Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

QUOTE(braske09 @ 2016 09 15, 09:40)
Labas 4u.gif
uoj kiek prisijuokiau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ačiū už nuotaikos praskaidrinimą biggrin.gif

man turbūt mažiausia bėda būtų jei tik laktų iš klozeto g.gif na ir tegu, jeigu jei skanu...svarbu kad nemyžčiotų kur nereikia biggrin.gif

nė velnio neveikia vandens purkštukas!!! pas mus namuose griežta taisyklė- katei į antrą aukštą jokiu būdu negalima (kątik įsirengėm-tikrai gaila būtų užmyčioto ąžuolinio parketo-jei sugalvotų teritoriją pradėt žymėt) ir šiaip-užuolaidos jau su keliom skylėm ir odiniai baldai suraižyti-matyt ponia sugalvoja pasigaląst nagučius į juos....na ir nebeleidžiam griežtai.Ir ji tai žino, bet vistiek pažeidinėja taisykles frusty.gif  su ta mintim"aj va biskį pakentėsiu ir bus gerai"...Jau kai prigaunam, kad lipa nuo antro aukšto-lipa net prigulus ir miaukdama (tipo aš čia tik trumpam) ir ji žino kad bus apipurkšta vandeniu, bet turbūt galvoja kad aj čia baikia ji, iždžiūsiu doh.gif vieną kart bandžiau net šnypšt -bet gal netinkamai atlikau, labai bijojau katę paimt už čiuprinos  lotuliukas.gif bet kažkas pavyko lotuliukas.gif Tai va, kaip jei uždraust kad ji ten neitų?


Duris uždarykit ar dar kažką padarykit, kad ji nepraeitų.
Nes, jeigu nėra kaip atitverti, tai nelogiškas jūsų noras. Tas pats, kas bliūdą maisto padėdumėt ir auklėtumėt, kad neėstų.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 09 15, 10:45)
Duris uždarykit ar dar kažką padarykit, kad ji nepraeitų.
Nes, jeigu nėra kaip atitverti, tai nelogiškas jūsų noras. Tas pats, kas bliūdą maisto padėdumėt ir auklėtumėt, kad neėstų.

Jo. Pimu numeriu durys! Jei moka atsidaryt,- reik rankena apverst, o paskui dar ir nupjaut, nes per pora savaiciu isicinkina ir apversta pakelt. Bus panasu kaip pas mane (arba kituose durniu namuose): ner nei vienos normalios rankenos biggrin.gif Dar tas tokias apvalias rankenas galima istatyt; tada nebepajegia pasukt ir dizainas... puse velnio ax.gif
Bet siaip daugiau vilciu deciau i tai, kad netrukus naujoji statyba bei azuolinis parketas isbrinks ir durys nebevaikscios kaip "Mersedeso" biggrin.gif
Kate, odiniai baldai ir grazus tapetai praktiskai nesuderinami dalykai schmoll.gif Reik arba oda, arba katina pasirinkt. Bet ir paprastus gobelenus tos curvos niokoja tiesiog nerealiai! unsure.gif
Ka cia pozytyvesnio patarus? g.gif Nagu karpymas nepades, nes kai nukerpi,- jin eina is naujo galastis, o uz 2 dienu vel lygiai tokius pacius didelius atsiaugina. Jei drausit ir vaikysites su netikusiu purkstuku - katei bus tik idomiau!! thumbup.gif Tures uzsiemima kaip jus apmaut ir prasmukt butent ten kur labiausiai draudziama.
Tiesa, vietoj purkstuko gali neblogai suveikt fenas, o dulkiu siurblys tai jau ant 100 proc. isgasdins! Ale bet irgi tik tam kartui... g.gif
Draskykliu visur pristatykit ir vietoj tvot per vuodega kaskart graziai neskit prie draskykles. Tatai siek tiek prailgins jusu naujuju baldu gyvenima, bet irgi taip... rezervuotai ax.gif
O kokio amziaus jusu dvarniaska? Kiek laiko tam name gyvena? Ka iki tol draskydavo?
P.S. Kates fiziologiskai negali nieko nedraskyt schmoll.gif Pofek, kad ner su kuom kautis, bet nagai vis tiek privalo but astrus!! cool.gif
Atsakyti
O tiesiog klozeto dangčio nuleidimas nepadėtų? g.gif biggrin.gif (nu aš čia apie gėrimą iš tūliko)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oragė: 15 rugsėjo 2016 - 11:44
QUOTE(Oragė @ 2016 09 15, 11:42)
O tiesiog klozeto dangčio nuleidimas nepadėtų?  g.gif  biggrin.gif (nu aš čia apie gėrimą iš tūliko)

Neee, nu bet Tu ir pavarai! Sazines bent kruopelyte turek! Is kur gi tiek litu gaut, kad ant TRIJU (!!!) klozetu dangciu iseitu! Be to tada fotosesija butu apsunkinta... unsure.gif Ir siaip...
Dar be to sake, kad vyras TYCIA ta vieninteli (is kurio skanauja) dangti pakelia thumbup.gif Nu tai dabar mergiote nixai aukleja kazkuri sunkiai auklejamaji, o as varau topinambu kast (tokie kazkas tarp bulves ir ridiko, o skonis... kaip be druskos patroskinto kopusto ir dar nuskust eina naaa..mas kaip sunku). Jo, jo! Aha, patarkit kur lapus det: stiebai, blexa/muxa, kaip eukalipto ir komposte nu tiesiog naglai nepuna schmoll.gif
Ta pacia poga pajudinsiu savo hemoroju ir Sarkozy uz sniuro issivesiu lotuliukas.gif Ten nemazai darbo, bet Zose (ilgaplaukio takso ir baraku juristo hibridas) kieme tai pasaugos nuo to iskastruoto graziausios/storasiknes/blondines kaimynes katino mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2016 09 15, 11:35)
Jo. Pimu numeriu durys!
O kokio amziaus jusu dvarniaska? Kiek laiko tam name gyvena? Ka iki tol draskydavo?
P.S. Kates fiziologiskai negali nieko nedraskyt  schmoll.gif  Pofek, kad ner su kuom kautis, bet nagai vis tiek privalo but astrus!!  cool.gif

Uždarytos... bet namie yra vaikas - kai žinia jis visada pamiršta uždaryt smile.gif
Jai beveik 2 metai, name gyvena 1,5 metų. Turi savo mylimiausią draskyklę, kurią sumeistravo vyras iš paprastų lentų biggrin.gif Nėra labai didelios problemos dėl baldų drąskymo, nebet kai šoka/nušoka/žaidžia ant baldų lieka įbrėžimai. Besirangant irgi mėgsta išleist nagučius. Bet šiaip galanda į draskyklę savo.
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 09 15, 12:25)
Uždarytos... bet namie yra vaikas - kai žinia jis visada pamiršta uždaryt smile.gif
Jai beveik 2  metai, name gyvena 1,5 metų. Turi savo mylimiausią draskyklę, kurią sumeistravo vyras iš paprastų lentų biggrin.gif Nėra labai didelios problemos dėl baldų drąskymo, nebet kai šoka/nušoka/žaidžia ant baldų lieka įbrėžimai. Besirangant irgi mėgsta išleist nagučius. Bet šiaip galanda į draskyklę savo.

