Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

QUOTE(B'ena @ 2016 01 15, 10:12)
... dzin jam draudimai ar vandens purkštukas  doh.gif  Dėl siusiojimo nebaru, nes nepagavau tai darant. Dabar tualetas ir stovi būtent prie vonios po gyvatuku, bet vis tiek rankšluosčiu naudojasi, jei tik pavyksta nusitempti.

Pas jumis tik rankšluosčiai kenčia, o aš likau prieškambary be kilimų, kiek turėjau-visus apsiusiojo senoji katė. Sesuo padovanojo tokį plaukuotą Kalėdom, tai kitąryt ir jis buvo "įvertintas".
-----------------------------------------------------------------------------------------
Jau pasakojau,kad mano kačių kompanija kenčia nuo katuko iš prieglaudos. Nuo rugsėjo situacija šiek tiek pagerėjo. Senbuvė Patricija pradėjo auklėti išdykėlį: grėsmingai žiūri,kažką jam griežtu ir piktu tonu sako, o jis...jis tokiu plonu gailestingu "miau-niau" aiškina jai ir šonu, šonu apeina. Jos pribijo, nekonfliktuoja, bet 2 likę berniukai atsigriebia už tuos "miau-niau". Varo juos kuo aukščiau, kuo toliau, o jei įspaudžia į kampą, tai žiūrėk, Patricija kur buvus kur nebuvus prisistato prakontroliuoti thumbup.gif Patinka stebėti jos auklėjimo, taip linksma lotuliukas.gif Tik berniukų gaila. karts nuo karto uždarau bendituką kambary (jei prisidirba su tuo priekabiavimu), ot tada maniškiai atgyja ir žaidžia, žaidžia, laksto po butą, voliojasi,laksto vien paskui kitą.

Tik ar tai išeitis schmoll.gif Viltis- durnių motina, matyt, esu net labai kvaila, jei vis laukiu tos dienos,kai namie įsiviešpataus taika ir draugystė tarp katinų.
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2016 01 15, 11:04)
Tik ar tai išeitis  schmoll.gif Viltis- durnių motina, matyt, esu net labai kvaila, jei vis laukiu tos dienos,kai namie įsiviešpataus taika ir draugystė tarp katinų.

Apvilkit "suknele" kur kastruotoms katėms deda po operacijos. Turėtų apraminti.
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2016 01 15, 11:56)
Apvilkit "suknele" kur kastruotoms katėms deda po operacijos. Turėtų apraminti.

Tam kartui ir keliom dienom bus ramu, o paskui?
Berods, čia jau dėjau nuotraukas kaip bandito atrodo su Nike "kostiumu" smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

noriu pasidalinti musu problema ir gal kas pasiulys sprendima koki 4u.gif

Turim labai pukuota katyte, 6menesiai jai. Daro viska tvarkingai i dezute.. bet po rimto reikalo pastoviai buna prilipe kas nors po uodega doh.gif Man reikia plaut jos uzpakali bent kas antra diena, nes pati neissilaizo, ir nesusitvarko doh.gif O taip su sudeliu po uodega visur eina, per lovas - patalus, sedasi ant pavirsiu.. tikrai nekas higienos klausimu sad.gif Beje jos viduriukai normalus, ta prasme nepaleisti.. bet gal kad tiek tu plauku po uodega, vistiek kas nors prilimpa.

Ar cia pas ka nors yra dar tokia problema, ar cia tik man vienai sekasi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brukniukas @ 2016 01 15, 13:12)
Ar cia pas ka nors yra dar tokia problema, ar cia tik man vienai sekasi? biggrin.gif

