Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

Aš suprasčiau, kad katė pyksta, jaučiasi blogai uždaryta. O, kam jūs jas taip uždarot?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 07 25, 11:16)
Aš suprasčiau, kad katė pyksta, jaučiasi blogai uždaryta. O, kam jūs jas taip uždarot?

nes negalim palikti visa para kartu su visom, po tokio palikimo ir radom susisiota sedmaisi ir kilima. plius dar ir kaku ant kilimo padare. galvojau, kad gal maniskes terorizuoja ir todel padare, bet pastebejau, kad padaro vos ne per pirmas 5 minutes laisves. papildomas tulikas pastatytas ir tam kambaryje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponkiukas: 25 liepos 2016 - 10:26
o geras, kokia idomi tema. as visuomet maniau kad kates isaukleti neimanoma, nes kuo daugiau stendavomes pakeisti nepatinkanti elgesi, tuo stipriau ir uztikrinciau ji ta elgesi kartodavo biggrin.gif
dabar turim tris kates, iki dabartiniu turejom keturias. labai gerai kai kates turi galimybe iseiti i lauka, ten islieja savo energija, medzioja, issiaiskina santykius ir namie buna ramios ir geros, sienom nelaipo, nevirsininkauja biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Šponkiukas @ 2016 07 25, 12:12)
Sveikos, gal kas kokių patarimų duosit. Situacija:
turiu globai paėmusi dvi katytes, kol mūsų nebūna, laikome uždarytas vonioje, grįžus paleidžiame. Namuose dar trys mūsų. Bėda su viena iš globotinių (2-2,5mėn), ją paleidus ji vos ne pirmų reikalų ką nors kambaryje apsisioja. Guolį, tašę, sėdmaišį.. Kol uždaryta, puikiai naudojasi savo tualetu. kita katytė naudojasi ir savo ir maniškių wc. katytės nėra baikščios, pačios ateina, miega šalia. Kokios gali būti priežastys tos katytės daryvo ne vietoje priežastis? Savaitgaliui buvo globoje pas kitą žmogų, tai irgi pridarė į guoliuką ( ne tą patį).

o cia buvo vienkartinis atvejis ar pastovi praktika kad palikus su kitom ji pridergia?
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2016 07 25, 12:02)
o cia buvo vienkartinis atvejis ar pastovi praktika kad palikus su kitom ji pridergia?

praktiskai kas kart, tik kartais nubega i vietoje guoliuko padeta wc, arba susiranda nauja vieta. tik del paciu pirmu dienu nesu isitikinus, nes nezinau ar nedare, ar jos susisintas vietas tiesiog veliau radau
Atsakyti
QUOTE(Šponkiukas @ 2016 07 25, 09:22)
nes negalim palikti visa para kartu su visom, po tokio palikimo ir radom susisiota sedmaisi ir kilima. plius dar ir kaku ant kilimo padare. galvojau, kad gal maniskes terorizuoja ir todel padare, bet pastebejau, kad padaro vos ne per pirmas 5 minutes laisves. papildomas tulikas pastatytas ir tam kambaryje.


Aš pagal saviškį sprendžiu. Manyčiau katė pyksta, kad yra uždaryta ir tokiu būdu prieštarauja. Nesijaučia mylima. Tiesiog tokiu būdu rodo patiriamą stresą būti uždarytai.

O, pas jus tiek kačių wc bendri? Gal negali pakęsti vieni kitų kvapo, todėl neina bendrą wc? Na, dar toks elgesys gali rodyti, kad su sveikata blogai. Patikrinkite pas vet, jei viskas gerai, vadinasi tiesiog elgesys.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 07 25, 12:19)
Aš pagal saviškį sprendžiu. Manyčiau katė pyksta, kad yra uždaryta ir tokiu būdu prieštarauja. Nesijaučia mylima. Tiesiog tokiu būdu rodo patiriamą stresą būti uždarytai.

O, pas jus tiek kačių wc bendri? Gal negali pakęsti vieni kitų kvapo, todėl neina  bendrą wc? Na, dar toks elgesys gali rodyti, kad su sveikata blogai. Patikrinkite pas vet, jei viskas gerai, vadinasi tiesiog elgesys.


3 kates turi savo du, globotines vonioje, i kuri daro tik jos (ir vonioje man nei daro ant pagalveliu joms padetu, nei ant kilimelio) ir dabar 1 papildomas kambaryje, kuriame daro tik ta kuri daro ne vietoje. Sveikatos problemu kaip ir neturetu tureti tokio amziaus katytei, prie atvaziuojant pas mane buvo apziuretos vet, jos nublusintos, nukirmintos, neviduriuoja (slapimo tyrimai nedaryti). Globotoniu turejusi tikrai daug (reiktu desimtimis skaiciuoti) bet niekada neturejau tokiu problemu, visi budavo tvarkingi.
Atsakyti
Gal paprasčiausiai taip nori visur palikti savo kvapą, užtat ir daro ne vietoje?
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2016 07 25, 13:16)
Gal paprasčiausiai taip nori visur palikti savo kvapą, užtat ir daro ne vietoje?

nu nezinau ar max 2,5 menesio katytei turetu taip noretis g.gif gi nustatineti hierarchija dar per jauna g.gif
Atsakyti
Gal nejauku jai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2016 07 25, 14:11)
Gal nejauku jai?  g.gif

bet jei butu nejauku, gal turetu sleptis kur nors g.gif o dabar duodasi kaip reikiant, nevengia ir prie maniskiu kaciu pribegti, laksto po visa pirma auksta, energijos uztaisai abidvi.
Atsakyti
Bet jūs taip įdomiai, į kiekvieną teiginį užprieštaraujat biggrin.gif Jei taip, tai niekaip neišsiaiškinsit, kas katytei yra. O, kad yra akivaizdu. Tai aš taip galvoju, reikia visus teiginius tiesiog imti ir tikrinti, keisti aplinką, situaciją, o ims ir paaiškės kažkuris teisingas. O, ne vadovautis tuom, kad ankstesnės katės to nedaro, ar neturėtų daryti ir pan. Kiekvienas katinas individualus.

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 07 25, 14:51)
Bet jūs taip įdomiai, į kiekvieną teiginį užprieštaraujat  biggrin.gif Jei taip, tai niekaip neišsiaiškinsit, kas katytei yra. O, kad yra akivaizdu. Tai aš taip galvoju, reikia visus teiginius tiesiog imti ir tikrinti, keisti aplinką, situaciją, o ims ir paaiškės kažkuris teisingas. O, ne vadovautis tuom, kad ankstesnės katės to nedaro, ar neturėtų daryti ir pan. Kiekvienas katinas individualus.

nei vieno neuzpriestaravau, o tik pasvarsciau ar jei taip butu, neturetu papildomai buti taip ar anaip.

butu gerai, kad galeciau keisti situacija, tik kaip ja keisti kai nauju globeju neatsiranda, o be preiziuros ju palikti negaliu. gyvename vientisoje erdveje, tai vienintele vieta kur jos gali buti uzdarytos atskirai, tai vonios kambarys.
patarkit kaip patikrinti ar ji nori palikti savo kvapa visur ar ne?
Atsakyti