Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

QUOTE(arvydas. @ 2015 03 05, 11:01)
Tada sunkus atvejis. Net nzn ka patart  unsure.gif  Jei vienoj vietoj dergtu ar tik didelio eitu... dar dar suprasciau...
Gal dezutes vieta jam nepatinka?  bigsmile.gif  Pabandykit kur nors patraukt, kad darydamas biski uzsislept galetu. Ir gal verta antra dezute pastatyt?  g.gif

g.gif tai vat ,kad neaisku cia su juo,nu visada buvo viskas gerai,nieks nesikeite:(
Atsakyti
QUOTE(Pusaite @ 2015 03 05, 11:07)
g.gif tai vat ,kad neaisku cia su juo,nu visada buvo viskas gerai,nieks nesikeite:(

gal pas veterinarą nuvežt reiktų, gal kas nors jam negerai ir taip bando atkreipt dėmesį g.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2015 03 05, 11:09)
gal pas veterinarą nuvežt reiktų, gal kas nors jam negerai ir taip bando atkreipt dėmesį  g.gif

nu reiks,sakau gal ryt,dar paziuresiu,kaip jis cia save ves per siandien
Atsakyti
QUOTE(Pusaite @ 2015 03 05, 09:26)
labas rytas 4u.gif
man tai  anoks cia labas,kovoju su katino elgesiu.
nesuprantu jo protesto formos g.gif
diena pries priraite virtuvej ant palanges! ir sugalvok tu man....nu pagalvojau nori demesio,grizau po darbo,paniurkiau ir atsisedau prie stalo,tai galvojau gal per mazai utiutiutiu padariau,tai salia stalo ir priraite ant palanges.pasakiau fuuu,negalima,isvaliau,pakvepinau
si ryta atsikeliu,jau jauciu kvapeli ,kad prikrauta,varau ziuret i dezute-nera,pasiziuriu vel virtuvej,tik jau vos ne i savo vandens bliudeli doh.gif
dabar tai jau net snukiu parodziau,kas yra fuuu ir negalima
tai nelabasis,prisisiojo dabar i lova!as vel ji uz kupros ir vel fuuuuu,nosim i lova.

kas cia per numeriai,kas jam yra?
turiu nuo sausio 19,jam 7men.kraiko nekeitem, dezute visada svari



PAS VETERINARA !!! Slapimo, kraujo ir ismatu tyrimus priduok. panasiausia, kad sveikatoje problema, nes katinas stengiasi kuo akivaizdziau parodyti kad jam negerai (prie savo maisto, jums ant lovu, matomoje vietoje ant palanges).

Del nosies kišimo i ismatas.
Labai svarbu suvokti KAIP gyvunai traktuoja savo slapima/ismatas - TAI YRA TARSI ZINUTES PARASYMAS KITAM GYVUNUI
Pažiūrėkit kaip šunys/katinai lauke sysioja? ant šunų labiau matosi, bet katinai elgiasi taip pat. Vienas pasisiojo, kitas ant viršaus. Pakeitus kraiko dėžutę aš dešimt minučių palaukdavau kol beveik visos katės iš naujo paliks ten savo kvapą ty pasysios ir vėl išvalydavau biggrin.gif

Taigi, jei iki šiol sėkmingai besinaudojęs dėžute gyvūnas STAIGA pradeda dergti matomiausiose vietose (arba labiausiai mumis kvepančioje vietoje ty lovoje) reikia suvokti, kad jis palieka žinutę šiuo atveju kitam SAVO GAUJOS NARIUI- ŽMOGUI. Jie gi nesupranta, kad žmogus šiuo atveju yra tūpas gyvūnas, neturintis visai jokios uoslės biggrin.gif ir nemokantis skaityti biggrin.gif

Atsimenat ežio reklama. VA JI: yra cia youtube >>
Is tiesu tai visiška tiesa, gyvūnai ypač katės "perskaito" tokiose žinutės be proto daug informacijos. Aš dabar greit nesurandu straipsnio, kuriame buvo aprašyta moksliniai tyrimai bet kiek atsimenu pradedant ligomis baigiant vos ne genetiniais dalykais.
taigi, Jūs sukišdami katino snukį į išmatas pasiekiate visai ne to, ko siekėte.


