Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

QUOTE(DovileSk @ 2015 10 06, 19:52)

Gokusen, o kaip Jūs plaudavot? Po kranu kažkaip? Man truputį baisoka..  blush2.gif

Arvydai, kaip tik rytoj eisiu pirkt šukyčių.  thumbup.gif

Niiiii!!! Po kokiu dar kranu?! unsure.gif Mygom galutini stresa maudymuisi kasarui ivarysi unsure.gif Su bliudeliu, siltu vandenuku ir mazgote. Ir dar paskum reikia su kita mazgote (bet tik ne su fenu! schmoll.gif schmoll.gif ) biski nusausint.
Kai kurie katinai net i ezera plaukia paskui seimininka; kiti kokias 2-3 minutes kencia maudomi; bet 90 proc. draskosi kaip pasiute doh.gif
Sukyciu nebubina pirkt. Paprastai namu virtuvej koks nors tinkamas sepetukas atsiranda. Svarbu, kad seriai butu kieti ir nelabai tankus. As senaja kata "sukuodavau" su metaliniu sepeciu skirtu sveist rudims. Ne pats geriausias inagis, bet prisukuodavau daug. Tik Raisai gan greit atsibosdavo visos tos SPA proceduros; kitaip buciau 3 milines nusiveles kiek ta perse per 12 metu pripukavo biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Gokusen @ 2015 10 06, 20:30)
Ha! Į paskaitas. Aš su vaiku vežimėlyje egzus eidavau laikyti  tongue.gif

Fui kokia pasileidus studente buvai biggrin.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif wub.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 10 06, 20:41)
Niiiii!!! Po kokiu dar kranu?!  unsure.gif Mygom galutini stresa maudymuisi kasarui ivarysi  unsure.gif  Su bliudeliu, siltu vandenuku ir mazgote. Ir dar paskum reikia su kita mazgote (bet tik ne su fenu! schmoll.gif  schmoll.gif ) biski nusausint.



Taigi nesakau, kad jau atsukau kraną, o katinas užanty. biggrin.gif tik paklausiau, nes visai neaiškus dalykas man...
Atsakyti
QUOTE(DovileSk @ 2015 10 06, 19:52)
Na, niekad nepalikti tai reikštų ir į paskaitas kartu neštis, ir naktį nemiegoti. Akivaizdu, kad kiekvieną sekundę katuko nesužiūrėsi, tad ir klausiu. smile.gif

Gokusen, o kaip Jūs plaudavot? Po kranu kažkaip? Man truputį baisoka..  blush2.gif



tiek tai galit palikti.. biggrin.gif Tik pasiruoškit- galit rasti ir staigmenų.

savo katę maudau (kai parveda purviną iš lauko)- taip. Į vonią įpilu maloniai šilto vandens( maždaug 10-15 cm)- imu murzę už čiuprynos ir įkeliu vonion. Čiuprynos nepaleidžiu -viena ranka prausiu- kita laikau. Nesipriešina nė truputėlio. Kiek bandžiau prausti po kranu- baigdavosi dideliu triukšmu ir įdrėskimų žymėmis. Mažam kačiukui nei vonios nereikt - dubuo ir šiek tiek vandens. ai- gi po to nusausinu. Ir suvyniotą atiduodu dukrai- jos jau ten išdžiūsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilkra: 06 spalio 2015 - 20:15
QUOTE(DovileSk @ 2015 10 06, 20:45)
Taigi nesakau, kad jau atsukau kraną, o katinas užanty. biggrin.gif tik paklausiau, nes visai neaiškus dalykas man...

