Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

QUOTE(katckyte @ 2015 04 27, 21:55)
2 mėn ir 3savaitės


Ir veiseja atidave tokio amziaus kaciuka? Nu kosmosas doh.gif
Nieko nepadarysit dabar, tiesiog mokykit ir mokykit kantriai. Ka turejo padaryti kate, darysit jus 4u.gif
Atsakyti
Pameginkit dar viena dezute su paprastu smeliu pastatyt ir kaip imanoma apribokit kasaro judejimo erdve. Nu, kad vos ne kaip kalejime salia "parasos" gyventu. unsure.gif
Nezinau ar pades, bet vis siokia tokia versija g.gif
Atsakyti
QUOTE(katckyte @ 2015 04 27, 19:54)
Sveiki,

reikia patarimo. Parsivežėm kačiuką, 2 mėn. trečia savaitė pas mus jau (tai jam 2 mėn ir 3 savaitės dabar). Nu niekaip neina į dėžutę sad.gif veisėja patikino, kad reikalus visad darė į dėžutę. Deja, į dėžutę neina pats ir nedaro. kraiką naudojam tokį pat, prie kokio buvo pratintas. Į dėžutę padaro, jei pamačius, kad jau ieško kur čia geriau pritūpus,spėju pagaut ir patupdyt kur reikia smile.gif  tai va nešu taip jau trečia savaitė. būna, pakakoja dėžutėj (kai spėju "pasodint" į dėžutę), o paskui už keletos min prisysioja ant kaldros  doh.gif jo namelis (guolis) visad šlapias, nespėju valyt.
Bandžiau ir vietą dėžutės keist,nepadėjo. Dėžutė valoma kasdien, paliekant "šiek tiek kvapo".
Kaip prikalbint jį reikalus atlikti dėžutėj, kad pats nueitų?..



O galima tokius "herojus" veisejus į viešumą? nes 2 men tai atiduoti kaciuka yra ziauru. Tiek kaciuko tiek jusu atzvilgiu.


Panasu, kad jums nesiseka mokyti. Matyt kazkokie niuansai yra, gal rekiat ant kaciuko, gal bandet nosi i sysiuka sukisti, gal dezute per toli ir kaciukas bijo iki jos nueiti, gal negiriat kai padaro vietoje.

Beje kaip atrodo jo guolis ?
galbut tai yra namukas ant zemes, o draskykle virs jo? tokius namukus 90proc kaciu pavercia tualetais.
beje jei guoliukas uzdaras ir kaciukas ten sysioja tai rodo, kad ten jis jauciasi saugus, o kraiko dezuteje turbut ne.

Idekit kraiko dezute i deze, arba nupirkit nameli dezute (tik ISIMKIT DURELES !!) ir padekit kazkur visai salia. O dar geriau kad ju butu kelios ir visos "po ranka"

jei pasysiojo ant lovos ta sysiuka isgrezkit ir po keleta laseliu supilkit i dezutes. Gal perdaug jas plaunat valot ir kaciukas nesupranta, kad ten tualetas (priesingai kaip su kaldra, nes ji issiplauna tik jums smile.gif jis kvapa /vieta/ pojucius jaucia). Vienzo kaciuko tualete isimkit tik kakucius o sysiuko po viena gabaliuka palikit, kad liktu aiskus kvapas.

Gal kraikas silikoninis arba medzio drozles? itin daznai tai yra arba baisu (silikonas, nes jis snypscia sysiojant) arba nevisai asocijuojasi su wc (medzio drozles). Geriau naudokit smeliuko varianta. arba skirtingus kraikus skirtingose dezutese

i lova artimiausius kelis menesius ishvis neleiskit. Kol nesibaigs asociacija, kad tai yra WC. kaldra apipilkit lenor koncentratu tose vietose kur susysiota. arba pabandykit gauti www.zoflora.co.uk is Anglijos, sitas koncentratas TIKRAI isvalo kvapa. (is patirties)

Ir svarbu, nepamirskite nu laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabai girti kai kaciukas pasysioja.pakakoja kraiko dezuteje. Girti kaip muilo operose smile.gif daug ir israiskingai smile.gif

