Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

QUOTE(braske09 @ 2016 09 10, 14:44)
kraiko keisti nelabai norisi-nes pradžioj ir bandėm, bet mano uoslė superinė, man kvapai jaučiasi-amen. Vienintelis variantas buvo silikoninis kraikas-jokio kvapo. aišku -brangesnis smile.gif

Beja, dar klausimėlis- ar tikrai iškastuotas kates reikia maitinti specialiu maistu?

Taip, kastruotus/sterilizuotus gyvūnus reikia šerti spec. maistu, ant pakuočių taip ir rašoma "sterilised".

Žinote, keista, bet man silikoninis kraikas pasidarė kažkoks neaiškus, o katinai aplamai 2 dienas uostė, kapstė tą silikoną ir net nesuprato kam jis reikalingas. verysad.gif
Iš visų kraikų man patiko labiausiai Cat's Best Oko Plus, o katinai mieliau didesniam reikalui naudoja Cat's Best Nature Gold. Kokybė pirkto kraiko Lt ir vokiško (galite tikėti, galite ne) skiriasi, nežymiai, tiesa, bet vokiškas geresnis. Net sesuo su super nosimi ir uosle pasakė, WC su vokišku kraikų neturi kvapo biggrin.gif

Iš vokiečių užsakau ne tik sausą ėdalą, konservus (perkant su akcija kainos labai jau malonina piniginę), bet ir kraiką thumbup.gif Pristato į namus per 5 dienas. Vakar kaip tik užsakiau, šiandien gavau pranešimus, kad iškeliavo į LT, trečiadienį, manau, kurjeris 3 dėžės pristatys tiesiai į namus.

Kraikas (kuris man patinka) http://www.zooplus.d.../cats_best/3187
Katinų pamėgtas šitas http://www.zooplus.d...cats_best/42375

Dar nužiūrėjau tokį daiktą http://www.zooplus.d...ze_klappen/3581 Apsauga mano alpinistam smile.gif Su kitų užsakymų pirksiu pabandymui, nes per rusiuką, spintų ir palubių mėgėją, negaliu net langų atidaryti.
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 09 10, 10:57)
  kadangi man sloga-neužuodiu.

Mergicos apie kate viska teisingai surase ir net vietomis biski persistenge thumbup.gif (Kazkodel man atrodo, kad jusu kasaras vis dar neatsikrates laukiniu igudziu).
O vat apie sloga... Reik per puse sumaisyt svoguno ir alijosiaus sulciu ir isilasint i nosi. (Abi, bo kitaip tik pusiau gausis). Firma garantuoja, kad nei slogos, nei jokiu kvapu nebeliks akimirksniu!! Na del slogos nelabai aisku, bet, kad nieks nebekvepes/nebesmirdes artimiausius 50 metu - isbandytas faktas lotuliukas.gif Kai kas negali net siluminej trasoj gyvent, o vat as pas save kanalizacijos vamzdin (t.y. namuosna) interneta isivedziau ir ka??... bigsmile.gif ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 09 10, 14:44)

mano uoslė superinė, man kvapai jaučiasi-amen.

Jo! Dar pamirsau, kad ir vyrui reik i nosi to "eleksyro" ivarvint. Tik reik is pradziu apsimaut kedus (nes teks begt toli, toli) ir lasint mieganciam; kitaip nesutiks schmoll.gif
O kita diena (jau po susitaikymo ir priesaiku del amzinos meiles wub.gif - i kita snerve biggrin.gif
Aisku??
Vot tada tai jau tikrai nieks niekam nebesmirdes, o kates myzala nebent tik per netycia imintas balutes atpazinsit lotuliukas.gif
P.S. Fingalai gana greit uzgyja
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2016 09 10, 19:50)
Jo! Dar pamirsau, kad ir vyrui reik i nosi to "eleksyro" ivarvint. Tik reik is pradziu apsimaut kedus (nes teks begt toli, toli) ir lasint mieganciam; kitaip nesutiks  schmoll.gif
O kita diena (jau po susitaikymo ir priesaiku del amzinos meiles  wub.gif  - i kita snerve  biggrin.gif
Aisku??


