Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

Bet, gal to kačiuko toks charakteris, būdas, kad nenori būti glostomas, imamas ant rankų ir myluojamas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2015 07 01, 13:01)
o kada jums susitvarke viskas? kiek laiko kaciukui buvo? as vis galvoju, gal maniske dar per maza, gal isaugs ta bjauru elgesi ir nebesikandzios unsure.gif

situacija pradejo gereti nuo 3 menesiu amaziaus ir tikrai ne is karto 4u.gif
Atsakyti
Žinokit pas mus lyg gerėja situacija, bet tik tada kai apšnypšt pabandžiau, o per snukuti nedaviau nei kart tik truputi papurtau paėmus už kupros. Dabar 2 rytus kai atėjau pašert tai murkė ant keliu ir mynkė man naktinius biggrin.gif diena nelabai dar, bet va dabar įsitaisė ant lovos šalia, gal pagerės situacija, na bet kokiu atveju nepasiduosiu jei jau priglaudžiau tai reikia ir užsiaugint sau gera kate. Bandau viska daryt kaip nereali aprašius na tik su pagyrom man neaišku kada girt nes kol kas tik drausminu, kada reikia girt maža kačiuką?
Atsakyti
QUOTE(Visad.su.tavimi @ 2015 07 02, 14:52)
Bandau viska daryt kaip nereali aprašius na tik su pagyrom man neaišku kada girt nes kol kas tik drausminu, kada reikia girt maža kačiuką?

As savaja giriu, kai pati prieina ar pasaukiama ar pati panorejus, tada glostau ir giriu, arba kai uztaikau momenta kai ramiai guli salia manes ar ant keliu, tada irgi apipilu pagyromis biggrin.gif dar kai glostau ir ji leidziasi glostoma, nekanda biggrin.gif kai nagus drasko ten kur reikia t.y i draskykle irgi giriu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2015 07 02, 15:43)
As savaja giriu, kai pati prieina ar pasaukiama ar pati panorejus, tada glostau ir giriu, arba kai uztaikau momenta kai ramiai guli salia manes ar ant keliu, tada irgi apipilu pagyromis  biggrin.gif dar kai glostau ir ji leidziasi glostoma, nekanda  biggrin.gif kai nagus drasko ten kur reikia t.y i draskykle irgi giriu  4u.gif



Supratau smile.gif

Po gana karingos dienos vakaras džiuginantis. Mano Lunakatik man atliko 20 min masažą thumbup.gif o murkimas neišpasakytas, plius aplaižė rankas ir naktinius biggrin.gif imu itarinėt kad jai patinka mano naktinukai g.gif nes būnant su jais ji labai noriai pas mane tupi ir dirba su pedutėm biggrin.gif
Atsakyti
Patarkite, ar įmanoma kažkaip išspręsti tokią situaciją? Gal buvote kas su panašia susidūrę? Gal darome kažkokias klaidas auklėjime? Negi teks vienam iš gyvūnų ieškoti naujų namų verysad.gif ... Abu gyvūnai šeimos nariai ir mylimi.
Ačiū!!!

Bute auga 2 orientalai - 7 m. katė (sterilizuota) ir 4,5 m. katinas (kastruotas). Kartu gyvena 4 m., sugyveno gerai. Pastaruosius metus (o pastarąjį pusmetį vis dažniau ir agresyviau) katinas pradėjo puldinėti vyresniąją katę - vejasi, puola, kanda, ieško po namus, kur ji slepiasi, neleidžia eiti į tualetą (namie 2 kačių tualetai skirtingose patalpose, valgyt galimybės sudarytos irgi atskirose vietose). Katė jo bijo, slepiasi, stresuoja, urzgia, šnypščia. Abu gali pabūti vienoje patalpoje, nors laikosi atstumo, jaučiama įtampa tarp jų, bet dažni ir labai agresyvūs susirėmimai. Pastarosiomis savaitėmis problema ir ta, kad katė-auka pradėjo šlapintis ir tuštintis ne į tualetą - ant minkštų baldų, spintelių, vaiko maitinimo kėdutę (dažniausiai ten, kur tūno ir slepiasi nuo katino. Greičiausiai ji kenčia, "prikaupia", o išgąsdinta daro kur papuola). Katinui-agresoriui bausmės neveiksmingos (bent tokios, kokias taikėm iki šiol - puolimo metu vandens pukštukas, barimas ar uždarymas į kitą kambarį). Bandėm su katinu ir gražiuoju - kaip tik jam skirti daugiau dėmesio, švelnumo. Niekas nepadeda. Abu katinai žmonėms labai švelnūs, kantrūs gyvūnai, nuostabūs augintiniai.
Kiek domėjausi straipsniuose, tikėtina, kad čia pasireiškia teritorinė agresija (prieš metus persikėlėm į naują butą. Žiemą katinui daryta operacija).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eveka: 07 liepos 2015 - 14:28
Katės teritoriniai ir hierarchiniai gyvūnai, todėl dažniausiai viskas remiasi į tai.

Gal katė turėjo viršenybę? Gal buvo kur "jos" teritorija ir dabar vyksta kovos, kadangi katinas bando atimti?
Šlapintis gali irgi dėl "įsitvirtinimo teritorijoje", kad savo kvapą palikti, kad jai būtų ramiau arba pranešti kitoms katėms, kad čia yra jau kažkieno.

Pavydas? Gal daugiau dėmesio katei, o mažiau katinui? O jei ignoruoti katę ir rodyti katinui jo viršenybę o į katę nekreipti dėmesio?
Atsakyti
QUOTE(eveka @ 2015 07 07, 14:27)

esu dar gana nauja kaciu augintoja, tik istrigo Nerealios patarimas vilkti valdzia imanti katina i rankove g.gif atsiprasau uz sveplavima, vaikas klaviatura isrankiojo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B'ena: 07 liepos 2015 - 17:09
QUOTE(eveka @ 2015 07 07, 14:27)
Patarkite, ar įmanoma kažkaip išspręsti tokią situaciją? Gal buvote kas su panašia susidūrę? Gal darome kažkokias klaidas auklėjime? Negi teks vienam iš gyvūnų ieškoti naujų namų  verysad.gif ... Abu gyvūnai šeimos nariai ir mylimi.
Ačiū!!!

Bute auga 2 orientalai - 7 m. katė (sterilizuota) ir 4,5 m. katinas (kastruotas). Kartu gyvena 4 m., sugyveno gerai. Pastaruosius metus (o pastarąjį pusmetį vis dažniau ir agresyviau) katinas pradėjo puldinėti vyresniąją katę - vejasi, puola, kanda, ieško po namus, kur ji slepiasi, neleidžia eiti į tualetą (namie 2 kačių tualetai skirtingose patalpose, valgyt galimybės sudarytos irgi atskirose vietose). Katė jo bijo, slepiasi, stresuoja, urzgia, šnypščia. Abu gali pabūti vienoje patalpoje, nors laikosi atstumo, jaučiama įtampa tarp jų, bet dažni ir labai agresyvūs susirėmimai. Pastarosiomis savaitėmis problema ir ta, kad katė-auka pradėjo šlapintis ir tuštintis ne į tualetą - ant minkštų baldų, spintelių, vaiko maitinimo kėdutę (dažniausiai ten, kur tūno ir slepiasi nuo katino. Greičiausiai ji kenčia, "prikaupia", o išgąsdinta daro kur papuola). Katinui-agresoriui bausmės neveiksmingos (bent tokios, kokias taikėm iki šiol - puolimo metu vandens pukštukas, barimas ar uždarymas į kitą kambarį). Bandėm su katinu ir gražiuoju - kaip tik jam skirti daugiau dėmesio, švelnumo. Niekas nepadeda. Abu katinai žmonėms labai švelnūs, kantrūs gyvūnai, nuostabūs augintiniai.
Kiek domėjausi straipsniuose, tikėtina, kad čia pasireiškia teritorinė agresija (prieš metus persikėlėm į naują butą. Žiemą katinui daryta operacija).


