Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

Aciu visoms uz patarimus, nuraminot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2015 07 11, 11:52)
Aciu visoms uz patarimus, nuraminot  4u.gif

Sveiki, gal turit patarimu, kaip "sudrauginti" kate su sunim? Kate maza, 3 men. skotu nulepause, pas mus gyvena savaite, suniui 11 metu, rami, draugiska prancuze. Dabar abi gyvena skirtingose patalpose, matesi pora kartu, viena kitos bijo. Ar imanoma ir kaip, kad jos susidraugautu? Labai prasau patarimu.
Atsakyti
QUOTE(maka @ 2015 07 14, 14:00)
Sveiki, gal turit patarimu, kaip "sudrauginti" kate su sunim? Kate maza, 3 men. skotu nulepause, pas mus gyvena savaite, suniui 11 metu, rami, draugiska prancuze. Dabar abi gyvena skirtingose patalpose, matesi pora kartu, viena kitos bijo. Ar imanoma ir kaip, kad jos susidraugautu? Labai prasau patarimu.


Manau, tiesiog ramiai duoti laiko apsiprasti.... Kiek turėjom atvejų, tai šuo su kate žymiai lengviau apsipranta ir susidraugauja, nei pvz. dvi katės... Ir kaimynai visi turi šunis ir kates - nemačiau nei pas vienus, kad katinai bijotų "savų" šunų, o šunys negintų "savų" katinų....
Vienintelis dalykas - tai kad retai kada šuo nepasinaudoja proga suėsti kačių maistą, tad reiktų atskirai šerti ir nepalikti kačių maisto taip, kad šuo galėtų paimti. O šiaip tai manau apsipras ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2015 07 14, 13:25)
Manau, tiesiog ramiai duoti laiko apsiprasti.... Kiek turėjom atvejų, tai šuo su kate žymiai lengviau apsipranta ir susidraugauja, nei pvz. dvi katės... Ir kaimynai visi turi šunis ir kates - nemačiau nei pas vienus, kad katinai bijotų "savų" šunų, o šunys negintų "savų" katinų....
Vienintelis dalykas - tai kad retai kada šuo nepasinaudoja proga suėsti kačių maistą, tad reiktų atskirai šerti ir nepalikti kačių maisto taip, kad šuo galėtų paimti. O šiaip tai manau apsipras ir viskas bus gerai  4u.gif

Na pas mus atvirksciai. Suns maista nuo katino reikia saugoti.
O seip tai musu katinas ir suo pasimusa. Tai katinele ant suniuko pajoja, tai suo katyte pavaiko. Bet is principo spakaina.
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2015 07 14, 13:25)
Manau, tiesiog ramiai duoti laiko apsiprasti.... Kiek turėjom atvejų, tai šuo su kate žymiai lengviau apsipranta ir susidraugauja, nei pvz. dvi katės... Ir kaimynai visi turi šunis ir kates - nemačiau nei pas vienus, kad katinai bijotų "savų" šunų, o šunys negintų "savų" katinų....
Vienintelis dalykas - tai kad retai kada šuo nepasinaudoja proga suėsti kačių maistą, tad reiktų atskirai šerti ir nepalikti kačių maisto taip, kad šuo galėtų paimti. O šiaip tai manau apsipras ir viskas bus gerai  4u.gif

Sveiki, na, po 2 sav. kate paeme valdzia bigsmile.gif Ateina pas suni ir izuliai sedi jai pries nosi biggrin.gif arba isveja is guolio ir pati ten isitaiso. Suo aisku, visiskai apakes, bet nieko, pripras rolleyes.gif
Atsakyti
Noriu paklaust tokio reikalo. Kalba eina apie kieminę katę, veiksmas netgi ne LT. Žo, mano draugė pradėjo šerti atklystantį katiną. Tas katinas, galimas daiktas, turi dar kažkur alternatyvią šeimą, bet kas maitina, ten ir užeina biggrin.gif O ji maitina, nes maitina savo katę ir šitą pamaitina tuo pačiu. Jis jau žino, kada pusryčiai, ateina ir laukia, it laikrodukas. Bet lai įleidžiamas į namus, labai keistai elgiasi. Jam pila maistą, o jis porą kartų sumiaukia, tada sušnypščia, tada ateina ir trinasi jai į ranką. Kas čia per...? Jis pats žino, ko nori, o jei žino, tai ko?

