Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

QUOTE(Noa @ 2015 08 07, 13:55)
Noriu paklaust tokio reikalo. Kalba eina apie kieminę katę, veiksmas netgi ne LT. Žo, mano draugė pradėjo šerti atklystantį katiną. Tas katinas, galimas daiktas, turi dar kažkur alternatyvią šeimą, bet kas maitina, ten ir užeina biggrin.gif O ji maitina, nes maitina savo katę ir šitą pamaitina tuo pačiu. Jis jau žino, kada pusryčiai, ateina ir laukia, it laikrodukas. Bet lai įleidžiamas į namus, labai keistai elgiasi. Jam pila maistą, o jis porą kartų sumiaukia, tada sušnypščia, tada ateina ir trinasi jai į ranką. Kas čia per...? Jis pats žino, ko nori, o jei žino, tai ko?

Mano naminiai loviniai korniai nieko panašaus niekada nedarė, tai kasausi pakaušį ir nežinau, ką jai atsakyt.

Paprasyk kad nufilmuotu . labai idomu.
Mano turetas laukinis felis bengalensis traktuodavo kad "tu turi MANO maista" ir jis snypssdavo. Bet maaanau kad cia kita situacija.
But gerai pamaatyt smile.gif
Atsakyti
Noreciau patarimo. Uzmigdeme suni. Kate su juo gyveno 7 metus. Kada rekomenduotumet isigyti suniuka. Kito katino seima nenori. As nenoriu, kad kate lb stresuotu.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 08 08, 16:19)
Noreciau patarimo. Uzmigdeme suni. Kate su juo gyveno 7 metus. Kada rekomenduotumet isigyti suniuka. Kito katino seima nenori. As nenoriu, kad kate lb stresuotu.

Labai sunku pasakyt kokie ten tie ju santykiai buvo, bet teoriskai kate neturetu but perlabiausiai prie sunio prisirisus. Manau galima jau dabar nauja draugeli parvest. Klausimas tik ar labai maza (tada "isivaikins", bet gali ir nuskriaust), ar kates dydzio. Tada nesues, bet tas naujas suva gi lys zaist, o pagyvenusi kate tokiu pokstu gali ir nesuprast g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Na ir as prisijungsiu prie jusu kompanijos... neperseniausiai isigijau 3 katinus, 2 tuoj bus paauglystej, o 3-cia jau poros metu, senumo. Problemu pakolkas su jais nera biggrin.gif , pakolkas...... Mane vienas dalykas domina, gal kas zino, kokiu velniu man ta vyresne kate, kai as ja glostau, savo uzpakali atkisa g.gif g.gif . dar ir kaip demonstratyviai.. uodega kaip zvake i virsu istiesta... As ja juk glostau, bet ne akis badau. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(otje @ 2015 09 07, 22:39)
Sveiki,

Na ir as prisijungsiu prie jusu kompanijos... neperseniausiai isigijau 3 katinus, 2 tuoj bus paauglystej, o 3-cia jau poros metu, senumo. Problemu pakolkas su jais nera biggrin.gif , pakolkas...... Mane vienas dalykas domina, gal kas zino, kokiu velniu man ta vyresne kate, kai as ja glostau, savo uzpakali atkisa  g.gif  g.gif . dar ir kaip demonstratyviai.. uodega kaip zvake i virsu istiesta... As ja juk glostau, bet ne akis badau. biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Jusu problema elementari. Ir tai net ne problema, o tiesiog abiem morcius biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 09 08, 08:51)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif
Jusu problema elementari. Ir tai net ne problema, o tiesiog abiem morcius  biggrin.gif  biggrin.gif


Arvydai,

Aš žinau kad čia ne problema, man tik toks katės poelgis įdomus. Morčius irgi išsibraukia biggrin.gif
Atsakyti
mano kastruotas katinas elgiasi taip pat, matyt tai malonumo išraiška smile.gif nieko baisaus, gyvens
Atsakyti
QUOTE(otje @ 2015 09 08, 11:51)
Arvydai,

Aš žinau kad čia ne problema,  man tik toks katės poelgis įdomus.  Morčius irgi išsibraukia  biggrin.gif