Su kiekvienu mažiumi turėjau tokia problema. Plaudavau aš, o jie jau išlaižydavo šlapią vietą. Dabar ar tai išaugo ar tai susiprato,kad reikia patiems nusiplaut, bet viskas gerai.
Tiesa, maniškiai trumpaplaukiai.
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2016 01 15, 11:04)
Pas jumis tik rankšluosčiai kenčia, o aš likau prieškambary be kilimų, kiek turėjau-visus apsiusiojo senoji katė. Sesuo padovanojo tokį plaukuotą Kalėdom, tai kitąryt ir jis buvo "įvertintas".
-----------------------------------------------------------------------------------------
Jau pasakojau,kad mano kačių kompanija kenčia nuo katuko iš prieglaudos. Nuo rugsėjo situacija šiek tiek pagerėjo. Senbuvė Patricija pradėjo auklėti išdykėlį: grėsmingai žiūri,kažką jam griežtu ir piktu tonu sako, o jis...jis tokiu plonu gailestingu "miau-niau" aiškina jai ir šonu, šonu apeina. Jos pribijo, nekonfliktuoja, bet 2 likę berniukai atsigriebia už tuos "miau-niau". Varo juos kuo aukščiau, kuo toliau, o jei įspaudžia į kampą, tai žiūrėk, Patricija kur buvus kur nebuvus prisistato prakontroliuoti  thumbup.gif Patinka stebėti jos auklėjimo, taip linksma  lotuliukas.gif Tik berniukų gaila. karts nuo karto uždarau bendituką kambary (jei prisidirba su tuo priekabiavimu), ot tada maniškiai atgyja ir žaidžia, žaidžia, laksto po butą, voliojasi,laksto vien paskui kitą.

Tik ar tai išeitis  schmoll.gif Viltis- durnių motina, matyt, esu net labai kvaila, jei vis laukiu tos dienos,kai namie įsiviešpataus taika ir draugystė tarp katinų.


Nuo siusiojimo taip, bet šiaip namai labai kenčia, kenčiam ir mes, tarsi visa šeima tik nuo katino malonės ir įpročių priklausoma. Viską drasko, numeta, sudaužo, sugadina, naktim neįmanoma miegoti, nes dūksta, triukšmauja ir per mus šokinėja. Suprantu, kad paaugliukas, kenčiam, laukiam... Labiausiai gaila mūsų senbuvės katės, kuri jau visai uždusinta, bijo jau ėsti, žaisti, net į tualetą eiti verysad.gif Labiausiai tai žaisti, nes anas atlekia iš karto ir perima žaidimą, jei su vyru žaidžiam atskirai su kiekviena, tai anas vis tiek plėšosi ir randa būdą dičkę išgrūsti. Jei uždarom, tai iki išprotėjimo duodasi, katė vis tiek išsigandusi krūpčioja doh.gif Taip, viltis durnių motina ir man doh.gif
QUOTE(brukniukas @ 2016 01 15, 13:12)
Sveiki,

noriu pasidalinti musu problema ir gal kas pasiulys sprendima koki 4u.gif

Turim labai pukuota katyte, 6menesiai jai. Daro viska tvarkingai i dezute.. bet po rimto reikalo pastoviai buna prilipe kas nors po uodega  doh.gif  Man reikia plaut jos uzpakali bent kas antra diena, nes pati neissilaizo, ir nesusitvarko doh.gif O taip su sudeliu po uodega visur eina, per lovas - patalus, sedasi ant pavirsiu.. tikrai nekas higienos klausimu sad.gif Beje jos viduriukai normalus, ta prasme nepaleisti.. bet gal kad tiek tu plauku po uodega, vistiek kas nors prilimpa.

Ar cia pas ka nors yra dar tokia problema, ar cia tik man vienai sekasi? biggrin.gif

Pas mus dar baisiau, ne tik prilipę, bet ir šlapia nuo šlapimo doh.gif Nesiprausia, kol po kranu nepakišu, nuolat esu budėjimo režime kada madam gamtinius reikalus atliks doh.gif

QUOTE(Gokusen @ 2016 01 15, 13:16)
Su kiekvienu mažiumi turėjau tokia problema. Plaudavau aš, o jie jau išlaižydavo šlapią vietą. Dabar ar tai išaugo ar tai susiprato,kad reikia patiems nusiplaut, bet viskas gerai.
Tiesa, maniškiai trumpaplaukiai.

