Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

QUOTE(B'ena @ 2015 12 08, 11:49)
Būna tik namuose, skiepytas, kastruotas ir išpockintas  unsure.gif  Ką tik bandžiau užeiti, tai vis dar siunta, šnypščia, urzgia  verysad.gif

Skubiai pas vetus. Gali būti, kad jam kažką labai skauda, gal koks svetimkūnis. Nieko negalėjo praryti?
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2015 12 08, 12:04)
Skubiai pas vetus. Gali būti, kad jam kažką labai skauda, gal koks svetimkūnis. Nieko negalėjo praryti?

Šiaip ne taip susipakavau ir nuvažiavau pas mūsų vietinę veterinarę, patikrino, kaip ir viskas ok g.gif Gal rekomenduotumėte Vilniuje kur dar būtų galima pasirodyti? Skiepinti ar operacijoms vežu į Jeruzalės veterinariją, bet kai mažius tik paimtas viduriavo, ši klinika bandė gydyti spėjimo būdu, testų jokių neturėdavo niekad, tad paklojau solidžią sumą už nieką, tik nuvykus į Filaretų kliniką padarė testus ir rado, jog gardijos. Galvoju gal šį kartą vėl į Filaretus važiuoti, nebent sulaukčiau kitų veterinarijų rekomendacijų ax.gif Dabar katuko nuotaika kaip ir ok, vaikšto po namus, trinasi į viską tarsi naujai pasižymi. Bet.... bijau jau unsure.gif Vidurinėlio vaiko kojos nuakėtos, mano rankos juodai sudraskytos unsure.gif Saugau, kad mažiausias neitų prie katino, aišku jis ir taip niekad netampo, nebent nustumia ir apskritai vaikai labai myli mūsų kates, elgiasi pagarbiai ir visuomet pati stebiu situaciją unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2015 12 08, 13:34)
Šiaip ne taip susipakavau ir nuvažiavau pas mūsų vietinę veterinarę, patikrino, kaip ir viskas ok  g.gif  Gal rekomenduotumėte Vilniuje kur dar būtų galima pasirodyti? Skiepinti ar operacijoms vežu į Jeruzalės veterinariją, bet kai mažius tik paimtas viduriavo, ši klinika bandė gydyti spėjimo būdu, testų jokių neturėdavo niekad, tad paklojau solidžią sumą už nieką, tik nuvykus į Filaretų kliniką padarė testus ir rado, jog gardijos. Galvoju gal šį kartą vėl į Filaretus važiuoti, nebent sulaukčiau kitų veterinarijų rekomendacijų  ax.gif  Dabar katuko nuotaika kaip ir ok, vaikšto po namus, trinasi į viską tarsi naujai pasižymi. Bet.... bijau jau  unsure.gif  Vidurinėlio vaiko kojos nuakėtos, mano rankos juodai sudraskytos  unsure.gif  Saugau, kad mažiausias neitų prie katino, aišku jis ir taip niekad netampo, nebent nustumia ir apskritai vaikai labai myli mūsų kates, elgiasi pagarbiai ir visuomet pati stebiu situaciją  unsure.gif

Paprastai tokia agresija nebūna iš niekur nieko. Man dar kliūna, kad užpuolė ir ėmė tuštintis. Taip neturi būti. Spėčiau, kad gal jam skaudėjo tuštinantis, ar pilvo skausmai. Gal ką prarijęs buvo ir svetimkūnis ėjo lauk sukeldamas skausmą?
O kaip jis šlapinasi? Ar normaliai? Ir ar negalėjo ko nors nevalgomo suvalgyti? Arba kokių valiklių paragauti?
Aš paranojikė, tai parodyčiau vetams katiną. Jeigu lankėtės Filaretuose, bandyti galite vėl ten.
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2015 12 08, 15:10)
Paprastai tokia agresija nebūna iš niekur nieko. Man dar kliūna, kad užpuolė ir ėmė tuštintis. Taip neturi būti. Spėčiau, kad gal jam skaudėjo tuštinantis, ar pilvo skausmai. Gal ką prarijęs buvo ir svetimkūnis ėjo lauk sukeldamas skausmą?
O kaip jis šlapinasi? Ar normaliai? Ir ar negalėjo ko nors nevalgomo suvalgyti? Arba kokių valiklių paragauti?
Aš paranojikė, tai parodyčiau vetams katiną. Jeigu lankėtės Filaretuose, bandyti galite vėl ten.

Lenkiu žemai galvą prieš Filaretų, Kęstučio g. ir VETA klinikos veterinarus. Tikrai ten visada ir išklauso ir konsultuoja, pataria ir gydo bei išgydo.
Į Jeruzalės vetklinika važiuoju tik nagus apkarpyti arba paskiepyti gyvūnus (jei viešuojų transportu).

Kažkaip ir man atrodo įtartinas toks elgesys. Pritariu Colombai.
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2015 12 08, 15:10)
Paprastai tokia agresija nebūna iš niekur nieko. Man dar kliūna, kad užpuolė ir ėmė tuštintis. Taip neturi būti. Spėčiau, kad gal jam skaudėjo tuštinantis, ar pilvo skausmai. Gal ką prarijęs buvo ir svetimkūnis ėjo lauk sukeldamas skausmą?
O kaip jis šlapinasi? Ar normaliai? Ir ar negalėjo ko nors nevalgomo suvalgyti? Arba kokių valiklių paragauti?
Aš paranojikė, tai parodyčiau vetams katiną. Jeigu lankėtės Filaretuose, bandyti galite vėl ten.

Šlapinasi normaliai, bet neramu ir man verysad.gif

QUOTE(Gokusen @ 2015 12 08, 18:00)
Lenkiu žemai galvą prieš Filaretų, Kęstučio g. ir VETA klinikos veterinarus. Tikrai ten visada ir išklauso ir konsultuoja, pataria ir gydo bei išgydo.
Į Jeruzalės vetklinika važiuoju tik nagus apkarpyti arba paskiepyti gyvūnus (jei viešuojų transportu).

Kažkaip ir man atrodo įtartinas toks elgesys. Pritariu Colombai.

Ačiū labai už komentarą, būtinai rytoj važiuosiu į Filaretus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2015 12 08, 18:06)
Šlapinasi normaliai, bet neramu ir man  verysad.gif 
Ačiū labai už komentarą, būtinai rytoj važiuosiu į Filaretus  unsure.gif

Pranešk kaip sekasi.
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 12 08, 18:30)
Pranešk kaip sekasi.

Ačiū už rupestį 4u.gif Buvau, viskas ok su sveikata, veterinarai nežinojo kas čia jam užėjo, tipo spėlioti galima daug, šiuo metu jaučiasi gerai, nieko nenustatė, tad belieka stebėti ir jei ką vėl važiuoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2015 12 09, 14:33)
Ačiū už rupestį  4u.gif  Buvau, viskas ok su sveikata, veterinarai nežinojo kas čia jam užėjo, tipo spėlioti galima daug, šiuo metu jaučiasi gerai, nieko nenustatė, tad belieka stebėti ir jei ką vėl važiuoti  unsure.gif

g.gif Bet gi iš kur buvo tokia agresija?
Maniškė katė, jei stresuoja ar pyksta, balas palieka ant kilimo ir dar rankšluosčiu pridengia, alia čia ne aš ir tu nematai, bet niekad nepuola.
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2015 11 28, 11:14)
Sveikos, kaciu myletojos 4u.gif

Prasau patarimo...Mes kaciuka turim 3 savaites, dabar jam 9 sav.
Kai parsivezem viskas super buvo, dare iskart i savo tualeta, nes jau buvusiuose namuose buvo isaukletas, jokiu problemu nebuvo.
O pries kelias dienas nezinau kas atsitiko, radau kelias balas ant savo antklodes blink.gif


Kaip jūsų reikaliukai? Ar išsisprendė situacija? Gal atradot priežastį? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 12 09, 19:05)
g.gif  Bet gi iš kur buvo tokia agresija?
Maniškė katė, jei stresuoja ar pyksta, balas palieka ant kilimo ir dar rankšluosčiu pridengia, alia čia ne aš ir tu nematai, bet niekad nepuola.


Jei labai skauda- gali būti agresija, iš skausmo ir baimės net ramiausias gyvūnas gali tapti agresyvus ir pulti.
Atsakyti
Ateinu ir aš patarimo. Turiu meino meškėną, tuoj bus 7 mėn,šiaip visada toks ramus ir švelnus katinas, džiaugiamės, jo turim kadangi puikiai sutaria su mano 1,5 metų sūnum. Mėgsta pasikandžioti, bet tai apšnypščiu tai pučiu, neleidžiu įsijausti. Šiandien šukavau ir kažkas jam nepatiko, atsitraukė staigiai, apsisuko, pastovėjo ir kad lupo man į galvą blink.gif nu dėl manęs dzin, kažkaip žiūrėtumėm, bet va kaip man ji auklėt, nes dėl sūnaus baisoka.
Atsakyti
QUOTE(Tamaya @ 2015 12 26, 12:35)
Ateinu ir aš patarimo. Turiu meino meškėną, tuoj bus 7 mėn,šiaip visada toks ramus ir švelnus katinas, džiaugiamės, jo turim kadangi puikiai sutaria su mano 1,5 metų sūnum. Mėgsta pasikandžioti, bet tai apšnypščiu tai pučiu, neleidžiu įsijausti. Šiandien šukavau ir kažkas jam nepatiko, atsitraukė staigiai, apsisuko, pastovėjo ir kad lupo man į galvą  blink.gif  nu dėl manęs dzin, kažkaip žiūrėtumėm, bet va kaip man ji auklėt, nes dėl sūnaus baisoka.

Uzgavot? Papeset? Idresket su sepeciu? Gal laiket kaip nors pries charakteri? Gal per ilgai sukavot? Toli grazu ne visi katinukai megsta sukas schmoll.gif Reik dazniau, bet trumpiau bruzint. mirksiukas.gif
Jusu atveju katina reikejo atsakanciai nubaust, bet, kad jis tai pakartotu su vaiku... Niu nezinau... Nei vieno procento "UZ" nerandu schmoll.gif Kitas dalykas,- pats uz save nevisuomet atsakai, o cia vis tik gyvunas + dar nuo prigimties jokiu autoritetu nenorintis plesrunas. Mazu megino perimt gaujos kontrole? g.gif
Atsakyti