Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(D'esire @ 2015 02 12, 23:47)
Gal kas zinote Kickers firma, kaip ji g.gif
http://www.amazon.fr...n...870&sr=1-48



QUOTE(krystiana @ 2015 02 13, 00:46)
Esam tureje dvejus vaikiskus batukus ir sau basankes turejau - visi superiniai thumbup.gif



QUOTE(MAMA7411 @ 2015 02 13, 09:42)
Vaikiškus turėjom, labai patiko wub.gif


Nu va, o man nepasiseke doh.gif Pirkau viena karta vaikiskus ir grazinau atgal. Odiniai, tai kaip ir viskas gerai, nu bet padas doh.gif Visiskai nesilanksto, kietas kietas, su tokiais nevaiksto maniske schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 13, 10:06)
taip. reikia registruotis UK tinklapyje ir pirkti per UK taip pat turėkiteomenyje, kad tai išpaėduotuvė ir geros kainos vilioja daugelį pirkėjų, tad dydžiai greitai dingsta. tad vieną kartą belaukiant kompanijos dingo mano daiktai, tad kitą kartą pasiskaičiavau, kad geriau vienai siuntimo mokestį susimokėti iki Tukio nei likt be nieko:).

Jo, matau, kad dydziu jau daug nera. Nu bet paskaiciavau, kad vienai neapsimoka, reikia bent dar vienor mergytes unsure.gif


Prisiregistravau i prancuziska, tai neapsimoka is ten ler tarpininkes, nes kaina gaunasi ta pati eurais g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D'esire: 13 vasario 2015 - 10:37
sveikos merginos smile.gif

Antradienį gavau SD siuntą, noriu grąžinti vieną prekę, nes netiko dydis. ar man tiesiog siųsti jiems, ar dar prieš tai laišką rašyti?... gal galite papasakoti visą eigą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dulsi @ 2015 02 13, 11:13)
labas ,as prie usa esu prisijungusi ,vakar bandziau prie uk ,tai jie praso post code nezinau koki rasyti ,ir miesta

aš ten esu įrašiusi Tukio adresą. jei neturite, paieškokit bet kokio UK adreso google ir susiveskit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 13 vasario 2015 - 10:52
QUOTE(irmante @ 2015 02 13, 07:13)
Eisiu savaitgali pirkti skaru, jei kuri norit galiu nupirkti.

Kainos palyginimui  biggrin.gif

http://www.lakati.lv...anoj-bakhromoj-

http://platki.ru/catalogue/1/21/-/462/

O,jega, cia kur pirksi? Ne lt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 13 vasario 2015 - 12:15
QUOTE(Sense @ 2015 02 13, 13:03)
O,jega, cia kur pirksi? Ne lt?

Yra FB motera, kuri jas tiekia 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri žinote kokia kokybė, kaip su dydžiais Desigual drabužiai?
Atsakyti
primenu, kad renku cocooncenter iki nemokamo siuntimo, arba galiu prie ko nors prisijungti 4u.gif jei susirinks - užsakinėsiu šiandien 4u.gif

Vilnius, atsiėmimas Jeruzalėje arba pietų metų - Gedimino prospekte 4u.gif

pirkimai1234@gmail.com
Atsakyti
Gal kas nori greitai prisijungti prie amazon.de ? Pirksiu už pusvalandžio per Tukį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2015 02 13, 12:48)
Gal kuri žinote kokia kokybė, kaip su dydžiais Desigual  drabužiai?


Desigual dydziai nedidinti ir nemazinti, LT beveik viska nesioju M, Desigual irgi M. Kokybe kaip kokio gaminio - turiu pora palaidiniu tai visai nieko, o va suknele "skysta", uzsidejus issitampe. Bet man ju dizainas visai fainas smile.gif gal radot kur nebrangiai? Bent jau vilniaus akropoly yra ju parde, kur galima pasimatuot, bet pirkt negalima, nes brungu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Navigatore @ 2015 02 13, 14:21)
Desigual dydziai nedidinti ir nemazinti, LT beveik viska  nesioju M, Desigual irgi M. Kokybe kaip kokio gaminio - turiu pora palaidiniu tai visai nieko, o va suknele "skysta", uzsidejus issitampe. Bet man ju dizainas visai fainas smile.gif gal radot kur nebrangiai? Bent jau vilniaus akropoly yra ju parde, kur galima pasimatuot, bet pirkt negalima, nes brungu biggrin.gif

ačiū, žiūrinėjau amazon.fr, matau nuolaidos, o ar geros kainos nežinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Galla @ 2015 02 13, 13:57)
primenu, kad renku cocooncenter iki nemokamo siuntimo, arba galiu prie ko nors prisijungti  4u.gif jei susirinks - užsakinėsiu šiandien  4u.gif

Vilnius, atsiėmimas Jeruzalėje arba pietų metų - Gedimino prospekte  4u.gif

pirkimai1234@gmail.com



aš neberenku, prisijungiau prie Pandora 4u.gif
Atsakyti