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Jūsų šeimoje kas kam lašino? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2016 09 10, 20:06)
lotuliukas.gif   lotuliukas.gif   lotuliukas.gif
Jūsų šeimoje kas kam lašino?  mirksiukas.gif

Amzinatilsi mociute parekomendavo, o "vaistuka" pasigaminau ir isilasinau jau pats savarankiskai. (Dar vaikystej; pakol visu klausydavau). Sove, jobstararai, kaip zaibas kakton!! lotuliukas.gif Slogos kaip nebuta, bet ir mociute ta pacia diena numiro cool.gif (Kazkas sulciaspaude per galva tvokstelejo; taip ir uzrasyta: "INSULTAS").
Zmonai nelasinu net ekstremaliu atveju! schmoll.gif Na, sakykim nuo jos as galiu ir apsigint (o pabegt... tai svajoju; tik kur?), bet vat virs 30 metu pragyventa... O juk turi gi kazkas seimoj uzuost ar prasmirdes farsas konteinery ar dar tik vidutiniskai valgomas? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arvydas.: 10 rugsėjo 2016 - 20:43
QUOTE(braske09 @ 2016 09 10, 10:57)
Labas visiems 4u.gif

kokią nuostabią temą atradau, super 4u.gif  Jau baiginėju visą nuo pradžių perskityt-priešaky dar dvi pirmosios laukia... smile.gif

Ateinu su problema. Beskaitydama beveik kai kur radau sau atsakymus, bet gal man patikslinsit...Taigi:
Auginam katę. 4 mėnesių parsivežėm iš globos namų.. Po kelių mėn -iškastravom.Dabar jai beveik 2 metai. Katė savotiško charakterio nuo pirmų dienų. Kartais labai meili, o kartais atrodo glostai, murkia, džiaugiasi-ir tik šast - nagais perdreskia ranką unsure.gif Arba įkanda...Reziumė- vaikas nebebedrauja su kate, tiksliau draudžiu-nes neaišku kada jis įdrėks.Žaidžia tik per atstumą - virvelę kokią patampo-ji laksto iš paskos ir pan. Dabar suprantu - kad turėčiau tokiu atveju purkšti vandenuką arba pūsti į snukutį.-perskaičius informaciją.
Jos teritorija - mūsų vonia.(Gyvenam nuosavam name-tai vonia didelės kvadratūros). Ten stovi jos dubeneliai, kraikas, miegamoji dalis. Anksciau į vonią buvau nupirkus kilimėlius-dabar jau išmesti, nes visus susysiojus....gaila kad anksciau neieškojau šito temos...Vyras buvo paradęs namelį labai fainą - jai palandžiojimui - visą susysino blink.gif išmečiau...
Paskutinis bajeris - pradėjo sysiot prie musų wc. Supykus bariau, ir veiduką patryniau į sisaliukus, kitą dieną radau didesnę dovaną prie wc hmm.gif Turiu įtarimą kad mūsų katė yra super švaruolė. Iš silikoninio išrenku kietus reikalus, o jei tik silikonas pakeičia spalvą po keliū dienų- tenka sysiot kitur kur švariau verysad.gif Gerai kad plytelės, išveičiau su actu, valikliais ir nupirkau spec purskalo kur atbaido kavas kates-kol kas švaru.
Vakar MB pyko, kas salione kažkur sysiuku smirda doh.gif kadangi man sloga-neužuodiu. Tai blyn-čia kas -kerštas? blink.gif Ir niekada neužtinkam jos tai darant - viskas jau post factum. Verta po to barti-ar ji supras del ko g.gif
Kita bėda-jos karaliavimas ant spintelių. Na kitas pamatęs pasakytų kad katei ėst neduodam. Tik nusisukam, ar išeinam iš virtuvės-katė ant spintelių ir valgo viską kas pauola. Likučius, laižo lėkštes tuščias, kad tik kokį kasnelį gaut rolleyes.gif jei kokį gabalėlį suranda ir užklumpam nusikaltimo vietoj - tuoj jei numešu į dubenėlį ir galvoju tegu suėda. Bet ateina, apuosto-neįdomu...

