas, arba kai palieti netycia, visada koki garsa isleis biggrin.gif
tai va, as pradejau visai ignoruot ji, aisku sunku, bet ziuriu miaukimas toks tylesnis pasidare, lyg nusivyles butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2015 04 30, 14:41)
bet kodel jis pradejo rekaut butent pavasari?

O tai kodel tada Tu miniaka uzsimaukslinai ir kodel tada as i tuos miniakus pavasariais taip veizolinuos? bigsmile.gif
Atsakyti
nu tai taip, instinktai. kuriu neiskastruosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2015 04 30, 17:13)
nu tai taip, instinktai. kuriu neiskastruosi biggrin.gif

Fuuuuj verysad.gif Labai nekulturinga, negrazu, netautiska ir nelietuviska net pamanyt apie mane kastruot unsure.gif Mano "velykos" brangios kaip atminimas!!! As gi geras (galiu belenkada pamurkt jei netikit) ir i lova tik retai prisiusioju rolleyes.gif ir siaip toks visai nieko sau... jei miegu dantim i siena. Kol pusgirtis - gal net neknarkiu!! (Tik kaldra i savo puse tai nusitraukiu) biggrin.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
tai va, naujausios naujienos pas mane: issoko katinas is 3 auksto. issigandau baisiai, bet viskas gerai, buvo atmsu, isejo i balkona ir girdziu babach..
paziuriu i apacia, ziba akys dvi.
islekiau i lauka, ieskojau visur , niekur neradau, jau vos ne verkdama griztu, tas smikis sedi prie laiptines duru patenkintas, tikrai nesusizeide, partempiau namo, visas patenkintas gulejo ir prausesi, dabar isvis bijau isleist i balkona doh.gif nes vis ziuriu jis i turekla, vel bandytu sokt manau.
Atsakyti