Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragės ir apylinkių nuotakos

QUOTE(vasarele85 @ 2015 03 23, 19:06)
bet sake anas lb preis moteris nusiteikes  unsure.gif  rolleyes.gif

nu ką aš žinau... nėra tai nusiteikimas, tiesiog gal jas parodo kaip nenuspėjamas ir aršias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2015 03 24, 09:40)
nu ką aš žinau... nėra tai nusiteikimas, tiesiog gal jas parodo kaip nenuspėjamas ir aršias biggrin.gif

rimtai ot geras lotuliukas.gif bigsmile.gif nu matysim kaip seksis su juo biggrin.gif biggrin.gif tik juokinbga 10 metu kart gyveni o cia reik dar atsakyt i klausimus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2015 03 24, 19:25)
rimtai ot geras  lotuliukas.gif  bigsmile.gif  nu matysim kaip seksis su juo  biggrin.gif  biggrin.gif  tik juokinbga 10 metu kart gyveni o cia reik dar atsakyt i klausimus  biggrin.gif

tai jo, jau kas nusprendę tuoktis tai nepabėgs, bet kas neapsisprendę, tai gali ir pasprukti biggrin.gif nors man visai įdomios buvo tos pamokėlės
Atsakyti
labas ogo liko tik 15 dienu iki sventes ir kaip nuotaikos ar viska suspejai pasidaryt? ax.gif
Atsakyti
joooo, jau mūsų šventė visai šalia... smile.gif pagrindinius dalykus jau pasidariau, liko tik paskutiniai paskutinių dienų bėgyje atliekami reikaliukai ax.gif
Atsakyti
labas nu kaip nuotaikos a ax.gif ax.gif ax.gif o kur povestuvine kelione bus ax.gif
man reikia verkiant vienos poros o neturiu as jos ner nors tu ka doh.gif
ka darysit su sveikintojais prie baznycios ka deti reikai jiems i tuos laukneselius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2015 05 03, 16:10)
labas nu kaip nuotaikos a  ax.gif  ax.gif  ax.gif  o kur povestuvine kelione bus  ax.gif
man reikia verkiant vienos poros o neturiu as jos ner nors tu ka  doh.gif
ka darysit su sveikintojais prie baznycios ka deti reikai jiems i tuos laukneselius  blush2.gif

nu jau nuotaikos darbingos, reikia viską daryt nebėra kada atidėliot doh.gif biggrin.gif kelionė bus Lietuvoj kur nors, nes dabar nėra laiko tolėliau lėkt ax.gif o jūs kur planuojat?
pas mane 4 poros bus, užteks 4u.gif
prie bažnyčios nuomojam staliuką, kad galėtumėm ramiai gert šampaną, merginos papilstys. dėjom mažus buteliukus šampano ir saldainius.
Atsakyti
as norejua turet bent dvi poras o liko viena unsure.gif tai banjdysim kazkiap viena sulipinti biggrin.gif kazkokiu budu o siaip kelione uzsakyta jau ax.gif nu zodziu daug visokiu reikalu yra bet man db bus atostogos tai galesiu viska pradet rimtai derinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2015 05 05, 11:59)
as norejua turet bent dvi poras o liko viena  unsure.gif  tai banjdysim kazkiap viena sulipinti  biggrin.gif  kazkokiu budu o siaip kelione uzsakyta jau  ax.gif nu zodziu daug visokiu reikalu yra bet man db bus atostogos tai galesiu viska pradet rimtai derinti  ax.gif

kur keliausit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2015 05 05, 15:48)
kur keliausit? 4u.gif

i kreta smile.gif
Atsakyti
o tai smagu smile.gif
Atsakyti
Agnikiii sveikinimai dideliausi jusm bukit laimingi wub.gif wub.gif grazios sventes jums wub.gif ir lauksim pasakojimo kaip sekesi smile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti