Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

QUOTE(arvydas. @ 2015 09 09, 14:35)
Labas! biggrin.gif  O Tu cia ka veiki? bigsmile.gif  Vot jau ir turiu eilini preteksta pasikoliot  thumbup.gif  biggrin.gif
Gerai jau gerai. TYLIU! (Kokias plius/minus 2 valandas)  4u.gif


Arvydai, sutrumpinkite laiką 0,5 val drinks_cheers.gif biggrin.gif

Papildyta:
Siaip as šunį daugelį metų turėjau. O dabar 3 kisas įsigijau. Patirties 0. Kazkaip pastebėjau kad kate išauklėti praktiškai ner įmanoma g.gif . Na jaunikliai manęs neklauso. Nu bliamba ir į nosis pučiu ,ir švelniai papurtau ir i ausi duodu. O jiems dzin...net vandens purskalas neveikia.. blink.gif kaip man juos aukleti? Šuniui max 3 kartus pasakei ir jam aišku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(otje @ 2015 09 09, 23:33)
Arvydai, sutrumpinkite laiką 0,5 val  drinks_cheers.gif  biggrin.gif

Ner problemu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Nous problems drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Alax akbar drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pasiduodu. Kai ne diena vis po naujiena: vakar sloika ispyle, o siandien akinius apmyzo. Tvarkos myletoja matote: ne ten padeti buvo. Dabar labai didziuojasi savo poelgiu ir man "kalnieriuka"uzmove. Murkia ant sprando uzsilipus. Jau akivaizdziai tabletes ryjimo (skias ir apdraskytu ranku) metas arteja. Reiktu issiaiskint kas namuose virsininkas: as ar vis tik muses? bigsmile.gif
Tai su viena maza nesusidoroju, o jus su trim? blink.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(otje @ 2015 09 09, 23:43)
Siaip as šunį daugelį metų turėjau.  O dabar 3 kisas įsigijau. Patirties 0. Kazkaip pastebėjau kad kate išauklėti praktiškai ner įmanoma g.gif . Na jaunikliai manęs neklauso. Nu bliamba ir į nosis pučiu ,ir švelniai papurtau ir i ausi duodu. O jiems dzin...net vandens purskalas neveikia..  blink.gif  kaip man juos aukleti? Šuniui max 3 kartus pasakei ir jam aišku  lotuliukas.gif

Suo moka atnesti pagali, o kate masto kur kas pragmatiskiau: "Ir kam gi tau to pagalio prireike? Tu ir taip antras pagal grazuma; nereik cia mudviem jokiu pagaliu schmoll.gif Ir tapkes turi but ant koju, o ne rankoj arba dar kur nors netvarkingai padetos" rolleyes.gif
Atsakyti
Mokslas taip ir nenustate kas namuose blogiau: dvi kates ar du istorikai.
P.S. Vienas - jusu paslaugoms 4u.gif
-----------------
Kompu loxas esu, bet dukra vakar inete atkapste keleta filmuku apie kaciu "logika". Pora istrigo. Gal ir jums patiks.
Stato triauksti kaciu nameli su draskyklem ir visokiais kitokiais pribumbasais. O kate nuejo miegot i ta kartonine dezute kur tas namelis buvo supakuotas biggrin.gif
Tada pripirktas kalnas kaciu zaisliuku: pelyciu, pauksciuku, cypaliuku, dar ten kazko daug ir brangaus. O kate zaidzia su saldainio popieriuku biggrin.gif
Atsakyti
Arvydai. Šiaip čia yra labai gera tema, skirta tiems, kas turi problemų su katėmis, kad pasiklaust ir gaut trumpą ir aiškų atsakymą. Ar jūs negalėtumėt susikurti savo temą, pvz. "Paplepėjimuose", ir tenai plepėti?

Juo labiau, juk yra visokių kitokių temų, kur žmonės kalbasi apie savo katiniukus, ir Jūsų kalbos būtų labai vietoj. Jos įdomios, viskas tvarkoj, tik vieta negera. Dabar jūs elgiatės taip, lyg asmeniniais reikalais plepėtumėt greitosios pagalbos linija. Kas, kad apie kates, bet tai visiškai niekam nenaudinga.
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 09 10, 07:33)
Pasiduodu. Kai ne diena vis po naujiena: vakar sloika ispyle, o siandien akinius apmyzo.  Tvarkos myletoja matote: ne ten padeti buvo. Dabar labai didziuojasi savo poelgiu ir man "kalnieriuka"uzmove. Murkia ant sprando uzsilipus. Jau akivaizdziai tabletes ryjimo (skias ir apdraskytu ranku) metas arteja. Reiktu issiaiskint kas namuose virsininkas: as ar vis tik muses? bigsmile.gif
Tai su viena maza nesusidoroju, o jus su trim?  blink.gif  doh.gif  biggrin.gif



Mano nuomone, kates yra autizmo isikunijimas lotuliukas.gif lotuliukas.gif . nNauji namai negerai, nauji zmones irgi..
Mano tevukas vis is kaciu juokdavosi. Pas ji kieme yra 2 takiukai, vienu vaiksto raudonas kaimynu katinas, kitas margas kitu kaimynu. Tai tevukas tuos katinus ir erzina, padeda nauja objekta ju vaiksciojimo takuose. Na ir prasideda cirkai su tais katinais, vos ne laboratoriniai tyrimai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 09 10, 08:36)
Mokslas taip ir nenustate kas namuose blogiau: dvi kates ar du istorikai.
P.S. Vienas - jusu paslaugoms  4u.gif
-----------------
Kompu loxas esu, bet dukra vakar inete atkapste keleta filmuku apie kaciu "logika". Pora istrigo. Gal ir jums patiks.
Stato triauksti kaciu nameli su draskyklem ir visokiais kitokiais pribumbasais. O kate nuejo miegot i ta kartonine dezute kur tas namelis buvo supakuotas  biggrin.gif
Tada pripirktas kalnas kaciu zaisliuku: pelyciu, pauksciuku, cypaliuku, dar ten kazko daug ir brangaus. O kate zaidzia su saldainio popieriuku  biggrin.gif


Veiseja man pasakojo apie si kaciu zaidima biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(arvydas. @ 2015 09 10, 07:33)
Pasiduodu. Kai ne diena vis po naujiena: vakar sloika ispyle, o siandien akinius apmyzo.  Tvarkos myletoja matote: ne ten padeti buvo. Dabar labai didziuojasi savo poelgiu ir man "kalnieriuka"uzmove. Murkia ant sprando uzsilipus. Jau akivaizdziai tabletes ryjimo (skias ir apdraskytu ranku) metas arteja. Reiktu issiaiskint kas namuose virsininkas: as ar vis tik muses? bigsmile.gif
Tai su viena maza nesusidoroju, o jus su trim?  blink.gif  doh.gif  biggrin.gif



Zinokite is tu 3-ju viena yra 3 metu.na superine kate, nieko nepridursi. O pypliai jau 5 menesiu.... katyte atrodo rami, bet...su charakteriu. Na o katinelis, as ji Ryziku pervardinau lotuliukas.gif biggrin.gif. Bliamba zino kad negalima, jaucia kad matau- vis tiek daro... Jam ne reiskia taip , o taip reiskia irgi taip blink.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 09 10, 10:33)
Arvydai. Šiaip čia yra labai gera tema, skirta tiems, kas turi problemų su katėmis, kad pasiklaust ir gaut trumpą ir aiškų atsakymą. Ar jūs negalėtumėt susikurti savo temą, pvz. "Paplepėjimuose", ir tenai plepėti?

Juo labiau, juk yra visokių kitokių temų, kur žmonės kalbasi apie savo katiniukus, ir Jūsų kalbos būtų labai vietoj. Jos įdomios, viskas tvarkoj, tik vieta negera. Dabar jūs elgiatės taip, lyg asmeniniais reikalais plepėtumėt greitosios pagalbos linija. Kas, kad apie kates, bet tai visiškai niekam nenaudinga.


O tai gal jus man galite patarti kaip aukleti ? As ats is jusu negavau.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(otje @ 2015 09 10, 12:57)
O tai gal jus man galite patarti kaip aukleti ? As ats is jusu negavau....  g.gif


Jūs pirmiausiai parašykite savo problemą. Ar jums problema yra, kad kai glostote katę, ji uodegą išriečia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 09 10, 12:05)
Jūs pirmiausiai parašykite savo problemą. Ar jums problema yra, kad kai glostote katę, ji uodegą išriečia?  g.gif



Pasikartosiu,
Siaip as šunį daugelį metų turėjau. O dabar 3 kisas įsigijau. Patirties 0. Kazkaip pastebėjau kad kate išauklėti praktiškai ner įmanoma g.gif . Na jaunikliai manęs neklauso. Nu bliamba ir į nosis pučiu ,ir švelniai papurtau ir i ausi duodu. O jiems dzin...net vandens purskalas neveikia.. blink.gif kaip man juos aukleti? Šuniui max 3 kartus pasakei ir jam aišku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(otje @ 2015 09 10, 13:26)
Pasikartosiu,
Siaip as šunį daugelį metų turėjau. O dabar 3 kisas įsigijau. Patirties 0. Kazkaip pastebėjau kad kate išauklėti praktiškai ner įmanoma g.gif . Na jaunikliai manęs neklauso. Nu bliamba ir į nosis pučiu ,ir švelniai papurtau ir i ausi duodu. O jiems dzin...net vandens purskalas neveikia..  blink.gif kaip man juos aukleti? Šuniui max 3 kartus pasakei ir jam aišku lotuliukas.gif


Kačiukai dar maži, su laiku išauklėsite, tik reikia tai daryti sistemingai ir nenuolaidžiauti
Atsakyti
Katės kitokie gyvūnai, negu šunys. Jos sunkiau dresuojamos, jeigu toks klausimas. Juk ir šunys nevienodai lengvai auklėjami, palyginkit vokiečių aviganį ir kokį anglų buldogą.
O kaip daryti, kad suprastų, tai paskaitykite senos temos pradžią, ten kačių psichologija aprašyta smulkiai.

O kodėl uodegą išriečia... Nežinau, kodėl išriečia, mano katinas irgi išriečia, bet niekada nemėginau nuo to atpratinti, nes man tai netrukdo smile.gif O kai neturi ko protingo atsakyt, tai paprastai patyli, ir tiek, todėl ir nėr atsakymo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 10 rugsėjo 2015 - 12:39