Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Loram @ 2015 02 09, 16:41)
3 ar 4 ratų? kur pirkot? kiek mokėjot?

3 ratų, visi kometarai ir aprašymai Sportinukų temoje:
http://www.supermama...?...8764&st=480
pirmas vežimas buvo emmaljunga, antras jogger, abiem labai patenkinta
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2015 02 09, 16:55)
O kodėl jūs galvojat kad reiks persėst g.gif  Mes iki pat to laiko pabaigos kol reikėjo vežimo, naudojomės tik Emuku ax.gif  wub.gif

ir jum normaliai tilpo vaikas jame? Niekaip neisivaizduoju 110 cm vaiko emmaljungos vezime kad ir sportinuke schmoll.gif be to sunkybe nesusvietna to vezimo
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2015 02 09, 15:55)
O kodėl jūs galvojat kad reiks persėst g.gif  Mes iki pat to laiko pabaigos kol reikėjo vežimo, naudojomės tik Emuku ax.gif  wub.gif


Nu iš praktikos taip galvoju smile.gif. Kad vis tiek didelio vežimuko sportinuko nėr ką lygint su mažiuku, ir į mašiną susipakuot, praktiškumas, lengvumas. Kai pas mane bus 3 mažiai, tai ir galvoju, kad viską reiks daryt kuo greičiau, nes anie vietoj nenustygs kol aš tą vežimą susidėsiu biggrin.gif, o ir vietos mažiau užima mažiukas sportinukas.
Atsakyti
Pasidalinkite apie prekiu uzsakymus is victoria's secret parduotuves? kokia kaina siuntimo, kiek laiko keliauja prekes, ar yra kokie papildomi mokesciai, muitai,ar saugu is ten sakytis prekes, ar yra kokios garantijos ir visa kita kas susije su prekiu uzsakymu.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2015 02 09, 15:59)
ir jum normaliai tilpo vaikas jame? Niekaip neisivaizduoju 110 cm vaiko emmaljungos vezime kad ir sportinuke  schmoll.gif be to sunkybe nesusvietna to vezimo


Nu aš tai apskritai neįsivaizduoju 110 cm vaiko vežime lotuliukas.gif mano 4,5 metų vyresnioji yra 100 ūgio ir paskutinį kart vežime sėdėjo prieš pusantrų metų per atostogas Maljorkoje ir tai tik todėl, kad buvom pasiėmę. Namie turbūt nuo dviejų metų man vežimas nereikalingas biggrin.gif

O emmaljunga su pirmu vaiku naudojau lygiai iki 10 mėn smile.gif daugiau man tokio griozdo nebereikėjo. Kai vaiks pradeda vaikščioti asmeniškai man visiškai nereikia didelio vežimo, ypač tokio, kaip emma. Su viena ranka nepastumsi... Nebent vaikai tokie, kur pasodinus į vežimą ramiai sėdi po kelias val. Pas mane tokių nebūna biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 09 vasario 2015 - 16:07
QUOTE(JMD @ 2015 02 09, 16:52)
as pirkau Maclarena todel, kad jis mano dideliam vaikui buvo tas, i kuri tilpo jo kojos ir jis pats. Nes i visus kitus i kuriuos isodindavau, jo kojos vilkdavosi zeme. Ir dar pliusas, kad kuri laika galejo jame ir miegoti kad ir sulenktom kojom biggrin.gif be to labai lengvas, labai patogu nestis ji.



Pritariu, maclarenas super vezimas, i nieka jo nekeistume! Erdvus, platus,minkstas, o svarbiausia lengvas, manevringas, lengvai sulankstomas. Puikus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *mamyte27*: 09 vasario 2015 - 16:08
QUOTE(JMD @ 2015 02 09, 15:56)
as mielai pasiimciau sau ta seruma. bet as is VLN. jei truktu, prijunkit ir mane.


Na jeigu jungsiu vilnietes, tai ir daugiau priimsiu, tada gal vienai kuriai bendrai per paštomatą persiųsčiau, kad jum pigiau išeitų visom.
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2015 02 09, 16:55)
O kodėl jūs galvojat kad reiks persėst g.gif  Mes iki pat to laiko pabaigos kol reikėjo vežimo, naudojomės tik Emuku ax.gif  wub.gif

Ir mes tik emmaljunga naudojom drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2015 02 09, 15:55)
O kodėl jūs galvojat kad reiks persėst g.gif  Mes iki pat to laiko pabaigos kol reikėjo vežimo, naudojomės tik Emuku ax.gif  wub.gif

Na man tai jis kelionems kaip bebutu, tai per didelis griozdas.
Papildyta:
QUOTE(priklausomybe @ 2015 02 09, 16:13)
Na jeigu jungsiu vilnietes, tai ir daugiau priimsiu, tada gal vienai kuriai bendrai per paštomatą persiųsčiau, kad jum pigiau išeitų visom.

O ka tas serumas daro g.gif
Atsakyti
Dėl kelionių taip, jis per didelis. Kadangi mes mažai keliaujame, mums pilnai pakako Emuko. O vaikas vežimų atsisakė maždaug 2,5 m. amžiaus - visur savom kojytėm arba balansinuku:) Neįsivaizduoju 100 cm. vaiko vežimuke ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2015 02 09, 16:42)
Dėl kelionių taip, jis per didelis. Kadangi mes mažai keliaujame, mums pilnai pakako Emuko. O vaikas vežimų atsisakė maždaug 2,5 m. amžiaus - visur savom kojytėm arba balansinuku:)  Neįsivaizduoju 100 cm. vaiko vežimuke  ax.gif  blush2.gif

Tai maniskis 9men 80cm ugio, tai isivaizduoju, kad tas pats laukia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 02 09, 17:44)
Tai maniskis 9men 80cm ugio, tai isivaizduoju, kad tas pats laukia biggrin.gif

Pirmuosius metus auga sparčiau, gal vėliau netaip sparčiai augs mirksiukas.gif
O mes vežimą realiai naudojom iki maždaug 1,5 m., vėliau tik labai retais atvejais. nemėgo vaikinas vežimų doh.gif
Atsakyti