Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

Sterilizuotas kaciukas? O jos kartu visos negali buti?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 07 25, 15:15)
Sterilizuotas kaciukas? O jos kartu visos negali buti?


jos 2-2,5 menesiu katytes. problema tik su viena, kita super pavyzdingai viska atlieka, nesidrovi eiti ir i suaugusiu kaciu wc.
maniskes visos sterilizuotos.
kartu buna tik po prieziura, ir tai nenuziuri ka veikia ir valai jau bala. jau darosi graudu, kai tenka sedmaisius atrdyti ir granules plauti..
Atsakyti
QUOTE(Šponkiukas @ 2016 07 25, 16:21)
jos 2-2,5 menesiu katytes. problema tik su viena, kita super pavyzdingai viska atlieka, nesidrovi eiti ir i suaugusiu kaciu wc.
maniskes visos sterilizuotos.
kartu buna tik po prieziura, ir tai nenuziuri ka veikia ir valai jau bala. jau darosi graudu, kai tenka sedmaisius atrdyti ir granules plauti..

o isplaunat su spec plovikliais naikinanciais slapimo kvapa? gal lieka kvapo ir varo sau ten pat toliau manydama kad ten ir reikia daryti smile.gif arba gal granules viduj jai primena kraiko granules smile.gif

o isnesus tuos sedmaisius is kambario kol katyte paleista privaro kur nors kitur ar tik sedmaisiai jos taikinys?
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2016 07 25, 22:16)
o isplaunat su spec plovikliais naikinanciais slapimo kvapa? gal lieka kvapo ir varo sau ten pat toliau manydama kad ten ir reikia daryti smile.gif arba gal granules viduj jai primena kraiko granules smile.gif

o isnesus tuos sedmaisius is kambario kol katyte paleista privaro kur nors kitur ar tik sedmaisiai jos taikinys?

viskas isplauta. sedmaisio nebera ( jo uzvalkalai dziusta, granules irgi isplutytos ir mazesnisu maisus dziusta. Daro praktiskai belekur, bet pagrinde dvi kambario puses kencia. prisigyriau del kitos.. vakar ir ta jau taikesi ne vietoj padaryti (ant tases) doh.gif nunesiau i dezute, padare kur reikia. o siandien ryte, kaip nekeista didzioji terseja parbego i vonia reikalau atlikti.. nieko as su jom nebesuprantu schmoll.gif nors ja vakar pora kart kart uzmaciau norincia ne vietoj daryti ir nunesiau i vinioje esancia dezute g.gif
Atsakyti
Šponkiau, iš tiesų, su tokiais mažiukais aš dažnai vaikštau iš paskos kurį laiką ir tįsiu į tualetą jei tik pasirodo, kad tūps... kai anksti nuo mamos paimti, visokių cirkų būna. Ne su visais, aišku. Bet anksčiau ar vėliau susitvarko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2016 07 26, 10:23)
Šponkiau, iš tiesų, su tokiais mažiukais aš dažnai vaikštau iš paskos kurį laiką ir tįsiu į tualetą jei tik pasirodo, kad tūps... kai anksti nuo mamos paimti, visokių cirkų būna. Ne su visais, aišku. Bet anksčiau ar vėliau susitvarko. 4u.gif

tai va man ir keista, kad gerokai mazesni neturejo problemu, gi Spygala isvis 1 mėn buvo kai radau, o bedu visai nebuvo, o ir vienaakė gi. O ir pirmomis dienois laisves sitos merginos tvarkingos buvo, po to bardakeli padare biggrin.gif nu reik tiketis, kad spesiu viska siuziuret ir nieko dideliu gabaritu skalbti nebereiks doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponkiukas: 26 liepos 2016 - 10:19
QUOTE(Šponkiukas @ 2016 07 26, 11:06)
tai va man ir keista, kad gerokai mazesni neturejo problemu, gi Spygala isvis 1 mėn buvo kai radau, o bedu visai nebuvo, o ir vienaakė gi. O ir pirmomis dienois laisves sitos merginos tvarkingos buvo, po to bardakeli padare biggrin.gif nu reik tiketis, kad spesiu viska siuziuret ir nieko dideliu gabaritu skalbti nebereiks  doh.gif


Tai ir pas mane įvairių buvo. Bet finale visi susitvarkė. Aš tose vietose, kur dažniausiai mėgindavo eit, "signalizaciją" padėdavau - folijos lapą, jis traška, kai užlipa, žinau, kur eit saugot mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, noriu jums labai padėkoti už puikius patarimus auklėjant katę. Savąją priklydėlę namo parsivežėme netikėtai, bet jau pirmą dieną SM perskaitėme visas tris temas apie kačių auklėjimą. Teko ir šnypšti, ir vandenį purkšti - bet turime nuostabią katę, kuri nesikandžioja, nesidrasko, ateina pasitikti, leidžiasi glostoma ir šiaip yra labai civilizuotas padaras. Ačiū jums labai, be jūsų pagalbos tai nebūtų pavykę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šponkiukas @ 2016 07 26, 09:52)
viskas isplauta. sedmaisio nebera ( jo uzvalkalai dziusta, granules irgi isplutytos ir mazesnisu maisus dziusta. Daro praktiskai belekur, bet pagrinde dvi kambario puses kencia. prisigyriau del kitos.. vakar ir ta jau taikesi ne vietoj padaryti (ant tases)  doh.gif  nunesiau i dezute, padare kur reikia. o siandien ryte, kaip nekeista didzioji terseja parbego i vonia reikalau atlikti.. nieko as su jom nebesuprantu  schmoll.gif nors ja vakar pora kart kart uzmaciau norincia ne vietoj daryti ir nunesiau i vinioje esancia dezute  g.gif