Pirma PATIKRINK ABIEJU SVEIKATA. Jei katinai iki siol normaliai sutare ir staiga pradejo elgtis agresyviai 99%susije su sveikatos problemomis.
Vienzo kraujas, shlapimas ,dantu apziura ir siaip po centimetra ishziurek juos ar kur nenusikasyta gal kur zaizdele nematyta, burna, dantenas, liezuvi, ausis, nagus etc

Kiti patarimai TIK TADA KAI BUS ATMESTOS SVEIKATOS PROBLEMOS. Nes pradesi kovoti su pasekmem neatradus priezasties. Jei nerasi priezasties NEPAVYKS SUKOVOTI.
Pagaalvok kas dar tokio esminio ivyko po ko prasidejo agresija (gal pora trejetaa savaiciu iki agresijai pasireiskus).
Kai padarysi tyrimus parasyk privaciai, nes nelabai turiu laiko sekti temos as tada pasiulysiu tvarkymosi buda. Kol kas nieko nedaryk.

P.S. pas mane buvo situacija kad netiketai pradejo visi pulti viena kate. Vetai atrado pas ja augli.

P
Atsakyti
Nu bliaxa mucha.... Nu ir nafig reikia 6-7 savaiciu kaciukus atskirti nuo mamos?????
Mano veisle kuri siaip yra hyper draugiska ir padlyzos iki uzknisimo... Tokio amziaus kaciukai budavo beprociai visiski wink.gif ir kandziodavosi ir draskydavosi. Tai as stengdavausi palikti pagrinde mamos auklejimams. Nes zmogus tokiam shpingalietui atrodo kaip kazkas ziauriai gigantiskai didelis ir nuo kurio reikia aprioriskai gintis...ir kartais sukaupus visa nagluma "uzpulti".
Tokio amziaus jie primena bezdzioniukus is sovietinio multiko "v kazhdom malenkom rebionke i v malcishke i v devcionke est po 200gram vzryvciatki ili dazhe pol kilo..." viskas pasakyta.

As tokio amziaus kaciuku net po namus nepaleisdavau lakstyt. Jiems budavo skirtas vienas kambarys, nes elementariai jiems patiems dar per daug streso jie jauciasi nesaugiai dideleje erdveje ir del to zaidzia isitempe ir jei tik kas kanda ar dreskia (ginasi).

Ir JOKIU KISIMU PIRSTO I BURNA. Ta burna dar per maza...tik isgasdinsit.
Pustelt i nosi maksimum nu gal nustumt nuo lovos (svelniai) o Jei labai isiduko tiesiog nunest ir uzdaryt i kokia silta jaukia Maza erdve pvz kita kaambari ar vonios kambari.

Nebauskit jus tu kudikiu. Nieko jie nesupranta dar. Geriau milijona zaisliuku pridarykit ir kai bando kasti pakiskit jam pvz is popieriaus padaryta gumuliuka.ar folijos gumula ar kamuoliuka ar pelyte ar plunksneles ant siulo. Variantu begale.
O kai pavargs ir uzmigs pasikiskit po maike ir tegul miega prisiglaudes prie mamos ty jusu. Va taip ir sukursit ta rysi.



QUOTE(Bubbleghost @ 2015 07 01, 13:01)
tas pats ir pas mus, atrodo mano katina apraset, beje maniskei irgi 8 savaites..
na taip, jai 8 savaites tai viskas jai zaidimai, bet labai erzina kad net ant ranku nepaimsi, nepaglostysi, iskart kanda, spardosi, galinemis kojytemis spardo ranka, kas tikrai yra skausminga, aisku iskarto gauna barti, ar bakstelejima i nosi ar i ausi, tada dar labiau kanda, isvis pasiunta, puola bliauti, nezinau kaip ja sutramdyti, kad suprastu kad negalima kasti ir draskyti seimininko ranku  unsure.gif
bandau ja svelniai glostyti, pagirti, graziai sneketi, o ji tik kanda ir kanda  doh.gif
aisku nebeistveriu, apibaru ar baksteliu stipriau jai, kad suprastu kad man skauda , kad negalima taip daryti, deja neveikia niekas  g.gif
o kada jums susitvarke viskas? kiek laiko kaciukui buvo? as vis galvoju, gal maniske dar per maza, gal isaugs ta bjauru elgesi ir nebesikandzios unsure.gif

