Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

QUOTE(Majukas_ @ 2015 11 12, 12:39)
Mazu vaiku nera dar pas mus, yra tik suaugusi kate, pries kuria mazoji 6 men.  kate jauciasi labai drasiai ja puldineja, zaidzia ir pan.


O sugyvena draugiskai?
As tai suprantu, kad naujam gyvunui namuose kuris atvyko is prieglaudos, galioja ypac daug: glostyti, glostyti, glostyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 11 12, 11:43)
O sugyvena draugiskai?
As tai suprantu, kad naujam gyvunui namuose kuris atvyko is prieglaudos, galioja ypac daug: glostyti, glostyti, glostyti  biggrin.gif

tai ir buvo glostoma, daug biggrin.gif
jos abi sutaria nelabai kaip, didzioji kate nemegsta mazosios, nes pastaroji ja nuolat kibina, tai pavaiko, tai zaisti nori, tai uzsoksta is po kampo, o senoji tokia ramiake, nemegsta kai ja taip vaiko, tai pastoviai ir urzia, ir snypscia ant mazosios, bet smurto nera, nesipjauna jos, bet didziosios snypstimai ir purskimai ne motais mazajai, jai tik dar linksmiau
apskritai galvoju cia ne tame beda kad ji pas mus antroji kate ir pan.
esu bendravusi su mergina, kuri pasieme is tos pacios prieglaudos musu mazosios kates seseri, tai sake tos pacios problemos, nuolat draskosi, kandziojasi elgiasi kaip laukine, net veida jai draske, jokie auklejimai nepadeda
tai cia jau problema grynai kazkokia psichologine tu kaciuku, nes ju toks laukinis elgesys vienodas nors ir pas skirtingus seimininkus auga manoji kate ir jos sesuo...panasu kad ju psichika sutraumuota unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Majukas_: 12 lapkričio 2015 - 12:23
QUOTE(Majukas_ @ 2015 11 12, 13:21)

tai cia jau problema grynai kazkokia psichologine tu kaciuku, nes ju toks laukinis elgesys vienodas nors ir pas skirtingus seimininkus auga manoji kate ir jos sesuo...panasu kad ju psichika sutraumuota  unsure.gif


O man- normalus mažų kačiukų elgesys.. Turėjau seniai seniai "dvynukes". Skraidė po namus, kol mažos buvo- viena laimė- abi buvo vienodos -tai žaisdavo abi kartu- viena kitą puldinėjo ir medžiojo, kadžiojo ir laižė..
Atsakyti
Pusė metų tai pats durnumas kačiukui. Taigi paauglys. Nei klauso, nei girdi, o siautėja. biggrin.gif
Atsakyti
... uzpakalines lapses visos kates prastai kontroliuoja. Musu didzke su priekine jau tik ekstra atveju kokiam piktam suniui nagus iskisa, o vat jei reikalas daeina iki uzpakaliniu... doh.gif Jau tada net dukenantis galima visokiu ibraizu susilaukt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Majukas_ @ 2015 11 12, 00:06)
Sveiki,
ateinu cia su nemaza problema, tikiuosi kas nors patars, ka tokiu atveju daryti...
Turiu dvi kates, viena suaugusia 3 metu kuri nekelia absoliuciai jokiu problemu, ir antraja 6 men. amziaus, su kuria nesusitvarkau visiskai...pastaroji buvo paimta is prieglaudos, 1 men. amziaus, augo be mamos visiskai, vos tik paimta is prieglaudos matesi kad yra gan laukinio charakterio, daug draskesi, kandziojo rankas...As aisku apsisarvojau kantrybe bandziau taikyti visas sioje temoje aprasytas kaciu auklejimo taisykles, deja sunkiai sekesi, kate augo, bet laukinis charakteris isliko...isties ji nera labai bloga, buna glaustosi, murkia, bendrauja su manimi, bet vos tik jai kazkas nepatinka, pasiunta, pradeda draskyti galinemis kojomis mano ranka, as aisku puolu drausminti, esu kelis kartus paemusi uz ciupros kai jau stipriai mane draskesi ir viskas baigesi tuo, kad ji dar labiau pasiuto ir ...nevalingai apsislapino (taip buvo net kelis kartus)
Istikruju mane jau tikrai pradeda gasdinti jos elgesys, tie nevalingi apsislapinimai, draskymaisi, bijau kad ji gali buti pavojinga, ir ateityje vos tik kas jai nepatiks puls draskyti?
patarkit prasau ka daryti, jau nebezinau kaip elgtis... panasu kad kates psichika yra sutraumuota, nes vos gimusi buvo ismesta i lauka, veliau zmones rado ir nunese i prieglauda..bet mamos taip ir nemate, nebuvo jos aukleta.  schmoll.gif bet ar imanoma kaip nors tai pakeisti, jos elgesi?


Normalus elgesys kaciuko, augusio be motinos. Cia vaikas, jis turi poreikį žaisti, o žaisti neužgaunant skaudžiai nemoka, nes neaugęs su savo šeima, su motina. Mes turim vieną tokią pačią, auginam nuo savaitės amžiaus, iš po konteinerio. Aišku, tokie kačiukai traumuoti, jau vien dėl to kad negavo "katinisko" auklėjimo ir neaugo su motina. bet davus labai daug meilės turėtų susitvarkyti. maždaug nuo metų. Mūsiškė buvo tikras gyvsidabris, kandžiojosi, draskėsi ir aplamai visokį velnią išdarinėjo. Dukra išmokė kad negalima draskyti veido. Labai veikia aiškus parodymas kad skauda- tiesiog jei kaciukas peržengia ribas žaisdamas ir skaudžiai įdrėskia ar įkanda- pakeltu balsu aprėki ir nuvarai šalin, nutaisiusi piktą ir nepatenkintą veidą. Supranta jie, ir po kiek laiko pradeda save kontroliuoti. Jei imi už čiuprynos- subark ir numesk šonan, parodyk kad supykai.O šiaip stenkis daugiau myluoti ir pažaisti su ja, kad išsidūktų, žaislų gal kokių parūpinti kad turėtų ką kandžioti. Dar pas vetus būna tokių augalinių raminančių tablečių katėms. Šiaip nuo metų jos suauga ir apsiramina, mūsiškė dabar ramybės įsikūnijimas, įdrėksti ar įkąsti gali tik gindamasi, pvz., kai reikia išimaudyti arba įlašinti lašiukus į akis biggrin.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus bandysiu apsisarvoti kantrybe bei myleti ir aukleti 4u.gif
o kazi kaip del nevalingo apsislapinimo?ar jau reiktu vesti pas veterinara, ar verta sunerimti?kate buna apsislapina kai issigasta, karta miegojo, ir kaimynas virsuj kazka stipriau trinklejo, tai ta ten kur gulejo ten ir apsisisiojo..dar viena karta stipriai idreske man tai as ja uz ciupros stipriai pagriebiau ir subariau, tai irgi apsislapino g.gif
Atsakyti
QUOTE(Majukas_ @ 2015 11 14, 14:51)
Aciu uz patarimus bandysiu apsisarvoti kantrybe bei myleti ir aukleti  4u.gif
o kazi kaip del nevalingo apsislapinimo?ar jau reiktu vesti pas veterinara, ar verta sunerimti?kate buna apsislapina kai issigasta, karta miegojo, ir kaimynas virsuj kazka stipriau trinklejo, tai ta ten kur gulejo ten ir apsisisiojo..dar viena karta stipriai idreske man tai as ja uz ciupros stipriai pagriebiau ir subariau, tai irgi apsislapino  g.gif

Ta maziuke? bigsmile.gif Tai dar dziaukites, kad neapsitriede thumbup.gif Baimes riba pas kasarus yra skirtinga, bet jei nebegali gintis - pas visus visos skyles atsidaro. (Beje, ir visi jaunesni karo belaisviai buna apsisike; o neretai ir arestuojami nusikalteliai). Su laiku ta baimes riba dides, bet gerai patusius kiekvienas katinas/veteranas apsisiusins unsure.gif Gyvent juk visi nori. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Majukas_ @ 2015 11 14, 15:51)
Aciu uz patarimus bandysiu apsisarvoti kantrybe bei myleti ir aukleti  4u.gif
o kazi kaip del nevalingo apsislapinimo?ar jau reiktu vesti pas veterinara, ar verta sunerimti?kate buna apsislapina kai issigasta, karta miegojo, ir kaimynas virsuj kazka stipriau trinklejo, tai ta ten kur gulejo ten ir apsisisiojo..dar viena karta stipriai idreske man tai as ja uz ciupros stipriai pagriebiau ir subariau, tai irgi apsislapino  g.gif


Aš dėl viso ko pasikonsultuočiau su vetais, gali ir kokia problema būti, tai geriau laiku sutvarkyti tai... nes dėl tokių smulkmenų tai neturėtų taip atsitikti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Majukas_ @ 2015 11 14, 15:51)
Aciu uz patarimus bandysiu apsisarvoti kantrybe bei myleti ir aukleti  4u.gif
o kazi kaip del nevalingo apsislapinimo?ar jau reiktu vesti pas veterinara, ar verta sunerimti?kate buna apsislapina kai issigasta, karta miegojo, ir kaimynas virsuj kazka stipriau trinklejo, tai ta ten kur gulejo ten ir apsisisiojo..dar viena karta stipriai idreske man tai as ja uz ciupros stipriai pagriebiau ir subariau, tai irgi apsislapino  g.gif


Mano galva- apsipras žvėrelis ir praeis.- Nes tai tikrai panašu iš streso nevalingą reikalą.. O šiaip-jei labai neramu- galit gi ir telefonu su veterinau pasikonsultuoti- nes - vežimas irgi papildomas stresas... unsure.gif
Atsakyti
... juk ne is debesu atsirado posakis "Baimes pilnos kelnes"? g.gif
Atsakyti
o sakykit jei katė, kuri sterilizuota, jai apie 2,5 m., karts nuo karto sysioja ant durų (kurios veda į lauką) slenksčio jau koks mėn., bet nepastoviai kasdien, tai čia jau reiktų ligos ieškot ar čia tiesiog katiniškas elgesys (kurio aš nesuprantu)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 17 lapkričio 2015 - 18:14