Vienžo mano įsitikinimu ir patirtimi katinas jums siunčia žinutę. Taigi, atmeskite sveikatos problemas, kirminus, paskui žiūrėkite hierarchinius dalykus ir "gamtos šauksmą" (kastracijos reikalai) taip pat gal kas pasikeitė- gal kaimynai daro remontą, atsirado naujų gėlių ar kokių nors įrenginių kas gąsdina ar nuodija, gal naujas namų ploviklis, naujas kraikas, naujas maistas ir tt.

ir būtų džiugu išgirsti kaip jums sekasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nereali: 06 kovo 2015 - 03:00
QUOTE(Pusaite @ 2015 03 05, 10:26)

man tai  anoks cia labas,kovoju su katino elgesiu.
nesuprantu jo protesto formos g.gif
diena pries priraite



QUOTE(Nereali @ 2015 03 06, 03:54)

T Taigi, atmeskite sveikatos problemas, kirminus, paskui žiūrėkite hierarchinius dalykus ir "gamtos šauksmą" (kastracijos reikalai) taip pat gal kas pasikeitė- gal kaimynai daro remontą, atsirado naujų gėlių ar kokių nors įrenginių kas gąsdina ar nuodija, gal naujas namų ploviklis, naujas kraikas, naujas maistas ir tt.


Pušaite, pajuodinau Nerealios mintį- apie pasikeitimus. Pas jus pasikeitė- ir jo akimis daug. Palydėjot vaivorykštėn jo brolį. Ane? Jums stresas. Jam irgi. Jūs rašote žinutes SM apie savo savijautą- jis irgi rašo.. tik savaip mirksiukas.gif Bet veterinarui parodykit- dėl visa piktaa. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2015 03 06, 06:59)
Pušaite, pajuodinau Nerealios mintį- apie pasikeitimus. Pas jus pasikeitė- ir jo akimis daug. Palydėjot vaivorykštėn jo brolį. Ane? Jums stresas. Jam irgi. Jūs rašote žinutes SM apie savo savijautą- jis irgi rašo.. tik savaip  mirksiukas.gif  Bet veterinarui parodykit- dėl visa piktaa. 4u.gif

Aciu Vilkra uz pastebejimus,kita karta tikrai matosi daugiau is salies 4u.gif
nors sunku patiket,kad jam stresas,ar kad jis serga-jis toks enerdzaizeris biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Nereali @ 2015 03 06, 02:54)
PAS VETERINARA !!! Slapimo, kraujo ir ismatu tyrimus priduok. panasiausia, kad sveikatoje problema, nes katinas stengiasi kuo akivaizdziau parodyti kad jam negerai (prie savo maisto, jums ant lovu, matomoje vietoje ant palanges).

Del nosies kišimo i ismatas
Labai svarbu suvokti KAIP gyvunai traktuoja savo slapima/ismatas - TAI YRA TARSI ZINUTES PARASYMAS KITAM GYVUNUI
Pažiūrėkit kaip šunys/katinai lauke sysioja? ant šunų labiau matosi, bet katinai elgiasi taip pat. Vienas pasisiojo, kitas ant viršaus.  Pakeitus kraiko dėžutę aš dešimt minučių palaukdavau kol beveik visos katės iš naujo paliks ten savo kvapą ty pasysios ir vėl išvalydavau biggrin.gif

Taigi, jei iki šiol sėkmingai besinaudojęs dėžute gyvūnas STAIGA pradeda dergti matomiausiose vietose (arba labiausiai mumis kvepančioje vietoje ty lovoje)  reikia suvokti, kad jis palieka žinutę šiuo atveju kitam SAVO GAUJOS NARIUI- ŽMOGUI. Jie gi nesupranta, kad žmogus šiuo atveju yra tūpas gyvūnas, neturintis visai jokios uoslės biggrin.gif ir nemokantis skaityti biggrin.gif

Atsimenat ežio reklama. VA JI: yra cia youtube >>
Is tiesu tai visiška tiesa, gyvūnai  ypač katės "perskaito" tokiose žinutės be proto daug informacijos. Aš dabar greit nesurandu straipsnio, kuriame buvo aprašyta moksliniai tyrimai bet kiek atsimenu pradedant ligomis baigiant vos ne genetiniais dalykais.
taigi, Jūs sukišdami katino snukį į išmatas pasiekiate visai ne to, ko siekėte.
Vienžo mano įsitikinimu ir patirtimi katinas jums siunčia žinutę. Taigi, atmeskite sveikatos problemas, kirminus, paskui žiūrėkite hierarchinius dalykus ir "gamtos šauksmą" (kastracijos reikalai) taip pat gal kas pasikeitė- gal kaimynai daro remontą, atsirado naujų gėlių ar kokių nors įrenginių kas gąsdina ar nuodija, gal naujas namų ploviklis, naujas kraikas, naujas maistas ir tt.

ir būtų džiugu išgirsti kaip jums sekasi.