Turėjau bėdos su didžiąja kate kažkada, buvo pradėjusi varyt į mano lovą ir visur kur papuolė, įtarėm, kad dėl streso, nieks negelbėjo, ir tada iš veterinarų gavau auksinį mūsų atvejui patarimą- pastatyti papildomą dėžę. Vnž., niekas nežino, kame fintas, bet yra taip, kad kai dėžių daugiau negu kačių- joms kažkaip atsistato smegeninė į vietą, būdas naudojamas, kai niekas nebepadeda smile.gif Esmė- dėžučių turi būti viena daugiau nei kačių smile.gif Dabar turim dvi kates ir dvi dėžutes, ačiū Dievui, atsiradus antrai katytei trečios dėžutės nebeprireikė doh.gif Tik buvo vargo, kol mažoji suprato, kad galima ir reikia daryti į medžio granules, ir kad tai yra "smėlis", o ne medis. Prieš tai buvo kelis kartus mano lova kiaurai suvaryta, ir dar toks pats cirkas buvo po sterilizacijos, bet kažkaip susitvarkė smile.gif
Atsakyti
o tai tos papildomos dėžės pašalinti nebegalima, jei problema susitvarkė? Čia aš apie savo atvejį...
Atsakyti
QUOTE(Šponkiukas @ 2016 07 25, 14:13)
nei vieno neuzpriestaravau, o tik pasvarsciau ar jei taip butu, neturetu papildomai buti taip ar anaip.

butu gerai, kad galeciau keisti situacija, tik kaip ja keisti kai nauju globeju neatsiranda, o be preiziuros ju palikti negaliu. gyvename vientisoje erdveje, tai vienintele vieta kur jos gali buti uzdarytos atskirai, tai vonios kambarys.
patarkit kaip patikrinti ar ji nori palikti savo kvapa visur ar ne?

Sarkozy vos ideta i masina is karto visus analizus paleidzia, o paskuikui tik trydalioja kas 20 kilometru. Mazdaug po 2 kart i metus is Kauno i Dusetas ir atgal vaziuoja. Dab lyg iprato, tai maziau bedaro. Pastebeta, kad neskaitant pirmojo neisvengiamo nusilengvinimo ja skatina ciut virsytas greitis, posukiukai arba nelygus kelias. Manom, kad pirmas atvejis buna del streso (kam vobsce i deze ir dar i prasta masina), o visi kiti trydaliojimai ir putojimaisis del jos superiskai isvystyto vestibiuliarinio aparato.
(Raisa irgi tuo paciu keliu veziodavom net be narvelio, bet ta nieko blogo nedare tik iki Jonavos siaubingai israiskingai miaukdavo. Mi. A. U.U.U. rolleyes.gif
Speju, kad labai daug ka tikrai galima nurasyt ant pirminio katytes streso. Juk joms pats geriausias gyvenimas - rutina! O vat jei namie koks nors naujas maisiukas (neduok Dieve dezute aba tapkes) atsiranda tada jau... blush2.gif ...O kam nepasitaiko pirstelt tegul pirmas meta i mane... pvz trintuka! biggrin.gif
P.S. Galima mest NET stalo teniso kamuoliuka (jei jau trintuko neturit), bet tada tik ciur neskaudziai. OK? drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2016 08 03, 18:12)
Turėjau bėdos su didžiąja kate kažkada, buvo pradėjusi varyt į mano lovą ir visur kur papuolė, įtarėm, kad dėl streso, nieks negelbėjo, ir tada iš veterinarų gavau auksinį mūsų atvejui patarimą- pastatyti papildomą dėžę. Vnž., niekas nežino, kame fintas, bet yra taip, kad kai dėžių daugiau negu kačių- joms kažkaip atsistato smegeninė į vietą, būdas naudojamas, kai niekas nebepadeda smile.gif Esmė- dėžučių turi būti viena daugiau nei kačių smile.gif

Ziauriskai pritariu!!
Ypac naujoj vietoj ir jei yra kur palakstyt kates pacios pasirenka kur sikt ir tikrai geriau ten dezute pastatyt, o ne bandyt perauklet. Antra dezute irgi nekenkia: rezervas tsant biggrin.gif
Ir dar dezute reiktu statyt ne prie ju maisto bliudeliu ir siek tiek nuosaliau nuo visuomenes zvilgsniu. Cia negarantuota, kad ant kilimo nepakakos, bet sansu bent trigubai daugiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mane siuo metu ir gaunasi +2 dezutes. Kaip ir viskas buvo kelias dienas apsitvarke ( dabr duota laisve visa para) bet vakar vel radau prisisiota verysad.gif o dezutė buvo per max 50cm i sona nuo tos vietos. dezute svari..
Atsakyti