Atsakyti
Man atrode kad lyg ir didelem raidem buvau parasius kad snypst ant kaciuko galima tik KAI JIS PASIDARO PAAUGLYS ty nuo kokiu 5-7menesiu.
Iki to tik isgasdinsit ir ishshauksit nora gintis.

mazu kaciuku gyvenimas susidaro is pazinimo (zaidimu), maisto isisavinimo ir jo pashalinimo ir miego.
Jis turi tureti kokius 300 zaisliuku* biggrin.gif stebuklinga pazinimo deze** (geriau keliu aukstu) ir mama*** kuri nuramintu,nupraustu,ishmasazuotu pilvuka ir pazaistu su juo.
BAUSMES KUDIKIU (=MAZU KACIUKU) GYVENIME NEGALIMMOS !!!

Jus visaada atsiminkit kad kaciukas iki 3men atitinka zmogaus kudiki iki kokiu 1metu. Negi bausite kudiki kad jis apsisiojo lova? Juk ne. Kantriai TINKAMU LAIKU pvz po miego sodinsite ant puoduko ar ne? o kiek tukstanciu kartu per diena ji buciuojate, glaustote prie saves, ciuciuojate, kalbinate (kitaip tariant giriate) Nu ir su kaciuku tas pats wink.gif

* zaisliuku gali buti ir milijonas ju niekada nebus mazai. Kuo daugiau zaislu tuo saugesnes geles,uzuolaidos ir rankos.
Super daiktas tuneliuke judantis kamuoliukas ar su crazy cat mouse
O siaip iveskit i google cat toy diy arba rusiskai ar kita kalba "zaisliukas kaciukui savo rankomis" nustebsite kokie zaisliukai tampa favoritiniais wink.gif) maniskiai vezindavosi nuo ivairiausiu gumuliuku is folijos is maiselio is popieriaus ir tt

** pazinimo deze yra paprasta kartonine deze su sonuose iskirptomis keliomis skylemis.o jei kelios dezes tarpusavvyje suklijuotos tai ishvis nerealiai. O jei dar tenn zaisliuku arba skanuku primetyta....

*** jei jau paemet kudiki nuo mamos tai dabar atlikit mamos darba. Glostyti, masazuoti (svelnniai maigyti ar su pirstu "valyti) ausis, kasyti kakla, su alyvuogiu aliejumi suteptais pirstais (delnu) masazuoti pilvuka, pagal laikrodzio rodykle. Zaisliuku pagalba nuzaidinti, leisti uzmigti pazastyje ar po megztiniu, maike prisiglaudus prie jusu kuno.
Kalbinkit, myluokit, murkit ;)girkit, gedinkit jei padaro kaa blogai o ne barkit.
NESNYPSSSKIT IR NEREKIT KOL NEBUS PAAUGLYSS. Negasdinkit vaiko! Ir po biski kaciukas supras, kad jiss cia ssaugus ir jam nereikia nuo nieko gintis.
Jei puldineja tiesiog isnnesssskit i kita kambari ty parodykit kad TAIP jus nnezaisit.

ATSIMINKIT TAI KUDIKIS !!!


QUOTE(Visad.su.tavimi @ 2015 07 02, 13:52)
Žinokit pas mus lyg gerėja situacija, bet tik tada kai apšnypšt pabandžiau, o per snukuti nedaviau nei kart tik truputi papurtau paėmus už kupros. Dabar 2 rytus kai atėjau pašert tai murkė ant keliu ir mynkė man naktinius biggrin.gif diena nelabai dar,  bet va dabar įsitaisė ant lovos šalia, gal pagerės situacija, na bet kokiu atveju nepasiduosiu jei jau priglaudžiau tai reikia ir užsiaugint sau gera kate. Bandau viska daryt kaip nereali aprašius na tik su pagyrom man neaišku kada girt nes kol kas tik drausminu, kada reikia girt maža kačiuką?

Atsakyti
mes turime 2 kazkur 10 savaiciu kaciukus. Kaip supratau, jokiu tokiu dalyku kaip emimas uz kupros ir snypstimas, taikyti negalima? t.y leisti jiems kol kas viska? rolleyes.gif
pvz lipa ant stalo. pasakom griezta "FU" ir nukeliam..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pikų*dama: 08 liepos 2015 - 20:44