Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

Sveiki, reikia patarimo. Esu beviltiška gyvūnų mylėtoja, beveik visą savo gyvenimą praleidau tai su vienokiu tai su kitokiu keturkoju. Dabar jau 5 metai neturim nieko, jaučiu tuštumą, nu myliu aš gyvūnųs nors užmušk. Tai va sugalvojau, kad reiktų naujo murkiančio gyventojo, tik nežinau ar jau laikas. Auginu 6 ir 1 m 2 mėn vaikus. Bijau ir dėl vaikų ir dėl kačiuko. Nors vyresnėlis nelinkęs niurkyt ir tampyti, jis toks santūrus ir ramus vaikas, va tik mažoji tai neprognozuojama. Plius mano vyras nemyli gyvūnų doh.gif blyn tai porą išsirinkau doh.gif doh.gif tai bijau, kad kova gali prasidėt paaugus. žodžiu kankinuosi aš be gyvūnelio, bet galvoju gal reikia dar palaukt, kol dukrai bent kokia 5-6 metai bus... matyt pati atsakiau į savo klausimą biggrin.gif bet kur dėt tą meilę gyvūnam? Va prieš mėnesį į savanorius užsirašiau į Lesės prieglaudą, sakė susisieks, bet kol kas nieko nesulaukiau, sakau bent kažkiek arčiau gyvūnijos smile.gif Bet iš kitos pusės gal ir gera situacija, nes iki 2016.09 būsiu ištisai namie, kaip sakant priežiūra ir meilė 24/7 garantuota smile.gif tai vat kokia situacija ir blaškausi...
Atsakyti
QUOTE(Visad.su.tavimi @ 2015 05 31, 10:22)
Sveiki, reikia patarimo. Esu beviltiška gyvūnų mylėtoja, beveik visą savo gyvenimą praleidau tai su vienokiu tai su kitokiu keturkoju. Dabar jau 5 metai neturim nieko, jaučiu tuštumą, nu myliu aš gyvūnųs nors užmušk. Tai va sugalvojau, kad reiktų naujo murkiančio gyventojo, tik nežinau ar jau laikas. Auginu 6 ir 1 m 2 mėn vaikus. Bijau ir dėl vaikų ir dėl kačiuko. Nors vyresnėlis nelinkęs niurkyt ir tampyti, jis toks santūrus ir ramus vaikas, va tik mažoji tai neprognozuojama. Plius mano vyras nemyli gyvūnų  doh.gif blyn tai porą išsirinkau  doh.gif  doh.gif tai bijau, kad kova gali prasidėt paaugus. žodžiu kankinuosi aš be gyvūnelio, bet galvoju gal reikia dar palaukt, kol dukrai bent kokia 5-6 metai bus... matyt pati atsakiau į savo klausimą  biggrin.gif bet kur dėt tą meilę gyvūnam? Va prieš mėnesį į savanorius užsirašiau į Lesės prieglaudą, sakė susisieks, bet kol kas nieko nesulaukiau, sakau bent kažkiek arčiau gyvūnijos smile.gif Bet iš kitos pusės gal ir gera situacija, nes iki 2016.09 būsiu ištisai namie, kaip sakant priežiūra ir meilė 24/7 garantuota smile.gif tai vat kokia situacija ir blaškausi...

Issirinkus kiek didesni (tarkim puses metu) katinuka mazoji turbut jo jau nebepagautu ir nenusmaugtu is tos meiles biggrin.gif Be to, toks katinukas pusiau susiformaves tai besirenkant butu aiskus ir jo asmeninis poziuris i vaikus.
Su vyru - idomesnis klausimas. Megink sakyt, kad Tau alergija jei kates nera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 05 31, 11:36)
Su vyru - idomesnis klausimas. Megink sakyt, kad Tau alergija jei kates nera  biggrin.gif
Alergija vyrui biggrin.gif ir pastovus galvos skausmai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(esarmy @ 2015 05 31, 12:51)
Alergija vyrui biggrin.gif ir pastovus galvos skausmai  biggrin.gif

Nu taip: kasnaktine neuroze! biggrin.gif
Tik reik ivertint ir fakta, kad atsiradus kaciukui... Tada jau lovoje teks demonstruot STEBUKLUS!! thumbup.gif Bet gal cia nieko blogo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 05 31, 11:36)
Issirinkus kiek didesni (tarkim puses metu) katinuka mazoji turbut jo jau nebepagautu ir nenusmaugtu is tos meiles  biggrin.gif  Be to, toks katinukas pusiau susiformaves tai besirenkant butu aiskus ir jo asmeninis poziuris i vaikus.
Su vyru - idomesnis klausimas. Megink sakyt, kad Tau alergija jei kates nera  biggrin.gif


Jau kelintą dieną vaikštau surūgus, bet jūs mane prajuokinot biggrin.gif Man tuoj šizofrenija išsivystys jei negausiu gyvūniškos šilumos ir meilės biggrin.gif

iš tikro tai jūsų patarimas labai geras, nesusimąsčiau... ech neturiu kačių gyvenime patirties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 05 31, 12:15)
Nu taip: kasnaktine neuroze!  biggrin.gif
Tik reik ivertint ir fakta, kad atsiradus kaciukui... Tada jau lovoje teks demonstruot STEBUKLUS!!  thumbup.gif  Bet gal cia nieko blogo?  blush2.gif

bigsmile.gif o kodėl gi ne, už svajonių išpildymą daug ką galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Visad.su.tavimi @ 2015 05 31, 10:22)
Sveiki, reikia patarimo.