Nu tai mes ir atsakom!! Tik uzbegam i prieki neisvengiamai busimiems kitiems klausimams rolleyes.gif
Jei VISKA perskaitei tai nebekazka...
Sutrumpintai:
... kastracija nekenkia, o kartais net padeda;
... taupyk stipendija naujiems baldams;
... gerai mokykis! Uzaugusi busi veterinare ir (is musu) imsi nerealias babkes thumbup.gif
------------------------------------
P.S. As i imone kur dirbau priesgaisrines profilaktikos inzinierium eidavau su paradine ugniagesio uniforma. Bet kartais nueidavau ir su dzinsais. Ux kiek tada nevietoj rukanciu "niekadeju" prigaudydavau!! Ju pasiteisinimas budavo: "O ***, neatpazinom, virsininke" biggrin.gif Tiesa pasakius tik labai naglus bausdavau, bet jiems susidare ispudis, kad as is ju premiju vos ne antra LTSR biudzeta formuoju biggrin.gif
Kursiokes irgi i egzus ateidavo nesinos kudikeliais lotuliukas.gif Bet toli grazu ne visos turejo, tai arba skolindavos svetimus, aba varydavo pasikliaudamos miniakais ir po pedkelnem pakista spurge thumbup.gif
Prisipazinsiu, kad ir as keleta iskaitu gavau vien todel, kad atejau apsivilkes tautiniu "Sviesos" ansamblio choristo kostiumu. lotuliukas.gif Ir paskolines dabartinian Utenos Svietimo skyriaus vadovui buvau ax.gif Bet jis ir vaikus pasiskolindavo; ir siaip visokiu fintu kaip islaikyt egza prigalvodavo!! Talentas!! thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2015 10 06, 21:14)
tiek tai galit palikti.. biggrin.gif Tik pasiruoškit- galit rasti ir staigmenų.

savo katę maudau (kai parveda purviną iš lauko)- taip. Į vonią įpilu maloniai šilto vandens( maždaug 10-15 cm)- imu murzę už čiuprynos ir įkeliu vonion. Čiuprynos nepaleidžiu -viena ranka prausiu- kita laikau. Nesipriešina nė truputėlio. Kiek bandžiau prausti po kranu- baigdavosi dideliu triukšmu ir įdrėskimų žymėmis. Mažam kačiukui nei vonios nereikt - dubuo ir šiek tiek vandens. ai- gi po to nusausinu. Ir suvyniotą atiduodu dukrai- jos jau ten išdžiūsta.


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Savo mažytę, kai palikdavau vieną pradžioje ribodavau erdvę, uždarydavau virtuvėje, paskui jau pratinau po 1-2 val. palikti visam bute, o dabar kai reikia ir 2 dienom vieną palieku. Vat būtent siurprizų daro, kai mes namie, o kai viena - viskas ramu. Tiesa dabar po 2,5 metų kažkodėl panoro tapt mūsų gaujos vade, todėl paskutinias dienas tenka griežtai "pasikalbėt"...ir brėžt ribas.
Atsakyti
Aš irgi riboju erdvę. Mažoji išvis kai tik ką atsirado mūsų namuose porą dienų praleido uždaryta tualete (nes namai buvo nepritaikyti tokiam mažam kačiukui, + dar reikėjo tokios aplinkos kad nebūtų sąlygų užkabinti operuotą ausytę), paskui kai pratuštinau vonią, o ji jau buvo supratusi kur reikia daryti reikalus- palikdavau vonioje.Vyresniąją katę uždarydavau dukros kambaryje (ten kartu ir katės kambarys biggrin.gif )- iki mažosios atsiradimo jai likdavo kambarys, koridorius, vonia ir virtuvė, tai irgi šiek tiek buvo nuskriausta. Kai jau abi kates pavyko suvesti ir abi apsiprato su viena kitos buvimu tiek kad galima buvo kartu palikti vienas- likdavo (ir dabar lieka, ir taip bus kol mažąjai nesueis maždaug metai- maždaug tokio amžiaus katės baigia daryti siurprizus) joms dukros kambarys, vonia ir koridorius, tai vietos, kur nėra ką sudaužyti ar galima būtų kitų šunybių prikrėsti rolleyes.gif

P.s. čia tada kai nieko nėra namie, kai mes namie- katės laksto laisvai po visą butą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Gokusen @ 2015 10 06, 08:01)
Kartais pasitaiko "bizonų šėlsmas prerijose" kaimynų "džiaugsmui"  verysad.gif



Čia kada man skambina kaimynas iš apačios, sako: "tavo katinai boulingą žaidžia virš mano galvos, eik atimk kamuoliuką!" doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 06 spalio 2015 - 21:46
Daviau savo kačiui užragaut ir šlapio maistelio, o dabar nebeėda sauso.. sad.gif Ar jam užtektų tik vieno kažkurio? Nes prieš tai ėsdavo ir tą, ir tą...
O nakčiai šlapio jam galima palikti?
Atsakyti
QUOTE(DovileSk @ 2015 10 06, 22:27)
Daviau savo kačiui užragaut ir šlapio maistelio, o dabar nebeėda sauso.. sad.gif Ar jam užtektų tik vieno kažkurio? Nes prieš tai ėsdavo ir tą, ir tą...
O nakčiai šlapio jam galima palikti?