Kam uzsibraukia, o kam ir ne biggrin.gif
Atmetus burbuliakli pritariu (Wafen) SS lotuliukas.gif Ypac zydu ir kaciu klausimais:P
Musiske irgi panasiai elgiasi, bet tada buna arba tikras morciukas (tada dar kulverstukus ant klaviaturos daro), aba tik kasrytine MEILE. Is esmes jokio skirtumo ar te zydus saudyt, ar katei kulverstukus daryt. drinks_cheers.gif
Musiske irgi rytais su stacia vuodega ir man (bet isimtinai tik man) sikna demonstruoja. (Jei atsigules skaitau zurnala tai vobsce puse valandos vien sikna tematau ir astrius masazus tenka iskentet). Dargi pamurkia ax.gif O vat jei zmona ar dukra bemurkiancia "nugnyba" murkaliukas baigiasi kaip kirviu nukirtus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 09 08, 14:48)
Kam uzsibraukia, o kam ir ne  biggrin.gif
Atmetus burbuliakli pritariu (Wafen) SS  lotuliukas.gif  Ypac zydu ir kaciu klausimais:P
Musiske irgi panasiai elgiasi, bet tada buna arba tikras morciukas (tada dar kulverstukus ant klaviaturos daro), aba tik kasrytine MEILE. Is esmes jokio skirtumo ar te zydus saudyt, ar katei kulverstukus daryt. drinks_cheers.gif
Musiske irgi rytais su stacia vuodega ir man (bet isimtinai tik man) sikna demonstruoja. (Jei atsigules skaitau zurnala tai vobsce puse valandos vien sikna tematau ir astrius masazus tenka iskentet). Dargi pamurkia  ax.gif  O vat jei zmona ar dukra bemurkiancia "nugnyba" murkaliukas baigiasi kaip kirviu nukirtus  doh.gif  biggrin.gif

tai ir pas jus morčius... biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Valpurgija @ 2015 09 09, 10:22)
tai ir pas jus morčius... biggrin.gif  bigsmile.gif

Matomai taip. Bet tokiam amziuj esu, kad dziaugiuos jei nuo viagros ant aliaus pavyksta sutaupyt biggrin.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif
----------------------
Siuom klausimu net Nereali nebepatalkins schmoll.gif Tvarkant akvariuma Sarkozy yra mano pagalbininkas Nr.1. Kartais pavyksta praslyst kol jin spintoj miega, bet cia jau is serijos UTOPIJA; geras ausis turi, tai mygom isgirsta, kad netradiciniai bliudeliai barska. Ir laka nerealiais gurksniais is visur kur tik smirda kokiu nors sudu, bet tik ne is ten kur jai sviezutelio H2O inpilta. schmoll.gif Beveik savaite ant stalo laikiau po ravejimo atlikusius augaliukus idant galeciau kam nors padovanot. Sarkozy is niekur kitur nelake, bet syryt nebepasieke tai puse 0,7 sloiko isverte. Su nuostoliais. Dar skaiciuosim, bet mano mobiliakas net nesiskaito, nes siaip ar taip dar pries avarija jau 2 kart su meile ir pasitikejimu buvo apmyztas. drinks_cheers.gif
Tai dab patarkit kaip prailgint kates liezuvi? bigsmile.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Valpurgija @ 2015 09 09, 10:22)
tai ir pas jus morčius... biggrin.gif  bigsmile.gif

Palikit jį ramybėj,nes į kiekvieną reakciją atakoma bus vis didesnėmis "grožybėmis".. Ramybė ir ignoravimas- vienintelė priemonė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2015 09 09, 13:31)
Palikit jį ramybėj,nes į kiekvieną reakciją atakoma bus vis didesnėmis "grožybėmis"..  Ramybė ir ignoravimas- vienintelė priemonė  4u.gif

Labas! biggrin.gif O Tu cia ka veiki? bigsmile.gif Vot jau ir turiu eilini preteksta pasikoliot thumbup.gif biggrin.gif
Gerai jau gerai. TYLIU! (Kokias plius/minus 2 valandas) 4u.gif
Atsakyti