Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai

Obuolių-imbiero pyragas
(šaltinis: žurnalas Stilius, 2004.01.23)


3 kiaušiniai
200 g cukraus
200 g margarino
300 g miltų
kepimo milteliai
400 g obuolių
100 g šviežio imbiero
50 g razinų


Kiaušinius išsukti su cukrumi iki purumo. Tada pilti ištirpintą ir pravėsintą margariną, dėti persijotus miltus ir kepimo miltelius. Tešla turi gautis grietinės tirštumo. Į tešlą dedame gabalėliais pjaustytus luptus obuolius, tarkuotą imbiero šaknį, išmirkytas razinas, išmaišome. Supilame į riebalais išteptą kepimo formą ir kepame 45 min. 180-200 laipsnių orkaitėje
Atsakyti
Sis pyragas tinka tiems, kas megsta imbiera ir megsta astruma ir salduma viename. Man labai patinka, bet shiaip skonis specifinis wink.gif

Vaishinkites biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 25 sausio 2004 - 16:52
Ajuss, dziaugiuosi, kad tau patiko Napoleonas clap.gif

Ausryte prase vysninio pyrago.

VYSNIU PAJUS

2 1/2 stiklines miltu,
200g riebalu (margarinas, sviestas),
200g grietines,
200g cukraus,
2 kiausiniai, ketvirtis saukstelio sodos,
druska, vanilinas.
Kremui: 400g grietines, 200g cukraus, 1 saukstas krakmolo.

Cukru, kiausinius ir riebalus istrinti, sumaisyti su grietine, palaipsniui pilti miltus. Tesla iskloti forma. Is puses kg vysniu isimti kauliukus ir apdeti jomis tesla. Uzpilti grietininiu kremu. Kepti karstoje orkaiteje.
Atsakyti
VARSKINIS PYRAGAS

1 varskes,
2 kiausiniai,
1 stikline cukraus,
1 indelis grietines(250),
125g margarino kepiniams,
1/2 saukstelio sodos,
1 saukstelis acto(sodai gesinti),
3 stiklines miltu.

Issukame kiausinius su cukrumi ir varske, dedame istirpinta margarina, po truputi miltus ir grietine (gesinta soda ismaisome su grietine).
I forma dedame puse teslos, tada beriame melynes ar pan ir vel tesla. kepame kol tesla graziai paruduos ir nebelips prie medinio pagaliuko.
Atsakyti
O man kazkodel pyragai, i kuriu tesla dedama grietine, dazniausiai susminga, is pradziu iskyla, o baigiant kept ar jau iskepus tik kaip blynas koks lieka.. cool.gif O gal cia ne grietineje esme?
Atsakyti
turbut blogai atmatuoji miltus. kai dedi grietine, reik labai tiksliai deti miltus...
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 01 27, 20:30)
turbut blogai atmatuoji miltus. kai dedi grietine, reik labai tiksliai deti miltus...

Siandien va tycia pabandziau iskept negriuka pagal cia rasta recepta, atrodo idejau miltu tiek kiek parasyta, aisku - saukstas saukstui nelygus, bet gi vistiek panasiai, tai va is pradziu kelesi, o i pabaiga kepimo vos ne blynas liko. dry.gif O tesla kokia tirstumo turetu tada buti? Va kai obuoliu pyraga be grietines kepu, tesla labai tirsta gaunasi, bet gerai isikelia, o negriuko tesla man gavosi ne labai tirsta. Tai kaip istikruju turetu buti??? g.gif
Atsakyti
jurge: man su tuo negriuku buvo tos pacios problemos kol neisigyjau svarstyklyciu. rekomenduoju tau ta pati padaryt
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 01 27, 22:31)
jurge: man su tuo negriuku buvo tos pacios problemos kol neisigyjau svarstyklyciu. rekomenduoju tau ta pati padaryt

Oho, negalvojau, kad taip tiksliai tokiems kepiniams reikia. Na, kai isigysiu svarstykles, tai butinai vel isbandysiu, nors daugelyje receptu daugelis produktu saukstais, sauksteliais, stiklinem ir t.t. matuojami.....
Atsakyti
mano receptuose 97 proc. matuojama gramais wink.gif
Atsakyti
Na keista, bet tavo Negriukas, Bea, tiksliau Negriukas pagal tavo recepta man kuo puikiausiai iskilo, is pirmo bandymo. Gal cia beda su soda arba kepimo milteliais? Va niekad nezinau keik kepimo milteliu det tai dazniausiai naudoju soda, kuria nugesinu sauksteliu grietines.
Atsakyti
eligute, matyt pataikei su geru shaukshtu wink.gif
Atsakyti