Šlapio maisto, kiek skaičiau inete, nepatartina palikti nei nakčiai, nei aplamai ilgesniam laikui.
Saviškiams šlapią duodu rytais kaip skanėstą, 85 g. skardinę dalinu į 3 dalis. Psio. Toliau kramto sausą thumbup.gif Dovile, nesijaudink - išalks ir pradės ėsti sausą. Kažkokiame forume veterinarė rašė, katinams naudingą per savaitę 1 dienos iškrovą daryti mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 10 07, 08:48)
Kažkokiame forume veterinarė rašė, katinams naudingą per savaitę 1 dienos iškrovą daryti  mirksiukas.gif

bigsmile.gif Ten turbut buvo forumas apie akvariumus biggrin.gif Tiems tai patartina iskrova, bet ir tai tik jei zuvytes jau dideles. O kacius uzsikniauks is bado. Nu nebent jei namie daug peliu ar nors sudmusiu mirksiukas.gif Kaime priklydo mazas, piktas kaciukas (Icikas) ir apsigyveno malkinej. Duodavom kates traskuciu, bet labiau mego auksles. Syki is po nakties tam jo maisto bliudeli radau "pasideta" nudobta ir biski apkramtyta varle. Skias net varles tinka i meniu! lotuliukas.gif
-----------------------------------
O slapiankos tikrai geriau nepalikinet ir is viso duot tiek, kiek per karta godziai suryja. Genda gi kaip ir bet kuri mesyte. Visa laika maitint slapiu teoriskai galima, bet praktiskai gausis brangu ir daug zaidimo: ka darysi jei nakti uzkast prades prasinetis? Siuom atveju traskuciai kur kas liuksiskiau. Sarkozy situ pastoviai turi, bet jei baigias ir nera, uuu kokias liudnas akis nutaiso! Kai iberi net needa, ale svarbu, kad butu biggrin.gif
I nutukima linkusiems katinans net traskucius riboja. Tada jau gerokai sudetingiau su serimu. g.gif O toki polinki, kaip suprantu, dazniau igyja kastruoti ir absoliuciai naminiai katinai 4u.gif
Atsakyti
Aš tikrai labai jaudinuosi biggrin.gif Gerai, kad čia esate jūs, ir visi tokie kantrūs 4u.gif Ir tikrai, kaip sakėt, mano pyplius pradėjo naktį kirst sausiukus, užtat ryte gavo šlapio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DovileSk @ 2015 10 07, 10:53)
Aš tikrai labai jaudinuosi  biggrin.gif Gerai, kad čia esate jūs, ir visi tokie kantrūs 4u.gif Ir tikrai, kaip sakėt, mano pyplius pradėjo naktį kirst sausiukus, užtat ryte gavo šlapio smile.gif

Mazgiui dar gal ir neveiks, bet mes su tuom "skaniuku" reguliuojam savo senutes sikima, kad tas procesas ivyktu diena. Kartais veliau duodam jei neteisingai virskina. (Irgi sitoj temoj patarima gavau) thumbup.gif Tai dab tik karta i menesi nakti kakoja! lotuliukas.gif Ale kai MP jau atsikelus, o slapiuko vis dar nera - gyvas priekaistas: tampomi bliudeliai, sekiojimas is paskos, vartaliones, miaukimas, lipimas ant galvos ir t.t. biggrin.gif Bet vis tiek geriau negu naktim sudus nesiot lotuliukas.gif Reikalas tas, kad pries sikdama Sarkozy turi kokias 3-4 min. palakstyt, pasokinet ant rankenos, nusimest viska kas netvarkingai padeta ant stalo (idant turetu kuom uzkapstyt; apmaudu, bet ten dazniausiai buna mano akiniai, paskutinis tusinukas, 2 mobiliakai ir MP dienorastis. Dabar dar + ir dziovinami riesutai. unsure.gif ) Paskui dar pusvalandi uzkapstineja, tai geriau jau is karto nest doh.gif
P.S. Jei cia viskas naturalu, tai gal ir mums vertetu pries einant DIDELIO triatlona pralekt? g.gif bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti