Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

Vakarop zadu uzsakineti is mytoys.de Vilnius. Junkites jei kam reikia,siuntima pasidalintumem 4u.gif Rasykite i klaauzada@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 02 09, 15:14)
Bet tai tie maclarenai man tokie dardalai atrodo g.gif  ar cia tik man taip g.gif


Nu man irgi taip atrodė parduotuvėj kol pas draugę nepastumdžiau. Aišku nestumdžiau aš jo ten valandą laiko biggrin.gif, bet pasirodė, kad žymiai lengviau rieda negu tas mūsų ABC, kurį reik 2 rankom stumt, nu aišku gal paturėjus išlystų ir tų minusų mclareno. Žodžiu aš apskritai dar neradus sportinuko idealo iš tikro, nes perėjus iš didelio normalaus linguojančio vežimo visi tie sportinukai tokie dardalai atrodo doh.gif lotuliukas.gif

Papildyta:
Žadu užsakinėti iš http://www.buymesotherapy.eu, reikia surinkti 250 eur free shipui.
Aš imsiu šį serumą, buvau gavus mėginuką, tai kažkas iš fantastikos srities, nerealiai patiko, 2 mėn. laikiau spintelėj tuščią pakelį kol prisiruošiau pagooglint. Žodžiu, junkitės, gal rasit sau kažką ar mamom kovo 8 proga pasilepint smile.gif, dar iš tikro nelabai spėjau išanalizuot ko ten dar gero yra.
Būtų gerai tik Kaunas, bet jei sunkiai rinksis, tai priimsiu ir iš kitų miestų smile.gif
Arba dar skaitau, būtų dar geriau už 300 eur surinkt, tada gautume 5% nuolaid1 smile.gif
priklausomybe@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 09 vasario 2015 - 15:41
QUOTE(priklausomybe @ 2015 02 09, 15:24)
Nu man irgi taip atrodė parduotuvėj kol pas draugę nepastumdžiau. Aišku nestumdžiau aš jo ten valandą laiko biggrin.gif, bet pasirodė, kad žymiai lengviau rieda negu tas mūsų ABC, kurį reik 2 rankom stumt, nu aišku gal paturėjus išlystų ir tų minusų mclareno. Žodžiu aš apskritai dar neradus sportinuko idealo iš tikro, nes perėjus iš didelio normalaus linguojančio vežimo visi tie sportinukai tokie dardalai atrodo  doh.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif mums ir sunku pereikti is tokio vezimo biggrin.gif tai as galvoju pirkti baby jogger, kazkaip maziausiai dardalas pasirode g.gif
Atsakyti
o kur Vilniuj baby jogger pažiūrėt?
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 02 09, 16:28)
tai as galvoju pirkti baby jogger, kazkaip maziausiai dardalas pasirode g.gif

turim baby jogger mini city thumbup.gif su barškalais nėra ką lygint.
Atsakyti
3 ar 4 ratų? kur pirkot? kiek mokėjot?
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 02 09, 16:14)
Bet tai tie maclarenai man tokie dardalai atrodo g.gif  ar cia tik man taip g.gif

greit atsiprasykite maclarenu biggrin.gif nors paciai po emmaljungos - didelio sunkaus, plaukiancio vezimo, sita vos 6,5 kg tesverianti dardala buvo keistas jausmas stumt biggrin.gif bet kai pastumiau drauges chicco, paskui peg perego kazkokia katastrofa, supratau, kad Maclarenas the best one ir pirkau net labai nebesigilindama. Ziauriai geras buvo, dabar drauges sunus su juo varineja biggrin.gif
Atsakyti
Mes ir dabar emmaljunga papirkom, tai užtai ir bijau to laiko, kai teks persėst į kitą.
Ačiū, mergaitės, už rekomendacijas, reik kažkaip tą pavadinimą jogger įsimint, nes man toks negirdėtas.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 02 09, 15:49)
Mes ir dabar emmaljunga papirkom, tai užtai ir bijau to laiko, kai teks persėst į kitą.
Ačiū, mergaitės, už rekomendacijas, reik kažkaip tą pavadinimą jogger įsimint, nes man toks negirdėtas.

Jo, musiskis ir emukas, tai po jo jogeris pasirode priimtiniausias biggrin.gif
Atsakyti
as pirkau Maclarena todel, kad jis mano dideliam vaikui buvo tas, i kuri tilpo jo kojos ir jis pats. Nes i visus kitus i kuriuos isodindavau, jo kojos vilkdavosi zeme. Ir dar pliusas, kad kuri laika galejo jame ir miegoti kad ir sulenktom kojom biggrin.gif be to labai lengvas, labai patogu nestis ji.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 02 09, 16:49)
Mes ir dabar emmaljunga papirkom, tai užtai ir bijau to laiko, kai teks persėst į kitą.


O kodėl jūs galvojat kad reiks persėst g.gif Mes iki pat to laiko pabaigos kol reikėjo vežimo, naudojomės tik Emuku ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 02 09, 16:27)
Nu man irgi taip atrodė parduotuvėj kol pas draugę nepastumdžiau. Aišku nestumdžiau aš jo ten valandą laiko biggrin.gif, bet pasirodė, kad žymiai lengviau rieda negu tas mūsų ABC, kurį reik 2 rankom stumt, nu aišku gal paturėjus išlystų ir tų minusų mclareno. Žodžiu aš apskritai dar neradus sportinuko idealo iš tikro, nes perėjus iš didelio normalaus linguojančio vežimo visi tie sportinukai tokie dardalai atrodo  doh.gif  lotuliukas.gif

Papildyta:
Žadu užsakinėti iš http://www.buymesotherapy.eu, reikia surinkti 250 eur free shipui.
Aš imsiu šį serumą, buvau gavus mėginuką, tai kažkas iš fantastikos srities, nerealiai patiko, 2 mėn. laikiau spintelėj tuščią pakelį kol prisiruošiau pagooglint. Žodžiu, junkitės, gal rasit sau kažką ar mamom kovo 8 proga pasilepint smile.gif, dar iš tikro nelabai spėjau išanalizuot ko ten dar gero yra.
Būtų gerai tik Kaunas, bet jei sunkiai rinksis, tai priimsiu ir iš kitų miestų smile.gif
Arba dar skaitau, būtų dar geriau už 300 eur surinkt, tada gautume 5% nuolaid1 smile.gif
priklausomybe@gmail.com

as mielai pasiimciau sau ta seruma. bet as is VLN. jei truktu, prijunkit ir mane.
Atsakyti