Pas mus atvirkščiai unsure.gif Kai paėmėme iš veislyno, buvo labai tvarkinga, o kuo toliau, tuo labiau bėda darosi doh.gif Vidutinio ilgumo plauko ji pas mus, tai siaubas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(brukniukas @ 2016 01 15, 13:12)
Sveiki,

noriu pasidalinti musu problema ir gal kas pasiulys sprendima koki 4u.gif

Turim labai pukuota katyte, 6menesiai jai. Daro viska tvarkingai i dezute.. bet po rimto reikalo pastoviai buna prilipe kas nors po uodega  doh.gif  Man reikia plaut jos uzpakali bent kas antra diena, nes pati neissilaizo, ir nesusitvarko doh.gif O taip su sudeliu po uodega visur eina, per lovas - patalus, sedasi ant pavirsiu.. tikrai nekas higienos klausimu sad.gif Beje jos viduriukai normalus, ta prasme nepaleisti.. bet gal kad tiek tu plauku po uodega, vistiek kas nors prilimpa.

Ar cia pas ka nors yra dar tokia problema, ar cia tik man vienai sekasi? biggrin.gif

Paprasčiausiai apkirpau katei kailinius po uodega.

Atsakyti
Pritariu Colombai. drinks_cheers.gif Aš savo ilgaplaukei katei irgi apkerpu kartais kailį apie tą vietą. Ir problemų nelieka. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 01 15, 14:38)
Viską drasko, numeta, sudaužo, sugadina, naktim neįmanoma miegoti, nes dūksta, triukšmauja ir per mus šokinėja. Suprantu, kad paaugliukas, kenčiam, laukiam... Labiausiai gaila mūsų senbuvės katės, kuri jau visai uždusinta, bijo jau ėsti, žaisti, net į tualetą eiti  verysad.gif  Labiausiai tai žaisti, nes anas atlekia iš karto ir perima žaidimą, jei su vyru žaidžiam atskirai su kiekviena, tai anas vis tiek plėšosi ir randa būdą dičkę išgrūsti. Jei uždarom, tai iki išprotėjimo duodasi, katė vis tiek išsigandusi krūpčioja  doh.gif  Taip, viltis durnių motina ir man  doh.gif 


Šitie dūkimai ilgiau kaip iki metų netruks- paskui jie paprastai apsiramina, net ir didžiausi padūkėliai, suauga ir jau nebedaro ko negalima.Tą laiką reikia kažkaip iškęsti. Nakčiai patarčiau kažkur uždaryti, kad nebūtų miegamąjame ir dar viena sąlyga- neturėtų su kuo žaisti ir kelti triukšmo. Mes nakčiai uždarome koridoriuje- ten mažoji turi guolį, maistą, vandens ir absoliučiai jokių žaislų- taip suprato, kad naktį reikia miegoti, ir miega smile.gif Vyresnė katė miega dukros kambaryje. Kai vaiko nebūna- abiems katėms lieka koridorius ir vaiko kambarys, kuris irgi sutvarkytas taip, kad naktį katės neturėtų sąlygų kelti triukšmo. Žaislus duodam tik dieną. Mūsų visos ankstesnės katės buvo pasiutusios, iš tų, kur tamsoj ant sprando šoka ir pan., nekalbant jau apie vis kitą, o dabartinė mūsų mažoji- ramybės įsikūnijimas, palyginus su anomis, nuo rugsėjo mėnesio sudaužė tik vieną vazoną- neįtikėtina, sakyčiau doh.gif Bet tos pasiutusios visos iki metų daugmaž apsiramindavo smile.gif Taip kad kantrybės smile.gif Bet reikia mokyti, kad naktis- miegui, kad suprastų, jog šeimininkai miega ir jų nežadintų. Mūsų mažoji pradeda prašytis pas mane į kambarį tik tada, kai žadintuvą užgirsta- tada jau žino kad galima pamiauksėti ir aš nepyksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2016 01 15, 14:14)
Paprasčiausiai apkirpau katei kailinius po uodega.

QUOTE(Aist @ 2016 01 15, 15:10)
Pritariu Colombaidrinks_cheers.gif  Aš savo ilgaplaukei katei irgi apkerpu kartais kailį apie tą vietą. Ir problemų nelieka.  mirksiukas.gif

Atsiprašau už tikriausiai kvailą klausimą 4u.gif O kerpate žirklėmis ar mašinėle? ax.gif Pas mane ragdoll, tad kailis tankus, pusilgis ir šinšilinis toks, tad šukuoseną patvarkyti bus ką veikti doh.gif

QUOTE(denaxa @ 2016 01 15, 18:43)
Šitie dūkimai ilgiau kaip iki metų netruks- paskui jie paprastai apsiramina, net ir didžiausi padūkėliai, suauga ir jau nebedaro ko negalima.Tą laiką reikia kažkaip iškęsti. Nakčiai patarčiau kažkur uždaryti, kad nebūtų miegamąjame ir dar viena sąlyga- neturėtų su kuo žaisti ir kelti triukšmo. Mes nakčiai uždarome koridoriuje- ten mažoji turi guolį, maistą, vandens ir absoliučiai jokių žaislų- taip suprato, kad naktį reikia miegoti, ir miega smile.gif Vyresnė katė miega dukros kambaryje. Kai vaiko nebūna- abiems katėms lieka koridorius ir vaiko kambarys, kuris irgi sutvarkytas taip, kad naktį katės neturėtų sąlygų kelti triukšmo. Žaislus duodam tik dieną. Mūsų visos ankstesnės katės buvo pasiutusios, iš tų, kur tamsoj ant sprando šoka ir pan., nekalbant jau apie vis kitą, o dabartinė mūsų mažoji- ramybės įsikūnijimas, palyginus su anomis, nuo rugsėjo mėnesio sudaužė tik vieną vazoną- neįtikėtina, sakyčiau  doh.gif Bet tos pasiutusios visos iki metų daugmaž apsiramindavo smile.gif Taip kad kantrybės smile.gif Bet reikia mokyti, kad naktis- miegui, kad suprastų, jog šeimininkai miega ir jų nežadintų. Mūsų mažoji pradeda prašytis pas mane į kambarį tik tada, kai žadintuvą užgirsta- tada jau žino kad galima pamiauksėti ir aš nepyksiu smile.gif

4u.gif va šito labai laukiu ir tikiuosi, kad taip ir bus, nes atrodo nudūkinu vakarais, žaidžiu ir užsiimu, bet vis tiek diskotekas rengia doh.gif Dar ir palieku visokių užsiėmimų (dėžių su landomis, tunelių, dar visko), kad nelįstų ten, kur nereikia. Uždaryti nelabai galimybės turiu, tad teks pakentėti.
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 01 15, 21:51)
Atsiprašau už tikriausiai kvailą klausimą  4u.gif  O kerpate žirklėmis ar mašinėle?  ax.gif  Pas mane ragdoll, tad kailis tankus, pusilgis ir šinšilinis toks, tad šukuoseną patvarkyti bus ką veikti  doh.gif 


Žirklėm.
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 01 15, 22:51)

4u.gif  va šito labai laukiu ir tikiuosi, kad taip ir bus, nes atrodo nudūkinu vakarais, žaidžiu ir užsiimu, bet vis tiek diskotekas rengia  doh.gif  Dar ir palieku visokių užsiėmimų (dėžių su landomis, tunelių, dar visko), kad nelįstų ten, kur nereikia. Uždaryti nelabai galimybės turiu, tad teks pakentėti.


Mano dukra kačiuko dėka išmoko susitvarkyti kambarį, nes žinojo, kad palikus bent menkiausią daiktelį kažkur laisvai padėtą- bemiegė naktis garantuota doh.gif Na, bet tokiam sutvarkymui buvo ir sąlygos, kituose kambariuose to nepavyktų padaryti. Dar anksčiau turėtą katę iki metų uždarydavau nakčiai virtuvėje, nes naktimis vos sukrutėjus šokdavo ant veido- ir toli gražu ne žaisdama... buvo baisu doh.gif O ryte atidarius virtuvės duris ji užkrisdavo tiesiai ant galvos su visais nagais- specialiai tykodavo ant staktos užsiropštusi, į 3m aukštį doh.gif
Nu teks biškį pakentėt, bet reikia surast kažkokį būdą katukui paaiškint, kad naktis- miego laikas. Pamažu turėtų suprasti.
Atsakyti