Gal per daug ir plačiai prirašiau - bet norėjau kad būtų aišku. 4u.gif

Visų pirma atmesčiau sveikatos bėdas dėl šlapinimosi. Mano globotiniui buvo, kad sysioti ėmė šeimininkams į lovą. Ir vieną kartą kraujas pasirodė šlapime.
Draugės katė irgi prieš gerą mėnesį ėmė šlapintis ne į dėžę. Surinko šlapimą, katę irgi nuvežė - uždegimas.
Aišku gali būti ir stresas, bet pirmiausiai visada geriau atmesti fizinius negalavimus. smile.gif

Dalis kačių nemėgsta silikoninio kraiko. Mano viena katė geriau kentės, kniauks ir galiausiai eis ieškoti kokios kartoninės dėžės, bet į silikoninį neis.
Kaip ir siūlė Aist - pakeiskit į bentoninį.

Nagus apkarpykit. smile.gif

Dėl drėskimo irgi Aist parašė. smile.gif Labai geras metodas. Aš saviškę pasiskaičiusi Nerealios patarimus išauklėjau. smile.gif
Atsakyti
Sveiki, atejau ieskoti pagalbos. Musu beda myzioja ant lovu. Parsivezem i namus bengalu katyte pries du menesius. Mums jau 5 menesiai. Katyte sterilizuota pries 3dienas. Myziodavo kiekviena diena. Dabar kas savaite. Sian pridare ant sofos, pagavau besiruosiant daryt ant vaiko lovos, sustabdziau, bet zino, kad gaus barti dejo i kojas. Slapimas tvarkoje. Kate gera, meili. Nu bet myzioja!!!! Buvo uzdaryta ir nakciai i vonia. Butu tobula kate jei nemyziojimas. Dezute yra jos namelis, kraikas, vieta tinka. Juk daro ten savaite, bet uzeina durnumas ir privaro. Sian snypsciau jai i snukuti. Su vandeniu gasdinu. Sofa bus suvaryta sysalais. Ir actas, ir purskalai, ir citrina... Isvaliau sian pilnumoje su actu, ir dar su lenoru ant virsaus. Labai liudna ir pikta verysad.gif
Atsakyti
Pamėginkit dienai apdenginėti lovas kokiu celofanu- katei bus nemalonu lipti, o ir apsauga nebloga. Aš taip dariau, nes mažoji buvo įsismaginusi man lovą privaryt. Jai taip buvo tik atsiradus mūsų namuose ir po sterilizacijos, tai aš pasidariau išvadą, kad gal narkozė ją taip veikia, turėjo tris iš viso. Ir dar vyresnė katė buvo pradėjusi myžioti, kai nupirkom naują dengtą tuliką jai, bet ne iš karto, o po kiek laiko. Kas negerai- irgi atradom, pasirodo, jai ten oro kvapo trūko ir durų dangtelis gąsdino, tai išimtas ventiliacijos angos dangtelis visai, kad būtų visada atvira, ir durelės nuimtos- ir viskas susitvarkė.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2016 09 11, 14:50)
Pamėginkit dienai apdenginėti lovas kokiu celofanu- katei bus nemalonu lipti, o ir apsauga nebloga. Aš taip dariau, nes mažoji buvo įsismaginusi man lovą privaryt. Jai taip buvo tik atsiradus mūsų namuose ir po sterilizacijos, tai aš pasidariau išvadą, kad gal narkozė ją taip veikia, turėjo tris iš viso. Ir dar vyresnė katė buvo pradėjusi myžioti, kai nupirkom naują dengtą tuliką jai, bet ne iš karto, o po kiek laiko. Kas negerai- irgi atradom, pasirodo, jai ten oro kvapo trūko ir durų dangtelis gąsdino, tai išimtas ventiliacijos angos dangtelis visai, kad būtų visada atvira, ir durelės nuimtos- ir viskas susitvarkė.

Bet kiek skauciau, kad gali jos priprast daryt ant celafano o tada prades myzioti i visus maisus 😀 man jau atrodo kad visur smirda myzalais, dar tas actas. Paranoja tokia, seklys morka pasidariau. Nes nesinori atiduoti kates. Bet jei taip toliau, o cia ne musu butas.. Tai visi skrisim i gatve. Aisku sake, kad dar labai mazai laiko praejo, kad sterilizacija darytu itaka myziojimui. Bet pastebejau kad po sterilizacijos 4 diena siandiena ji po mazai sysioja, kartu 2 - 3k tai kaip ir normalu. Bet pries sterilizacija varydavo kaip is krano 😀😀
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2016 09 10, 19:50)
Jo! Dar pamirsau, kad ir vyrui reik i nosi to "eleksyro" ivarvint. Tik reik is pradziu apsimaut kedus (nes teks begt toli, toli) ir lasint mieganciam; kitaip nesutiks  schmoll.gif
O kita diena (jau po susitaikymo ir priesaiku del amzinos meiles  wub.gif  - i kita snerve  biggrin.gif
Aisku??
Vot tada tai jau tikrai nieks niekam nebesmirdes, o kates myzala nebent tik per netycia imintas balutes atpazinsit  lotuliukas.gif
P.S. Fingalai gana greit uzgyja

