Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

Drįsčiau paprieštarauti. Katės prisiriša prie žmogaus, o ne prie namų. Nuosava patirtis.
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2015 06 02, 18:44)
Drįsčiau paprieštarauti. Katės prisiriša prie žmogaus, o ne prie namų. Nuosava patirtis.

Neverta priestaraut. Zinau maziausiai 2 kates kurios per pora menesiu 100 kilometru namo parejo. Ir ne pas zmogu (nes tas zmogus persikele gyvent i kita vieta), o konkreciai NAMO i savo uzsikaraliauta teritorija!! Viena buvo ismesta toli miske, o kitos seimininkai is Zarasu i Panevezi persikrauste. Tai katytes su nuplesytom ausim (kartais net be akies) namo parejo ir tada jau daugiau niekas nebedriso ju kur nors veziot lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Visos mano turėtos katės, o jų buvo ne dvi ir ne trys, norėjo būti su žmogumi, prie kurių pratę, o ne prie keturių namo sienų. Tai patvirtins jums ne vienas kačių augintojas
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2015 06 02, 18:17)
Visos mano turėtos katės, o jų buvo ne dvi ir ne trys, norėjo būti su žmogumi, prie kurių pratę, o ne prie keturių namo sienų. Tai patvirtins jums ne vienas kačių augintojas

Pritariu. Visos mano suaugusios nesiveržia niekur lauk. smile.gif
Jeigu suaugusios katės veržtųsi atgal, tai prie prieglaudų būtų daug kačių. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2015 06 02, 19:31)
Pritariu. Visos mano suaugusios nesiveržia niekur lauk. smile.gif
Jeigu suaugusios katės veržtųsi atgal, tai prie prieglaudų būtų daug kačių. biggrin.gif

O ar prieglauda kaciu Teviske?? bigsmile.gif Paziekit kas prie konteineriu darosis!! Vat ten tai jau Gimtine!!! Ania? lotuliukas.gif biggrin.gif biggrin.gif
Neee, (saukiuosi Nerealios pagalbos): kates kazkiek vertina zmogu, bet labiau teritorija, nes joms atrodo, kad jus su kasdieniniais traskuciais priklausot prie teritorijos. Be to jos yra giliai isitikinusios (o ir kas galetu paneigt), kad nebadaus ir be koncervu biggrin.gif
Ant pagalves uzauginta kate paleista i pieva per 15 minuciu 4 gyvius nudes ir, pasisotinus ziogais, palaimingai uzmigs tarp malku.
Reik visu pirma gerbt situos "tigrus". Tada jie atsidekoja murkimu, masazu, ir, kad nemyza i tapkes. Tik tiek murkima, tiek masaza kates skiria SAU! Joms tiesiog faina su mumis bendraut, o is kur islauzia murkala mokslas dar nenustate schmoll.gif
P.S. Katinas mirsta murkdamas!!!!!
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2015 06 02, 18:44)
Drįsčiau paprieštarauti. Katės prisiriša prie žmogaus, o ne prie namų. Nuosava patirtis.


Tikrai taip drinks_cheers.gif

QUOTE(arvydas. @ 2015 06 02, 20:30)


Pas jus kažkoks senovinis požiūris blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 06 02, 20:51)
Tikrai taip  drinks_cheers.gif

QUOTE(arvydas. @ 2015 06 02, 20:30)


Pas jus kažkoks senovinis požiūris blush2.gif blush2.gif

Kaciu "poziuris" nesikeicia ar valdzioj koncervai, ar bolsevikai. Joms pofek.
Bet man nea. schmoll.gif Kai pamatau Busikat avatara - drebas jama ir norisis megzt, megzt, megzt. thumbup.gif
Ar nebutumet ant tiek mielos, kad savo rezginiuose/neriniuose ir liktumet dominantem? As gi ten net nedirsteliu!
Bukit malonios ir bent viena tema palikit katems! PLYZZZZzzzzzz
--------------------------
Jeigu ka, tai cia TIKRAI apie kates snekama (gaila- neaktyviai) ir jokiu fotosesiju baba mirksiukas.gif
Jei netikit galit nuo temos pradzios dirstelt. Gal ir nedasus, bet bent jau suvoksit, kad cia biski kitos roges drinks_cheers.gif
--------------------------
Maloniai prasom jei turit klausimu aba patarimu KAIP UZSIAUGINT GERA KATE wub.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 06 02, 20:30)
O ar prieglauda kaciu Teviske??  bigsmile.gif Paziekit kas prie konteineriu darosis!! Vat ten tai jau Gimtine!!! Ania?  lotuliukas.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Neee, (saukiuosi Nerealios pagalbos): kates kazkiek vertina zmogu, bet labiau teritorija, nes joms atrodo, kad jus su kasdieniniais traskuciais priklausot prie teritorijos. Be to jos yra giliai isitikinusios (o ir kas galetu paneigt), kad nebadaus ir be koncervu  biggrin.gif 
Ant pagalves uzauginta kate paleista i pieva per 15 minuciu 4 gyvius nudes ir, pasisotinus ziogais, palaimingai uzmigs tarp malku.
Reik visu pirma gerbt situos "tigrus". Tada jie atsidekoja murkimu, masazu, ir, kad nemyza i tapkes. Tik tiek murkima, tiek masaza kates skiria SAU! Joms tiesiog faina su mumis bendraut, o is kur islauzia murkala mokslas dar nenustate  schmoll.gif
P.S. Katinas mirsta murkdamas!!!!!


O kur yra kaciu teviske? Prie mano konteinerio kaciu tikrai nera, jos labiau aplink mane trinasi, demesio laukia. Edesio aplink jas per akis, tik turek upo medzioti.

Tiesa pasakius, nezinau myli tos kates mane ar ne, lygiai taip pat nezinau, myli mane mano suva, jei jau mes taip kabinejames, juk tiesiai sviesiai jie nepasako. Katinai murkia, sunys uodega vizgina. Viskas baisiai reliatyvu.

Galimai esu egoiste, kaip tos kates, bet as jas labai, labai myliu. Tiesiog tirpstu nuo ju murkimo, glaustymosi ir t.t. Ir man iki pilnos laimes to pakanka.

Papasakosiu nesenai ivykusi ivyki. Mano mama pagyvenusi moteriske, prejusia vasara atostogaudama pas mane sodyboje, isprase is manes viena is kaciu, ryza keturmete grazuole, jos labai viena su kita sutaria, si kate puiki mano mamos kompanione. Mama gyvena viena, bet ji dar puikiai moka savimi pasirupinti. Taigi, visai nesenai mama istiko insultas. Musu seimos nariai kiekviena diena aplanko mama, tad vieno apsilankymo metu matome vaizda, mama guli salimais lovos ant kilimo, o jai vos ne ant galvos buvo uzsilipusi visu kunu prigludusi kate. Savaime suprantama mes puoleme gelbeti zmogu, skambinti greitajai. Aciu Dievui insulto padaryniai ne tokie zymus, gydytojai sake kad tai galima prilyginti stebuklui, kad po insulto tokie nezymus padariniai. Bet svarbiausia, man isvaziavus i ligonine su mama, vyras likes pastebejo kad musu Maruskia sunkiai valdo vienos puses galunes. Nuvezus ja i vetklinikas paaiskejo, kad jauna kate patyre insulta. To insulto pasekmes buvo zymiai sunkesnes, bet ji salyginai pagijo, kai mes zinome apie patirta liga, tad matome, kad ji siek tiek velka uzpakaline koja. Dabar vasara, mama gyvena su seima sodyboje, Maruskia grizo i savasias vietas kur ir isaugo, kur sugavo pirmaja pele, bet ji kaip vista pareksle nesitraukia nuo mano mamos, nei diena nei nakti.

