Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(shimmer @ 2015 02 09, 12:37)
o man nuo sito http://www.iherb.com...e...r=null&ic=2
rugstis kyla, gal kad refliuksa turiu
jei kas norite galiu perleisti, tik pabandytas , rasykite az.

nebeturiu jau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2015 02 09, 18:41)
Iki 100 eurų trūksta labai labai mažai, junkitės:
http://en.dpam.com/sale-c.html

Krepšelius siųskit emailu wwaidutukas@yahoo.com 4u.gif



O zirafu dar liko?
lotuliukas.gif


en.dpam uzsakyta

vakare visoms surasysiu laiskelius
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 09, 17:44)
kuri uzsako - kiek ir kokiu jums reikia g.gif

Jei atsiras pakankamai norinčių, aš galiu parinkti EOS rutuliukus lūpoms. Vilnius. Pirkčiau iš UK. Kaina be siuntimo į LT bus 2.5gbp//apie 3.5eu už vnt. Pakuotėje 5 rūšys, vienu pirkimu reikia imt dvi pakuotes, kad būtų ši kaina. Kas norėtumėte, įrašykite savo niką ir "siųskit" žinutę toliau.
1.Paciflorų
2.Paciflorų
3.Saldi mėta - roka
4.Saldi mėta
5.Vasaros vaisiai - roka
6.Vasaros vaisiai - Kriiste atrodo norėjo raudono??
7.Melionas
8.Melionas
9.Braškinis šerbetas
10.Braškinis šerbetas

Tiesa, rutuliukai supakuoti po 5vnt, kai atplėšim ir išsidalinsim, kiekvienas atskiras rutuliukas savo pakuotės neturės.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 09 vasario 2015 - 20:12
QUOTE(D'esire @ 2015 02 09, 16:24)
O ka tas serumas daro g.gif


Nugi jaunina biggrin.gif
O jei rimtai, tai tas BCN institutas prekiauja įv. priemonėm prof. mezoterapijos darymui, su šita kosmetika dirba ir vienas garsus Kauno grožio salonas, manau kituose miestuose irgi atsirastų.
Man labai patiko šito tekstūra, su kitais serumais tai būdavo atrodo kažkokia plėve pasidengi veidą, o šitas - nieko panašaus, nu žiauriai maloniai ir išlygina atrodo veiduką smile.gif. Kažkaip nebuvau nei vieno kremo įsimylėjus kaip šito iš pirmo pabandymo, o išbandžiau tikrai žiaauriai daug visokių mėginukų. Nu ir kadangi jau man 35 ne už kalnų, tai reik pradėt sakau kažką rimčiau naudot kaip anti-age ax.gif

Atsirado 1 mamytė vilnietė, kuri kartais važiuoja į Kauną, tai sutiko parvežt vilnietėms į Vilnių, tai jamam ir jas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wenera @ 2015 02 08, 23:49)
Merginos, ar niekas nepirkot iš etam.co.uk per Tukį? Kažin ar leistų atsiskaityti lietuviška kortele Tukio adresu? Jei nieks nebandė, gal kas nors norėtų jungtis ir pabandyti? Ten nuo sale kainų dar duoda -20proc. nuolaidą  smile.gif nuo 60EU siuntimas nemokamas, tik iš Tukio mokėtume jau už svorį smile.gif



QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 09, 00:12)
pirkau ir ne kartą. kreditinę atmetė, mokėjau per Paypal, viskas gerai. tik pažiūrėkit ar tikrai siuntimas nemokamas, nes nemokamai siunčia tik Prancūzijoje. į UK standartinis 9 EUR mokestis.

matau Vi_ktorija jums atsake, kad nemokamo siuntimo nera.
del mokejimo as pirkau su SEB Mylimiausia, viskas puikiai praejo, siuntinukas jau pasieke Tuki 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulutė: 09 vasario 2015 - 20:11
Gal kas renkate užsakymą iš boots.com? Norėčiau prisijungti. Aš iš Klaipėdos, bet galiu ir siųstis:)
Atsakyti
en.dpam užsakyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 02 09, 16:14)
Bet tai tie maclarenai man tokie dardalai atrodo g.gif  ar cia tik man taip g.gif


Kuria prasme dardalai. As turiu maclarena. Nauja pirkau. Negaila nei vieno lito. Vasara tai isvis bus geriu geris
Atsakyti
Gal kam Pampers 2uz1 kaina 4u.gif
Visdar renku Boots ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2015 02 09, 21:03)
Kuria prasme dardalai. As turiu maclarena. Nauja pirkau. Negaila nei vieno lito. Vasara tai isvis bus geriu geris

Na tokie barskaliukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 02 09, 22:08)
Na tokie barskaliukai g.gif


Nepavadinciau barskaliuku. Na, jei per zvyra vazinejimui, tai gal taip, kaip tankas neis. Bet taip tai labai gerai. Kompaktiskas, patogus ir grazus
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2015 02 09, 21:18)
Nepavadinciau barskaliuku. Na, jei per zvyra vazinejimui, tai gal taip, kaip tankas neis. Bet taip tai labai gerai. Kompaktiskas, patogus ir grazus

Man tai jis baisus blush2.gif bet kaip sakoma, skoniui drauge nera biggrin.gif
Atsakyti