Sveika.Nereali
Na,va,sulaukiau ir Jusu atsakymo,labai aciu 4u.gif
pries isigydama,visus nurodymus esu Jusu perskaicius,tai jauciausi pakankamai pasikauscius .....ir taip netiketai mane ismuse is veziu...pasirodo,as cia pati subludau,
isploviau dezute ir surinkau ja su durim,o jis ir protestuoja pris duris,o as-zuvedra,blaskausi,nu kas jam cia darosi,siryt atradau duris,o dieve-ir isemiau,tai viskas kuo puikiausiai krovesi i dezute thumbup.gif
manau,cia ir bus problema,ziuresiu,kaip ryt,nes visada wc buvo be duru,taip jau jis ismokes buvo,o as jam sast ir idejau biggrin.gif tad su vet dar palauksiu
bet kokia informacija vis viena idomi ir geriu ,kaip kempine, kad praverstu ateity
tikrai,aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusaite @ 2015 03 06, 23:36)
....
isploviau dezute ir surinkau ja su durim,o jis ir protestuoja pris duris,o as-zuvedra,blaskausi,nu kas jam cia darosi,siryt atradau duris,o dieve-ir isemiau,tai viskas kuo puikiausiai krovesi i dezute thumbup.gif
manau,cia ir bus problema,ziuresiu,kaip ryt,nes visada wc buvo be duru,taip jau jis ismokes buvo,o as jam sast ir idejau biggrin.gif ...


!!! WC dureles ITIN DAZNA problema. Katinai ju bijo !!! Geriausia isvis isimti arba uzremti kad pilnai neuzsidarytu.
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2015 03 07, 04:31)
!!! WC dureles ITIN DAZNA  problema. Katinai ju bijo !!!  Geriausia isvis isimti arba uzremti kad pilnai neuzsidarytu.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2015 03 07, 05:31)
!!! WC dureles ITIN DAZNA  problema. Katinai ju bijo !!!  Geriausia isvis isimti arba uzremti kad pilnai neuzsidarytu.



QUOTE(Pusaite @ 2015 03 07, 09:41)


Kad tokia bėda tik ir tebūtų 4u.gif 4u.gif 4u.gif ..
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2015 03 07, 09:01)
Kad tokia bėda tik ir tebūtų  4u.gif  4u.gif  4u.gif ..

nu rimtai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Del nosies kišimo i ismatas.
Labai svarbu suvokti KAIP gyvunai traktuoja savo slapima/ismatas - TAI YRA TARSI ZINUTES PARASYMAS KITAM GYVUNUI
Pažiūrėkit kaip šunys/katinai lauke sysioja? ant šunų labiau matosi, bet katinai elgiasi taip pat. Vienas pasisiojo, kitas ant viršaus. Pakeitus kraiko dėžutę aš dešimt minučių palaukdavau kol beveik visos katės iš naujo paliks ten savo kvapą ty pasysios ir vėl išvalydavau biggrin.gif
drinks_cheers.gif
Katės gi mato, kad šviežias kraikas, išvalyta dėžutė... kaip ne atsižymėti? Savaime suprantamas dalykas, kaip nupirkus naują drabužį, namuose pamatuoti prie veidrodžio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(esarmy @ 2015 03 07, 10:08)
drinks_cheers.gif
Katės gi mato, kad šviežias kraikas, išvalyta dėžutė... kaip ne atsižymėti? Savaime suprantamas dalykas, kaip nupirkus naują drabužį, namuose pamatuoti prie veidrodžio rolleyes.gif

Nereali ne apie sviezia, o apie jau atzymeta kraiga raso, kad ji reikia "perzymet" biggrin.gif
Bet su svieziu tai irgi joa! Abi kates kai tik parsinesdavau is karto parodydavau dezute ir, kadangi kraiko dar neturejau, smeliuko papildavau. Mygom sugadindavo visa ta mano "idirbi" biggrin.gif O tai cia dar mazi kaciukai! Dideliems... rankos nutystu smeli viedrais betusant blink.gif Uz tai ir atradau "Kauno diena" ax.gif
Atsakyti