pabandyk "Gyvūnų globos"puslapyje pasidairyti suaugudios ramios katės- kad ir laikinai globai. Pamatysi- kaip šeima reaguos. Mes va važiavom kačiuko į prieglaudėlę- parsivežėm jauną ramią suaugusią katę. Patenkinti visi. nėra jau laipiojimų užuolaidomis ir sienomis, bet žaidžia dar energingai. Supranta- kad žmonių jaunikliai yra atskira "kasta".Niekada nėra net brūkštelėjus netyčia mažylei, su didčke santykiai superbuper draugiški. Su mumis- ramūs, pagarbūs santykiai. Manau- paiškokite tokios. Rasite. Nors prieglauos tikrai perpildytos, bet apie savo gyvūnus globėjai žino daug.
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2015 05 31, 20:45)
pabandyk "Gyvūnų globos"puslapyje pasidairyti suaugudios ramios katės- kad ir laikinai globai. Pamatysi- kaip šeima reaguos. Mes va važiavom kačiuko į prieglaudėlę- parsivežėm jauną  ramią suaugusią katę. Patenkinti visi. nėra jau laipiojimų užuolaidomis ir sienomis, bet žaidžia dar energingai. Supranta- kad žmonių jaunikliai yra atskira "kasta".Niekada nėra net brūkštelėjus netyčia mažylei, su didčke santykiai superbuper draugiški. Su mumis- ramūs, pagarbūs santykiai. Manau- paiškokite tokios. Rasite. Nors prieglauos tikrai perpildytos, bet apie savo gyvūnus globėjai žino daug.



na gal nors man atrodo kaip tik baisu, ypac jei ji buvo laukine, jei is namu tai dar kitas reikalas... o ir sena kate sunku perauklėt būtų, buvo man tokia mintis, bet prisiskaičiau čia jūsų temoje visokių patarimų tai ir baimių atsirado biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visad.su.tavimi @ 2015 06 01, 17:51)
na gal nors man atrodo kaip tik baisu, ypac jei ji buvo laukine, jei is namu tai dar kitas reikalas... o ir sena kate sunku perauklėt būtų, buvo man tokia mintis, bet prisiskaičiau čia jūsų temoje visokių patarimų tai ir baimių atsirado biggrin.gif


mano patirtis tokia- turiu puikią kambarinė katę iš prieglaudos. Gi nekiš "katės maiše" nuvažiuokit su visa šutve. Pamatysit ,kuri šiaušiasi prieš vaikus, kuri kaip tik savo pilvą pasiūlo glamonėms. Mūsų atveju taip ir buvo- kol suaugę šeimos nariai ir savanorė bandė sugaudyti jauniklius- potencialius "įkačius" -Trišė kuo ramiau gulėjo ant sofkutės, mūsų mažylė ją glamonėjo ir aiškino- "Čia mano katė".
Atsakyti
QUOTE(Visad.su.tavimi @ 2015 06 01, 17:51)
na gal nors man atrodo kaip tik baisu, ypac jei ji buvo laukine, jei is namu tai dar kitas reikalas... o ir sena kate sunku perauklėt būtų, buvo man tokia mintis, bet prisiskaičiau čia jūsų temoje visokių patarimų tai ir baimių atsirado biggrin.gif


tai ramios "laukinės" dažniausiai iš namų ir būna unsure.gif Turim katiną "iš lauko" - pats stabiliausias iir meiliausias iš visos turimos šaikos....
o "iš namų" irgi visko galite gauti... jei jau katės augintojai nepasirūpina katės sterilizuoti, tai rodo jų požiūrį į gyvūną. Todėl ir blusiukų gali kačiukai turėti (čia mažiausiai bėda), ir ausų erkučių... ir atima juos nuo mamos visai kūdikius nespėjus tai jų išauklėti... kaži, ar geriausiais "produktas" g.gif ypač be meilės atsiradęs...

na, ir senų kačių "iš gatvės" retai pasitaiko - negyvena jos gatvėj ilgai... kaip taisyklė, prieglaudose jei ne mažyliai, tai metinukai, arba vos vyresni. Aišku, yra ir dar vyresnių, bet tie dažniausiai jau iš namų atiduoti ar išmesti iš namų ir prieglaudon patekę.

Galit tiesiog prieglaudoj apsilankyt, tikrai niekas per prievartą nebruks katino pasiimti... Mano dukra vienoje prieglaudoje savanorė - puikių gyvūnų ten būna, nors čiupk glėbin ir neškis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visad.su.tavimi @ 2015 06 01, 16:51)
na gal nors man atrodo kaip tik baisu, ypac jei ji buvo laukine, jei is namu tai dar kitas reikalas... o ir sena kate sunku perauklėt būtų, buvo man tokia mintis, bet prisiskaičiau čia jūsų temoje visokių patarimų tai ir baimių atsirado biggrin.gif

Turiu katę paimtą iš gatvės (anksčiau buvo naminė, bet išmesta), praleido gatvėje gal 3 metus. Viena mieliausių mano turimų murklių. smile.gif
Nereikia bijoti vyresnio ar suaugusio gyvūno. Geriau susipažinti realiai ir pamatyti, kas labiau limpa prie širdies.
Atsakyti
Su LABAI suaugusia kate yra rizika, kad jin tiesiog pabegs ir eis ieskot senuju namu. Dzin uz kiek kilometru. Kates jau tokios yra, kad labiau prie namu, o ne prie savininko prisirisa. Megsta ir zmogu, bet uz grazius namucius su pelytem belenka parduotu biggrin.gif Nu toks sutverimas! rolleyes.gif Bet uz tai mes jas ir wub.gif wub.gif
Atsakyti