Taigi, parasiau tai kas nesenai ivyko, bent jau as negaliu to paaiskinti, tik tuo kad tai zmogaus ir gyvuno meile.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 02 birželio 2015 - 20:26
QUOTE(arvydas. @ 2015 06 02, 20:17)
Bukit malonios ir bent viena tema palikit katems! PLYZZZZzzzzzz
--------------------------



Mes apie kates irgi. Gi rašiau - nuosava patirtis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busycat: 02 birželio 2015 - 20:38
QUOTE(Moonte @ 2015 06 02, 21:22)
O kur yra kaciu teviske? Prie mano konteinerio kaciu tikrai nera, jos labiau aplink mane trinasi, demesio laukia. Edesio aplink jas per akis, tik turek upo medzioti.

Tiesa pasakius, nezinau myli tos kates mane ar ne, lygiai taip pat nezinau, myli mane mano suva, jei jau mes taip kabinejames, juk tiesiai sviesiai jie nepasako. Katinai murkia, sunys uodega vizgina. Viskas baisiai reliatyvu.

Galimai esu egoiste, kaip tos kates, bet as jas labai, labai myliu. Tiesiog tirpstu nuo ju murkimo, glaustymosi ir t.t. Ir man iki pilnos laimes to pakanka.

Taigi, parasiau tai kas nesenai ivyko, bent jau as negaliu to paaiskinti, tik tuo kad tai zmogaus ir gyvuno meile.

VAU! blink.gif Nu jos tokios: jos randa skaudama vieta, jos moka bloga energija sugert, jos tokios...
Sitas pavyzdys kai pereme liga vobsce vietinis ir topinis!!! lotuliukas.gif O kodel turetume netiket???
Jos tokios jau yra! Savarankiskos, bet ir ACIU pasako. Suo nesugebetu schmoll.gif (Nors ir ciuckiai daznose vietose katytes lenkia: PVZ dar nemaciau nei kates/pedsekio, nei kates/vedlio) biggrin.gif
Jau minejau, kad pagal Nerealios taisykles istreniruotas katinas man nepatiktu schmoll.gif Katinas turi turet kazka tokio NEAPCIUOPIAMO biggrin.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Merginos- nesuteikim progos sugadinti temos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 06 02, 21:45)
VAU! blink.gif  Nu jos tokios: jos randa skaudama vieta, jos moka bloga energija sugert, jos tokios...
Sitas pavyzdys kai pereme liga vobsce vietinis ir topinis!!!  lotuliukas.gif  O kodel turetume netiket???
Jos tokios jau yra! Savarankiskos, bet ir ACIU pasako. Suo nesugebetu  schmoll.gif  (Nors ir ciuckiai daznose vietose katytes lenkia: PVZ dar nemaciau nei kates/pedsekio, nei kates/vedlio)  biggrin.gif
Jau minejau, kad pagal Nerealios taisykles istreniruotas katinas man nepatiktu  schmoll.gif  Katinas turi turet kazka tokio NEAPCIUOPIAMO  biggrin.gif  mirksiukas.gif  biggrin.gif


Jus baisiai neoriginalus. Bent jau as mielai isklausysiu jusu pasvarstymus ta tema.
Paaskinkite, del kokiu priezasciu kate lipo ligotam zmogui ant galvos. Negi manote, kad mus visus anuomet buvo istikusi masine haliucinacija?

Kodel jusu manymu, jauna, sveika, neturinti virsvorio kate patyre insulta? Nes ji iki dabar yra gydoma. Veterinaras dabar viena karta per menesi ja stebi.

Kodel kate patekusi, anot jusu, savo gimtine, nesitraukia nuo zmogaus? Duris sodyboje nerakinamos, visos kates po namus vaiksto netrukdomos.

Laukiu jusu logisku paaskinimu, atsizvelgiant i kaciu prigimti, kaip supratau jus save laikote ekspertu, tai as esu atvira jusu kompetentingom isvadom. Kas itakojo tokia kates elgsena?
Atsakyti