Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

Mergiukai, o koki jus maista is Asdos perkat?
Atsakyti
QUOTE(kristrar @ 2015 02 13, 17:02)
Uzsakinesiu is tesco clothing valandos begyje

Kaunas. Galiu persiust lp express. Bankas swed

Krepseliu laukiu:
Kristina.kristrar@gmail.com



per kur (tiesiai i LT ar per tuki?) kokie nuolaidos kodai?

tureciau prekiu uz 30 svaru (kaunas).
Atsakyti
Renku SD,Kaunas.Kitur pastu siusiu 4u.gif
Atsakyti
ar yra kam tekę grąžinti prekes į SD, jei netiko dydis? aš nesulaukusi jų atsakymo išsiunčiau prekes (su noru, kad grąžintų pinigus, o ne pakeistų prekę, taigi nenurodžiau tinkamo dydžio). o dabar gavau jų laišką, kad gali tik pakeisti... kaip yra iš tiesų? unsure.gif gal aš blogai suprantu... nes anglų kalbos žinios mano tikrai neįspūdingos blush2.gif
Atsakyti
parsisiunciau swing suknute sakiausi du dydzius-pasiliksiu mazesni S/M, tai liko M/L dydis -95 proc viskozes ir 5 proc elastano ( uz 7.80 euru) user posted image
Atsakyti
gal kas ryt renka E5P? 4u.gif
Atsakyti
Gal butu norinciu jungtis prie skystu Equazen 3+
( paragavom ir visiems patiko: toks l.svelnus skonis smile.gif
http://www_healthype...uid-citrus.html
Atsakyti

sveikos,
gal kas per daug prisipirke, ir perleistu 1 buteliuka?
user posted image

Atsakyti
Renku www.sportsdirect.com. Priimsiu mergaites, kurių prekytės ne iš "Up to 90%" ar "Up to 80%", nes limituojamas iš čia prekių skaičius doh.gif Miestas Vilnius-Kaunas. Rašykite į AŽ arba siųskite tiesiai man į el.paštą 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas. Šiandien apie 17 val. pirksiu www.amazon.fr
per Tukį. Tik Vilnius.
Atsakyti
QUOTE(leonila @ 2015 02 13, 19:55)
ar yra kam tekę grąžinti prekes į SD, jei netiko dydis? aš nesulaukusi jų atsakymo išsiunčiau prekes  (su noru, kad grąžintų pinigus, o ne pakeistų prekę, taigi nenurodžiau tinkamo dydžio). o dabar gavau jų laišką, kad gali tik pakeisti... kaip yra iš tiesų?  unsure.gif gal aš blogai suprantu... nes anglų kalbos žinios mano tikrai neįspūdingos  blush2.gif


Nezinau kokios taisykles perkant internetu, bet kai dirbau sioje parduotuveje pardaveja, tai tik keisdavom prekes arba grazindavom pinigus i vadinamasias dovanu korteles ( gift cards), kuriu esme kad vistiek pinigus tik sioje pardeje isleist gali. Pinigu niekad negrazindavo, tai oi kiek "patenkintu" pirkeju isklausyt teko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 14, 09:33)
Labas rytas. Šiandien apie 17 val. pirksiu www.amazon.fr
per Tukį. Tik Vilnius.

Ka ten gero yra ? smile.gif
Atsakyti