Rasykit kaip sekasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nereali: 28 balandžio 2015 - 04:25
O! Si karta ir as beveik pataikiau! biggrin.gif thumbup.gif
Mes dar toki slyksciai cezanti celofana ant lovos tiesdavom. Ne is karto, bet suveike lotuliukas.gif Tik musu kate jau didele budama isicinkino ant savo "prieses" lovos myziot smile.gif
Atsakyti
reikia patarimo: pasiemiau 9 metu katina sausio pradzioje. kastruotas.

greit iprato prie nauju namu, daro i dezute, maista tik sausa eda, kokybiska. jokiu problemu nera, bet va pries koki menesi ar maziau pradejo rekaut, ypac vakarais ir nakti. lyg noretu kaciu doh.gif

isleidziu i balkona, tai iseina ir rekia ten, tada eina prie buto duru rekdamas. rekia ir ziuri i akis man. turbut nori iseit i lauka. o gal jam skauda ka? bet tikrai neatrodo..

rekaloja ir nakti irgi, 5 h ryto atsikelia, anksciau miegodavo ramiai iki 7-8 h ryto.

jis kastruotas beveik metu amziaus. ar gali but, kad per velai ir jam dabar pavasariniai instinktai veikia del to? buvau isvedu i kiema, zymejo krumus. maniau, kastruoti katinai nezymi, bet tikrai gerai isiziurejau, siusino kaip turi but.

help!! neimanoma be ausu kamsciu miegot (o per juos irgi girdisi!) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2015 04 28, 11:17)
reikia patarimo: pasiemiau 9 metu katina sausio pradzioje. kastruotas.

greit iprato prie nauju namu, daro i dezute, maista tik sausa eda, kokybiska. jokiu problemu nera, bet va pries koki menesi ar maziau pradejo rekaut, ypac vakarais ir nakti. lyg noretu kaciu  doh.gif

isleidziu i balkona, tai iseina ir rekia ten, tada eina prie buto duru rekdamas. rekia ir ziuri i akis man. turbut nori iseit i lauka. o gal jam skauda ka? bet tikrai neatrodo..

rekaloja ir nakti irgi, 5 h ryto atsikelia, anksciau miegodavo ramiai iki 7-8 h ryto.

jis kastruotas beveik metu amziaus. ar gali but, kad per velai ir jam dabar pavasariniai instinktai veikia del to? buvau isvedu i kiema, zymejo krumus. maniau, kastruoti katinai nezymi, bet tikrai gerai isiziurejau, siusino kaip turi but.

help!! neimanoma be ausu kamsciu miegot (o per juos irgi girdisi!)  doh.gif

Paziesim ka Nereali priburs, bet man atrodo, kad jusu katinukui LABAI patiko lauke ir dab jis neturi nei saiko, nei laiko orentacijos. Jis nori laukan ir bando jus nuterorizuot: o mazu kas nors isves jei daug skandalinsiuos? bigsmile.gif
Atvejis ne is lengvuju (Nu kaip ir su visais kitais is kaciu familijos) biggrin.gif Kaip auklesit... tai cia jau pagal aplinkybes, bet neturetu but itin sunku.
Sianakt ants jau turetu but isvargusiai/ramutukas. Bet cia spelione! Ne man miegot ir ne man kniaukt. O konkretus reikalas yra jam kur nors netoli dezutes sena kartonine valeriono pakuote numest thumbup.gif Tipo sinagoga!! drinks_cheers.gif O jei dar mandarinu sultim apipurksit tai savaitei pamirsit, kad katina turejot biggrin.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
P.S. Jei tikrai panasu, kad verziasi i lauka,- lai ten susipazista su kaimynu suniuku aba buna ISGRUDAMAS (!!!) per lietu. O grizes tegul dar letenas vonioj nusiplauna ir issidziovina su fenu rolleyes.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Arvydai, aciu uz komentara smile.gif

turit omeny valerijono prie jo miegojimo dezutes? bet man atrodo, kad valerijonas ji kaip tik erzina, nes jis dar energingesnis patampa. ispletes akis vaiksto ir pan. man su miegu kazkaip nesisieja jis biggrin.gif

vakar vakare lygiai taip pat reke, kapste lauko duris, kad iseit nori tai faktas.