Taaaiii, kad gal cia daugiau nieko ir nebepatobulininsim g.gif
Yra kaip yra; nebent galima tvot katei su plyta per makaule arba dar baisiau: ismest jaja pro langa (is antro auksto!!!) unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2016 09 15, 13:06)
dar baisiau: ismest jaja pro langa (is antro auksto!!!)  unsure.gif  biggrin.gif

Seni matrosai rekia: "Myzkit ant krutines! Negaliu gyvent be juros"!
O as negaliu gyvent be alaus ir be teatro! Leliu. drinks_cheers.gif
Kai paskutinej pjiesej niekadeja lape gerieji buldogai dar pirmam veiksme sugavo uz uodegos su visais ikalciais ir paskum zveriu teismas jaja nuteise; jin (ant paskutinio zodzio) surimavo genealia fraze: "Ka tik norit ta darykit, tik pas vistas nevarykit"!!! rolleyes.gif
Atsakyti
Jeigu kates liga galima vadint pasisekimu tada man sian ziaaauuuriskai nuskilo! thumbup.gif Issiunte i miesta ieskot kas antibiotiku be recepto parduos. Dave 20 Auru (cia taip premjeras sako, tai ir as nenoriu pasirodyt it koks apolitiskas daunas), tai vat 20 AURU! MAN!!! I kisene!!! Jauciat JEGA??!! bigsmile.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Nuo kalno su dviraciu (kaip ir su rogutem) vaziuot smagumelis, bet yra viena rusti aplinkybe: paskum teks i kalna mint/stumtis/temt/sliauzt.
Pirma sustojima padariau ko ne pacioj brangiausioj veterinarkej. Ir ore "prikale": "Tik tyrimai brangus; o antibiotigai pigus; ir dar priesuzdegiminiu skanestu duosim; ir svirkstus prisiurbsim pagal proporcijas. Koks kates svoris? Mergyte ar berniukas? Kastruota? Skiepyta? Is kur zinot, kad pusles uzdegimas? Paskui atvezkit kuo sviezesni slapima: paziuresim ar viskas tvarkoj ir dar kepenu akmenis per mikroskopa nuziuresim".
Nu spekit ir kiek?
Anasyk (kai vezem pas pacia desoviausia Kauno vererinare) vienas ukolas 20Lt kainavo! Is viso gerooooookai virs 100 gavosis nors patys badem. Dabar - 3,76 aurai ir katyte vel bus sveika thumbup.gif
P.S. Zmonai zinot, kodel is 20 Au grazos tik 1,03 liko nebutina schmoll.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2016 09 16, 18:42)
Jeigu kates liga galima vadint pasisekimu tada man sian ziaaauuuriskai nuskilo!

Viskas nuostabu! Tik man keliasi klausimas, kapgi jumi, už 15 aurų prisišniojęs, į kalną parmynėte?
Atsakyti
Lūžtu, negaliu... oi... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapyna @ 2016 09 16, 19:46)
Viskas nuostabu! Tik man keliasi klausimas, kapgi jumi, už 15 aurų prisišniojęs, į kalną parmynėte?

Tame ir kampas, kad ir bariukas, ir veterinarke cia pat uz kampo lotuliukas.gif Jokiu kalnu/pakalniu ten nenumatyta, o as buvau su dviem atspindinciom liemenelem, skambuciu (kas labai padeda apsisaugot nuo furu), lemputem prieky ir siknoj (tiesa, be batareiku; todel ir neuzdegiau idant maziau mentams blizgeciau). Nu ir dar inspektoriaus Kaulinio lyg tycia pakeliui nepasitaike schmoll.gif thumbup.gif
Jau, kad sekasas tai sekasas! Reik laikyt laimes paukste uz vuodegos! NEPALEISIU!! Ryt varysiu grybaut! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2016 09 12, 09:17)
Nereali sitoj temoj (kazkur pradzioj) yra minejus kazkoki angliska valikli kurio Marijos zemej nera, bet uz tai veikia!  thumbup.gif


Nereali pasakojo apie ZOFLORA. Turiu..Nėra panaceja arba problemos sprendimas, bet kvapą naikina gerai thumbup.gif Aš net katiniškus WC apipurškiu ir išvalau prieš pakeičiant kraiką. Gal todėl ir nesmirda net po savaitės naudojimo dėžė g.gif
Pirkau Amazone visą pakuotę. Jei kam rūpi, galiu 1 bonkutę perleisti.

user posted image
Atsakyti