Labai ačiū už instukcijas lotuliukas.gif 4u.gif

dabar jau laukiu tų balučių, nes norėčiau tyrimus priduoti ax.gif

bet mano įtarimai jaučiu pasitvirtins, nes pastovėjęs kraikas jei nepatinka tada pakeičia sysiojimo vietą blush2.gif

Bengalė- išsivaizduoju kaip nemalonu schmoll.gif nes iš aš einu visur ir ieškau balučių, viską uostau biggrin.gif jaučiu tuoj viskas išryškės kai vyras pajungs grindinį šildymą lotuliukas.gif
O Jums paratiu išmėginti čia temoje aprašytus auklėjimo būdus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 09 12, 02:56)
Labai ačiū už instukcijas lotuliukas.gif  4u.gif

dabar jau laukiu tų balučių, nes norėčiau tyrimus priduoti ax.gif

bet mano įtarimai jaučiu pasitvirtins, nes pastovėjęs kraikas jei nepatinka tada pakeičia sysiojimo vietą  blush2.gif

Bengalė- išsivaizduoju kaip nemalonu schmoll.gif nes iš aš einu visur ir ieškau balučių, viską uostau biggrin.gif  jaučiu tuoj viskas išryškės kai vyras pajungs grindinį šildymą lotuliukas.gif
O Jums paratiu išmėginti čia temoje aprašytus auklėjimo būdus 4u.gif


Skaiciausi zinote, dauguma kaip ir zinoma. bet na ... buvo ir tulikai du apkeiciau dezes i vietas, bet eina i ta vieta kur dare. zino ji kad ten reikia daryti. na zesim kaip toliau bus. Galvoju gal kraika pakeisti? bet juk ji daro i ta kraika. As bijau sildymo, nes kad sofa prades smirdeti sian dar su soda pasvesiu ja. o jei niekas nepades, bandysiu kviest kad isvalytu cheminiu budu. jau gaivikliu paziurejau baldams. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bengalė @ 2016 09 12, 08:33)
Skaiciausi zinote,  dauguma kaip  ir zinoma. bet na ... buvo  ir tulikai du apkeiciau dezes i vietas,  bet eina i  ta vieta kur dare. zino ji kad  ten reikia  daryti.  na zesim kaip  toliau  bus. Galvoju gal kraika pakeisti? bet juk ji  daro i  ta kraika. As  bijau sildymo, nes kad sofa prades  smirdeti sian  dar su  soda  pasvesiu ja. o  jei  niekas nepades, bandysiu kviest kad isvalytu  cheminiu  budu. jau  gaivikliu paziurejau  baldams. biggrin.gif

Kika reklamuoja purskalus nuo kvapo ir demiu, bet sunus purske ir sudovai suveike unsure.gif
Nereali sitoj temoj (kazkur pradzioj) yra minejus kazkoki angliska valikli kurio Marijos zemej nera, bet uz tai veikia! thumbup.gif
Celofanas - geras daiktas!! lotuliukas.gif Musiske dukrai ant lovos myziodavo tai taip ir atpratinom. Is pradziu vis tiek mezdavo (tik lengva numelioruot), bet pamacius, kad ner efekto - nustojo. O ir i jokius kitus celofanus nedare schmoll.gif Vienas dalykas - nepatogu uzlipt, o kitas - joms tas cezejimas nepatinka.
Dargi Sarkozi kraikas visumoj yra laikrastis. Teoriskai jin turetu ant visu ploksciu popieriniu daiktu daryt, bet praktiskai eina tik i dezute ir psio. O jau kai nepastebetas morciukas tai tada niekas nebegalioja schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti