Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

QUOTE(AstaRaud @ 2015 11 17, 18:13)
o sakykit jei katė, kuri sterilizuota, jai apie 2,5 m., karts nuo karto sysioja ant durų (kurios veda į lauką) slenksčio jau koks mėn., bet nepastoviai kasdien, tai čia jau reiktų ligos ieškot ar čia tiesiog katiniškas elgesys (kurio aš nesuprantu)?

Kažkuo nepatenkinta. Kilimas yra? Lauk kilimą.
Turėjau ir aš tokią bėdą. Likau be kiliminio tako vieno, paskui antro, be mažo kilimuko, be šiaudinio kilimuko. Žodžiu, vien plikos plytelės prieškambaryje.
Antra priežastis: kraikas "nešviežias". Keičiu jau 2 kart į savaitę. Rytais (kažin ką žmonės daro pabudę g.gif ) pirmu šuoliu bėgu valyti košarų WC.
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 11 17, 19:08)
Kažkuo nepatenkinta. Kilimas yra? Lauk kilimą.
Turėjau ir aš tokią bėdą. Likau be kiliminio tako vieno, paskui antro, be mažo kilimuko, be šiaudinio kilimuko. Žodžiu, vien plikos plytelės prieškambaryje.
Antra priežastis: kraikas "nešviežias". Keičiu jau 2 kart į savaitę. Rytais (kažin ką žmonės daro pabudę  g.gif ) pirmu šuoliu bėgu valyti košarų WC.

ji ant kilimuko nesisioja, tik į tą tarpą kur slenkstis, na kraikas valomas pastoviai, t.y. įpročiai nepasikeitė nei valyme, nei kilimuke, kuris jau 2 metai yra, o sisiojimas prasidėjo kažkur prieš mėn. O be to prieškambaryje - parketas, deja ir l.reikalingas tas kilimukas, bet va įdomu kodėl po 2 metų jai pradėjo kažkas nebepatikti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 17 lapkričio 2015 - 19:14
AstaRaud - pas mano tėvus katinas taip darė dėl streso - varė būtent į tarpą tarp durų ir slenksčio. Kadangi katinui buvo stresas būtent dėl aplinkos namuose, katinui usradau naujus namus, kur jis yra labai mylimas ir laimingas, jau 1,5 m. ten gyvena ir nė karto nebandė ne vietoje myžtelt.
Anksčiau turėtas katinas irgi bandė prie durų varyti, prolemą išsprendėme pastatę prei durų siurblį - siurblio, net neįjungto, paniškai bijojo, tai siurplys kaip revencinė priemonė pastovėjo keletą savaičių prie durų ir katinas susiprotėjo, kad myžt reikia į tūliką o durys tam neskirtos.
Dar yra variantas patiesti prie durų foliją - folija čeža užlipus, myžt ant jos nesmagu.
Bet kuriuo atveju pirmiausia reikia įsitikinti, kad katytė neturi sveikatos problemų 4u.gif o stresuoti gali irgi nuo daugelio dalykų, pradedant tuo,kad namų aplikoje kažkas pasikeitė ir baigiant tuom, kad katytė ilgai namuose viena būna ir jai trūksta bendravimo 4u.gif
Atsakyti
na mane va domina, kodėl ji tą pradėjo daryt dabar, nes nu kaip ir namų aplinkoje niekas nepasikeitė, folija netinka, nes ji ją drasko biggrin.gif, buvo kažkur rašyta, kad padėjus maisto, katės toje vietoje nesysioja, bet maniškei nepasitvirtino, šalia bliūdo, kuris buvo ant kilimėlio, ji vėl ant slenksčio privarė, nenoriu jos atiduot, nes , nors ji ir su charakteriu, bet mūsų su sūnum mylima. Bet sutapo taip, kad kai sysiot pradėjo, tai ir paryčiais mane žadint pradėjo : žadinimas, su letena švelniai per ranką, veidą, o jei nekreipiu dėmesio šoka ant galvos...sad.gif
Atsakyti
Sveiki

Turim maza dziaugsma/bedele wub.gif
3 menesiu bengala... Meilumas kai glostai neispasakytas-murkia.glaustosi. bet kai uzeina siutimas-baisu net pradejo darytis-rekia ne savu balsu.sonu lekia,pats net nesupranta kas daros, o siandien is tos isterijos prisysino ant grindu..toli nuo wc blink.gif turim savaite ji. Mylim.stengiam suprast..ramint glausdami.ramindami. laikant,glostant rekia,kol apsiramina-paleidziu. Lyg buna geriau..kuriam laikui..
Bijau,kad nebutu kas blogai jam? Ar cia tiesiog veisles bruozas?.. Darysim viska kad isaugtu i gera katina,bet reik pagalbos manau, nes vaila daros ir saves ir jo unsure.gif

Gal kas duos patarima? Paprotins..? Gal per mazai issiduksta? Bet tas lekimas ir rekimas isterinis... Nu nezinau ar cis normalu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2015 11 17, 20:04)
na mane va domina, kodėl ji tą pradėjo daryt dabar, nes nu kaip ir namų aplinkoje niekas nepasikeitė, folija netinka, nes ji ją drasko biggrin.gif, buvo kažkur rašyta, kad padėjus maisto, katės toje vietoje nesysioja, bet maniškei nepasitvirtino, šalia bliūdo, kuris buvo ant kilimėlio, ji vėl ant slenksčio privarė, nenoriu jos atiduot, nes , nors ji ir su charakteriu, bet mūsų su sūnum mylima. Bet sutapo taip, kad kai sysiot pradėjo, tai ir paryčiais mane žadint pradėjo : žadinimas, su letena švelniai per ranką, veidą, o jei nekreipiu dėmesio šoka ant galvos...sad.gif

Surinkit šlapimą ir nuvežkit ištirti.Tyrimas nėra brangus, bet atmesit ligas (arba parodys, kad kažkas yra).
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2015 11 17, 21:04)
na mane va domina, kodėl ji tą pradėjo daryt dabar, nes nu kaip ir namų aplinkoje niekas nepasikeitė, folija netinka, nes ji ją drasko biggrin.gif, buvo kažkur rašyta, kad padėjus maisto, katės toje vietoje nesysioja, bet maniškei nepasitvirtino, šalia bliūdo, kuris buvo ant kilimėlio, ji vėl ant slenksčio privarė, nenoriu jos atiduot, nes , nors ji ir su charakteriu, bet mūsų su sūnum mylima. Bet sutapo taip, kad kai sysiot pradėjo, tai ir paryčiais mane žadint pradėjo : žadinimas, su letena švelniai per ranką, veidą, o jei nekreipiu dėmesio šoka ant galvos...sad.gif


Laiptinėje nepradėjo vaikščioti katinai? katės irgi gali žymėti teritoriją, jei jaučia grėsmę... be abejo reikia ir šlapimo tyrimą pasidaryti, kad ir norint atmest sveikatos problemas...
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2015 11 18, 10:09)
Laiptinėje nepradėjo vaikščioti katinai? katės irgi gali žymėti teritoriją, jei jaučia grėsmę... be abejo reikia ir šlapimo tyrimą pasidaryti, kad ir norint atmest sveikatos problemas...

laiptinėje katinai tikrai nevaikšto, bandysiu tą šlapimą surinkt, tik nežinau kaip biggrin.gif

Dar kilimėlį išnešiau į balkoną, stebėsiu ar jis kaltininkas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 18 lapkričio 2015 - 11:50
QUOTE(AstaRaud @ 2015 11 18, 12:49)
laiptinėje katinai tikrai nevaikšto, bandysiu tą šlapimą surinkt, tik nežinau kaip biggrin.gif

Dar kilimėlį išnešiau į balkoną, stebėsiu ar jis kaltininkas


Šlapimą surinkti labai paprasta švirkštu be adatos. 4u.gif
Padėt prie durų tokių daiktų kur katei nepatinka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2015 11 18, 15:00)
Šlapimą surinkti labai paprasta švirkštu be adatos.  4u.gif
Padėt prie durų tokių daiktų kur katei nepatinka?  g.gif

taip ir pagalvojau (ačiū 4u.gif ), reiks stebėt...nu va tai ji nepatinkančius man rodos ir apsisioja, o tokių kur bijotų, reiktų pamąstyt...
Atsakyti
Sveikos, kaciu myletojos 4u.gif

Prasau patarimo...Mes kaciuka turim 3 savaites, dabar jam 9 sav.
Kai parsivezem viskas super buvo, dare iskart i savo tualeta, nes jau buvusiuose namuose buvo isaukletas, jokiu problemu nebuvo.
O pries kelias dienas nezinau kas atsitiko, radau kelias balas ant savo antklodes blink.gif puoliau skalbt viska, patiesiau nauja patalyne, vos tik palikom kaciuka viena, ziuriu vel bala ant antklodes unsure.gif kita diena buvom visi namie, tai niekur ne vietoj nepridare, bet vakare tik susiruosiau miegot, ziuriu vel slapia unsure.gif kazkaip visai nesmagu pasidare...to betruko, kad man ant patalu sysiotu...o ir patalu tiek neturesiu tuoj, kad nespeju nei keist....
ka daryt? kas cia jam susisviete? o ir kvapo neturejo but like, nes emiau naujus patalus.
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2015 11 28, 11:14)
radau kelias balas ant savo antklodes blink.gif puoliau skalbt viska, patiesiau nauja patalyne, vos tik palikom kaciuka viena, ziuriu vel bala ant antklodes unsure.gif kita diena buvom visi namie, tai niekur ne vietoj nepridare, bet vakare tik susiruosiau miegot, ziuriu vel slapia unsure.gif kazkaip visai nesmagu pasidare...to betruko, kad man ant patalu sysiotu...o ir patalu tiek neturesiu tuoj, kad nespeju nei keist....


Net man įdomu pasidarė g.gif biggrin.gif
Jei skaitot angliškai, užeikite čia:
http://www.vetstreet...t-pee-on-my-bed

Trumpai: priežastis gali būti tualeto (ne)švara arba netinkamas kraiko kvapas, per maža dėžutė arba dėžutė su dangčiu, šlapinimosi problemos (katė sieja šl. skausmą su tualetu, todėl jo vengia), tualetinio privatumo nebuvimas, gali šlapintis lovoje šeimininkui atsivedus naują partnerį, kurio katė nepripažįsta ir "nugesina" lovoje jo kvapą savo kvapu. Patarimas - lovoje su kate dažniau pažaisti ir pavaišinti skanėstu, turėtų padėti, nes katės paprastai nesišlapina ten, kur valgo blush2.gif
Atsakyti