bet jis taip pat reke ir kol nebuvo lauko mates. bet buvo mates balkona g.gif

bandau atgamint kada tas prasidejo, gali but, kad nuo isleidimo i balkona.
nes jis tada susivoke, kad nori iseit i lauka ir yra nedurnas, zino, kad as iseinu per duris.

paskutine viltis, kad tai susije su pavasariu. arba jam kazka skauda? dar variantas. bet kaip sakiau, man nepanasu, kad skaudetu.

as isleisciau ji i lauka viena, bet ten daugiabutis, pakankamai daug sunu vedziojama, bijau, kad issigas ir pabegs, tada uzsigrausiu...
Atsakyti
Manasis irgi norėdavo į lauką, net ant durų rankenos kabėdavo bandydamas atsidaryt biggrin.gif bet kniaukimas tik toks gailus, nereikalaujantis buvo, todėl kažkaip didelių problemų nesudarė, o kadangi neketinau į lauką leist, tai po kiek laiko ir reikalavimai dingo. Nors retkarčiais vis dar prisimena, kad norėtų ištrūkt į laisvę ax.gif
Atsakyti
Man užteko kelis kart apšnypšti, tai dabar net praviras duris galiu palikti biggrin.gif
Atsakyti
o va maniškei mano šnypštimas kažko nelabai baisus, šiek tiek susigūžia- nutaiso nekalta veidelį ir atsitraukus gali po 15 min. tęsti tai dėl ko buvo apšnypšta biggrin.gif
Atsakyti
[quote=iewootia,2015 04 29, 14:42]
Arvydai, aciu uz komentara smile.gif

turit omeny valerijono prie jo miegojimo dezutes? bet man atrodo, kad valerijonas ji kaip tik erzina, nes jis dar energingesnis patampa. ispletes akis vaiksto ir pan. man su miegu kazkaip nesisieja jis biggrin.gif

vakar vakare lygiai taip pat reke, kapste lauko duris, kad iseit nori tai faktas.

bet jis taip pat reke ir kol nebuvo lauko mates. bet buvo mates balkona g.gif

bandau atgamint kada tas prasidejo, gali but, kad nuo isleidimo i balkona.
nes jis tada susivoke, kad nori iseit i lauka ir yra nedurnas, zino, kad as iseinu per duris.

paskutine viltis, kad tai susije su pavasariu. arba jam kazka skauda? dar variantas. bet kaip sakiau, man nepanasu, kad skaudetu.

as isleisciau ji i lauka viena, bet ten daugiabutis, pakankamai daug sunu vedziojama, bijau, kad issigas ir pabegs, tada uzsigrausiu...
--------------------------------------
--------------------------------------
Kazka cia ne taip prihakinsiu g.gif
--------------------------------------
Siaip valerijono pakuote dedama toj vietoj, kur nesankcionuotai siusioja. Tada ten nebedaro schmoll.gif Tada ten jau baznycia.
Tiesiog pagalvojau, kad toks "irenginys" jam bus bais indomus ir pamirs, kad norejo i lauka biggrin.gif
Pas mus konkretus durdomas! Kambario rankena ne tik apversta i kita puse, bet dar ir nupjauta. Tai dab tik kabo, o anksciau ir i virsu, ir i apacia visaip atsidarydavo. Jau senai nebegali, bet nuolat bando ir isputus akis sekalina kaip cia mes atsidarom bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
P.S. Ale vis tiek po pora kartu kasdien pro plysiuka pasprunka! Paskum be manes ner kam parvaryt. Draskos rupuze! Kariauja uz LAISVE biggrin.gif O manes tai ant zodzio klauso ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2015 04 29, 14:42)
bandau atgamint kada tas prasidejo, gali but, kad nuo isleidimo i balkona.
nes jis tada susivoke, kad nori iseit i lauka ir yra nedurnas, zino, kad as iseinu per duris.


Gal ankstesniuose namuose jis buvo laukinis katinas? g.gif
Atsakyti