Mano naminiai loviniai korniai nieko panašaus niekada nedarė, tai kasausi pakaušį ir nežinau, ką jai atsakyt.
Atsakyti
Kazkur skaiciau, kad jei katinas trinasi i zmogu, tai pazymi ji, kaip savo gaujos nari.... o sumiaukti gali del to, jog skubina maisto padavima... del ko snypscia neisivaizduoju.
Atsakyti
Noa, mano Katytė, pasiimta iš kiemo prieš 8 metus, taip pat prašydama maisto ir jo laukdama, sumiaukia, dar taip įdomiai, - trumpai kelis kartus, o po to pasitrina prie kojų, aš pastatau lėkštutę, o ji pasitrina man į rankas arba kojas. Aš priėjau išvados, ir jau seniai taip galvoju, kad ji padėkoja man už paduotą maistą biggrin.gif
Dėl šnypšimo - maniškė nešnypščia, nežinau, kaip jis ten šnypščia, arn piktai, ar kaip ? g.gif

Škotukas tai jokių derybų - duok greičiau, ir jau ryja, arba, - ką tu man čia pakišai ? schmoll.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Mūsų bengalas taip šnypščia MB, kai mato, kad jis duos jam maisto. Paskui trinasi į koją, ar šiaip vaikšto nugarą išrietęs, kad paglostytum. Nemanau, kad tai reiškia kažką blogo. Man rodos, atvirkščiai. Katinas rodo dėkingumą biggrin.gif
Atsakyti
Noa - mislyčiau, kad šnypšti gali dėl to, kad jaučia jog ne jo teritorija yra. Kadangi draugė turi katę tai anas katinas supranta, kad tai ne jo teritorija, kad yra namų keturkojė šeimininkė, tai galvočiau, jog gali būti, kad iš vienos pusės jis nori jog jį pamaitintų ir miaukia, pasitiki tavo drauge, todėl ir glaustosi, bet nesijaučia kaip savo namuose, t. y. jaučiasi truputį įsitempęs dėl draugės katės, todėl ir šnypščia g.gif
Nors va, Limcamca rašo, kad jo katinėlis pašnyščia smile.gif aš esu turėjus katiną, kuris ne kniaukdavo o garsiai niurnėdavo - kažkas tarpinio tarp urzgimo ir murkimo smile.gif kadangi buvo priglaustas o ne nuo mažens užaugintas, iš pradžių baidydavausi o po to pripratau smile.gif Tokie jau tie mūsų katiniauskai - nenuspėjami biggrin.gif
Atsakyti
Tas šnypštimas tikrai ne iš tų, kur būna katinai šnypščia kai pyksta. Toks keistas, duslus ghrrr, iki kol gauna maisto. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 08 07, 15:15)
Noa, mano Katytė, pasiimta iš kiemo prieš 8 metus, taip pat prašydama maisto ir jo laukdama, sumiaukia, dar taip įdomiai, - trumpai kelis kartus, o po to pasitrina prie kojų, aš pastatau lėkštutę, o ji pasitrina man į rankas arba kojas. Aš priėjau išvados, ir jau seniai taip galvoju, kad ji padėkoja man už paduotą maistą  biggrin.gif
Dėl šnypšimo - maniškė nešnypščia, nežinau, kaip jis ten šnypščia, arn piktai, ar kaip ? g.gif

Lyg ir nepiktai, tiesiog - miau, miau, pšššš, ir trinasi, kaip durniukas koks biggrin.gif

Sakot, nieko? biggrin.gif Sakiau - šnypšk atgal, kad neturėtų durnų iliuzijų, kas čia vadas biggrin.gif
Atsakyti