Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

QUOTE(arvydas. @ 2015 03 07, 10:34)
Nereali ne apie sviezia, o apie jau atzymeta kraiga raso, kad ji reikia "perzymet"  biggrin.gif
Na "šviežias" = "be jų kvapo/su kitų kvapais".

O Nereali, labai gerai ir aiškiai rašo 4u.gif Dalinu nuorodas į šią temą.
Atsakyti
QUOTE(esarmy @ 2015 03 07, 11:02)
Na "šviežias" = "be jų kvapo/su kitų kvapais".

O Nereali, labai gerai ir aiškiai rašo  4u.gif Dalinu nuorodas į šią temą.

blink.gif A tai cia visos renkates ne del mano igimto zavesio??? blink.gif biggrin.gif
-----------------------
Jau toki gudru kaciu augintoja primetu, o Nereali vis tiek kitoj svorio kategorijoj: jau kai pasako, tai nei pridesi, nei atimsi lotuliukas.gif As zmonai viska atpasakoju, nes pati ne uz ka SM neskaito schmoll.gif Tikiuosi, kad is pavydo bigsmile.gif ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 03 07, 11:20)
blink.gif  A tai cia visos renkates ne del mano igimto zavesio???  blink.gif  biggrin.gif
-----------------------
Jau toki gudru kaciu augintoja primetu, o Nereali vis tiek kitoj svorio kategorijoj: jau kai pasako, tai nei pridesi, nei atimsi  lotuliukas.gif  As zmonai viska atpasakoju, nes pati ne uz ka SM neskaito  schmoll.gif  Tikiuosi, kad is pavydo  bigsmile.gif  ax.gif  bigsmile.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif kreipiuosi pagalbos dėl patarimo.
Mano katė (pusantrų metų) periodiškai man prisiusioja į lovą, i mano patalynę, mano vietoje (pati ją maitinu, daugiausiai prižiūriu).
Kai ji buvo mažytė, galvojom dėl jos mažumo/vaikiškumo, tarsi miega, užsimiega ir privaro...
O dabar... suaugusi katė... kastruota. Šiandien po ilgo laiko pertraukos, pusmečio ant kaldros radau didžiulę balą/šlapią dėmę.
Ima neviltis... turiu tuos atgrasančius purškiklius, žinoma išsiplausiu, susitvarkysiu, bet kodėl taip yra? kaip toliau gyvent? kaip ją mylėt? kyla visokių minčių...
Atsakyti
QUOTE(goodly @ 2015 03 09, 14:02)
Laba diena 4u.gif kreipiuosi pagalbos dėl patarimo.
Mano katė (pusantrų metų) periodiškai man prisiusioja į lovą, i mano patalynę, mano vietoje (pati ją maitinu, daugiausiai prižiūriu).
Kai ji buvo mažytė, galvojom dėl jos mažumo/vaikiškumo, tarsi miega, užsimiega ir privaro...
O dabar... suaugusi katė... kastruota. Šiandien po ilgo laiko pertraukos, pusmečio ant kaldros radau didžiulę balą/šlapią dėmę.
Ima neviltis... turiu tuos atgrasančius purškiklius, žinoma išsiplausiu, susitvarkysiu, bet kodėl taip yra? kaip toliau gyvent? kaip ją mylėt? kyla visokių minčių...

blink.gif Tikrai, kad visokiu "minciu" gali kilt doh.gif
Sarkozy, kai buvo panasaus amziaus i tavaja dukrai ant lovos pavarydavo. (Dukra jos herarchijoj - paskutinis daiktas pries muse) smile.gif Ne tai, kad bala, bet myzteldavo. Ypac jei nespeja pasiklot ar koki nauja daikta pasideda.
Dengdavom cezanciu celofanu. Dar pora kartu siustelejo ir nustojo. Na, o su naujais daiktais tai dar vis reik but atsargiam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(goodly @ 2015 03 09, 14:02)
Laba diena 4u.gif kreipiuosi pagalbos dėl patarimo.
Mano katė (pusantrų metų) periodiškai man prisiusioja į lovą, i mano patalynę, mano vietoje (pati ją maitinu, daugiausiai prižiūriu).
Kai ji buvo mažytė, galvojom dėl jos mažumo/vaikiškumo, tarsi miega, užsimiega ir privaro...
O dabar... suaugusi katė... kastruota. Šiandien po ilgo laiko pertraukos, pusmečio ant kaldros radau didžiulę balą/šlapią dėmę.
Ima neviltis... turiu tuos atgrasančius purškiklius, žinoma išsiplausiu, susitvarkysiu, bet kodėl taip yra? kaip toliau gyvent? kaip ją mylėt? kyla visokių minčių...


Skaitom temos pradzia. Tiesiog nuosirdziai nebeidomu kartoti ta pati.Be to net vienu puslapiu atgal buvo apie tai uzsiminta.

Arvydai, tau jau net geda butu nezinot. Plus kad net uzsimeni apie dukra ir jos vieta kates..... Kur? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2015 03 10, 03:56)
Skaitom temos pradzia. Tiesiog nuosirdziai nebeidomu kartoti ta pati.Be to net vienu puslapiu atgal buvo apie tai uzsiminta.

Arvydai, tau jau net geda butu nezinot. Plus kad net uzsimeni apie dukra ir jos vieta kates..... Kur? wink.gif

Sitoj vietoj ne Sarkozy, o Aiste turi auklejimo spragu, bet dab jau velu perdarinet biggrin.gif Jin pati pirmiji puola kate, visaip dukena ir bais dziaugias, kai kate pasidaro kovine ir irgi puola. Jau prieidinedama prie kiskos megztinio rankoves ant ranku uzsitraukia tai ko tiketis?? blink.gif Nu va taip ir kariauja abidvi biggrin.gif
Anksciau apdraskydavo mazumele. Visus apdraskydavo. Bet man rods, kad mazi kaciukai tiesiog savaime nemoka zaist be nagu tai ir drykstelna. Netycia. Isijaute...
Dab tik pas veterinara "pamirsta" nagus itraukt. (Bet ne todel, kad svetima zmogu puola, o todel, kad pries "pasimatyma" neisvengiamai tenka su masina pasivazinet). Ir net ta baisi gaisrininko pirstine nepadeda schmoll.gif Tenka veztis kate ir deki i ka ja iviniot blush2.gif Bet siaip nebesidrasko. Net sunio nedrasko. Tiesa ciuckis jau zino atstuma tai nepuola zaist kaip akis isdeges; po biski prisiblatina ax.gif Kai jau atsibosta tas ikyrumas mostelna letena, bet be nagu ir netaikliai. Neabejoju, kad jin tycia taip daro, nes kai tikrai suo buvo uzpuoles teko lopyt terjera. Ir paskui dar 6 kates pamestus nagus radom, nors "mustynes" pora sekundziu tetruko. doh.gif
Nu Sarkozy palikta mamos dar koki menesi savarankiskai gatvej pagyveno. Maitindavos alubary. Piktos bobos ja tuoj pat ismesdavo, bet su kiekvienu ateinanciu ar iseinanciu klientu ji jau vel cia kaip cia; murkia ir su pakelta uodega prasineja bent jau keptos duonos. Negavus eina pas tas piktas bobas i virtuve ir vel viskas is pradziu bigsmile.gif Parsiveziau. Tai vat dabar ir turim. Per 6 metus amzinas alkio jausmas isgaravo, bet savigynos igudziu ir kovos del isgyvenimo patirties dar liko daugiau negu noretusis.
Plius nekastruota, tai kai arteja kniaukalas batus geriau slept iki tablete suveiks. Bet kadangi per daug piliuliu duot nesinori tai... ka cia slept,- pasitaiko ir baluciu nesankcionuotose vietose blush2.gif Kol kas pakenciama; bet juk neveltui klausiau kuom is kilimu siusalo kvapeli ispravadint ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
O dar kol Nereali is savo to sauletojo Madakaskaro nespejo manes vobsce i suns dienas isdet tai stai ka (nebe pirma karta!!!) pasakysiu:
Turiu akvariuma (maaaaza) tai ten viskas tik dvesia ir dvesia verysad.gif Jokio orgazmo. Ir taip 50 metu blink.gif
Turim 3 sunis, bet nei vieno nera mano. (Nors 2 is ju manes klauso kur kas geriau uz seimininkus, o trecia (kale su bantu) dar tik pratinas). Nezinau kada ikas. g.gif
Turim antra kate. Abi sudejus link 18 metu tempia. (Anksciau kiskas saudziau, o ir dabar laukines saudyciau). (Biski meluoju: anksciau nenorejau ir vamzdius terst geda budavo, o dabar turbut jau nebedrisciau). blush2.gif
Tai vat labai pritariu (nes diena su ziburiu nerandu jokiu argumentu PRIES) Nerealios nupiestai geros kates Dzokondai/sventajai mergelei ir pan. Bet man kate asocijuojas su tokiu neperlabiausiai paklusniu naglu padaru. Visa laika non stop bandom vienas kita prisijaukint aba pergalet! lotuliukas.gif Kol kas lygiosios, bet as greit mirsiu, o kate turi... kiek ten tu gyvenimu??? bigsmile.gif biggrin.gif
Ai, manau, kad jei Sarkozy nebutu "brunete prie bajerio"... as gal tada ja dvigubai maziau myleciau negu zmona ir abu bariuky gyventume rolleyes.gif wub.gif rolleyes.gif
Ka norit sakykit, o jei kasarai nestraintu akyciu, pozyciu, kirminuku, blusyciu ir visokiu kitokiu is to isplaukianciu bajeriuku... nu kam gi jie tada butu indomus?? Taigis nieko gero jau senu seniausiai (nuo akmens amziaus) nebeveikia apart, kad mumis erzina ir pieneli (siukstu negalima duot pienelio, nes gamtoj kates jo neranda kaip ir :kiaulienos, vistienos, drablienos, kiausinienes...; tik musu firmos traskuciu galima) bigsmile.gif O vat prisijaukino mumis zvairosios ir dab vartaliojasis kaip inkstai taukuose thumbup.gif biggrin.gif thumbup.gif
Dukra cia pries pora dienu lab fainai ka tik paedusios ir i triju zmoniu pokalbi "isiterpusios" kates buka zvilgsni issifravo: "...o jus ka nors gyvenime pasieket???..." Miau, miau biggrin.gif
Atsakyti
super tema
Atsakyti
Sveiki,

reikia patarimo. Parsivežėm kačiuką, 2 mėn. trečia savaitė pas mus jau (tai jam 2 mėn ir 3 savaitės dabar). Nu niekaip neina į dėžutę sad.gif veisėja patikino, kad reikalus visad darė į dėžutę. Deja, į dėžutę neina pats ir nedaro. kraiką naudojam tokį pat, prie kokio buvo pratintas. Į dėžutę padaro, jei pamačius, kad jau ieško kur čia geriau pritūpus,spėju pagaut ir patupdyt kur reikia smile.gif tai va nešu taip jau trečia savaitė. būna, pakakoja dėžutėj (kai spėju "pasodint" į dėžutę), o paskui už keletos min prisysioja ant kaldros doh.gif jo namelis (guolis) visad šlapias, nespėju valyt.
Bandžiau ir vietą dėžutės keist,nepadėjo. Dėžutė valoma kasdien, paliekant "šiek tiek kvapo".
Kaip prikalbint jį reikalus atlikti dėžutėj, kad pats nueitų?..
Atsakyti
Kiek kaciukui laiko?
Atsakyti
2 mėn ir 3savaitės
Atsakyti