Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

Gal kas nori perspi Rock natūralų dezodorantą/antiperspirantą http://www.amazon.co...8...2779&sr=8-1
Užsipirkau daugiau, išejo po 5eur
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2015 02 12, 09:50)
Turiu SEB Mylimiausia Mastercard debetinę, tai su ja visur ir perku mirksiukas.gif Net minties iki šiol nekilo specialiai pirkimams ieškoti kreditinės - nėra jokio reikalo smile.gif

O dėl kokosų - pažiūrėkit RIMI. Šią savaitę ten kaip tik labai geras pasiūlymas ekologiškam šalto spaudimo kokosų aliejui "Amrita" - du puslitriniai indeliai už vieno kainą (litras už 10,13 €) 4u.gif Pati jį dabar naudoju (pirkau iš www.ekopirk.lt), tai tikrai geras.
O iš nelietuviškų internetinių parduotuvių, tai didesnį kiekį esu pirkus iš iHerb - Nutiva Organic Virgin Coconut Oil. Irgi drąsiai galiu rekomenduot, tik tiek, kad dabar kai dolerio kursas pakilo, o iHerb pradėjo diferencijuot siuntimo kainą pagal svorį, tai reikia jau pasiskaičiuot, ar apsimoka rolleyes.gif


Cia kazin tik SEB mylimiausia visur tinka?
Eisiu saviskiu tikrint.

Del rimi, tai liuks, leksiu pirkt thumbup.gif Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2015 02 12, 20:41)
Www.tuka.lt

Ar bandėte pati čia kurti? Kaip nuotraukų, popieriaus kokybė?
Atsakyti
Gal kas nori prie Laredoute jungtis?
Klaipeda, su galimybe persiųsti terminalu
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2015 02 12, 20:37)
ir man labai reikia sukurti fotoknygą. Nesu to dariusi anksčiau. Ar sudėtinga? Ar tekstą galima prie kiekvienos nuotraukos rašyti, ar spausdina lietuviškas raides? kaip pačių nuotraukų kokybė gaunasi?

Ne, sudetinga tikrai nera 4u.gif Nepamenu ar po kiekviena nuotrauka galima rasyti, bet puslapyje tikrai galima pasirinkti teksto laukeli (ten labai daug puslapiu dizainu - 1 nuotraukai puslapyje kokie 10 dizainu, 2 nuotraukom vel 10 dizainu ir t.t). I viena puslapi galima sutalpinti iki 25 nuotrauku, tai tiesiog kaip su tais tekstais - nepamenu, nes dariau be ju. Ir man rodos lietuvisku raidziu nespausdina smile.gif Man tai kokybe patiko, neesu priekabi smile.gif Dariau giminem, tai krikstynu albuma jie nusprende pabandyt darytis pas fotografa (is cewefotoknyga, nes labai jau gyre tas fotografas, kad ten auksta kokybe ir t.t., sumokejo apie 400 lt). Kai pamate realybej nusprende, kad tikrai nera jokio skirtumo kokybes atzvilgiu tarp huggler ir cewefotoknya, tai toliau albumus kuriam huggler smile.gif Galeciau albuma gyvai parodyt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(MAMA7411 @ 2015 02 12, 20:49)
Ar bandėte pati čia kurti? Kaip nuotraukų, popieriaus kokybė?


Tuka.lt spausdinau laikrastukus krikstynoms, tai kainos ir kokybes santykis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2015 02 12, 20:59)
Ne, sudetinga tikrai nera  4u.gif Nepamenu ar po kiekviena nuotrauka galima rasyti, bet puslapyje tikrai galima pasirinkti teksto laukeli (ten labai daug puslapiu dizainu - 1 nuotraukai puslapyje kokie 10 dizainu, 2 nuotraukom vel 10 dizainu ir t.t). I viena puslapi galima sutalpinti iki 25 nuotrauku, tai tiesiog kaip su tais tekstais - nepamenu, nes dariau be ju. Ir man rodos lietuvisku raidziu nespausdina smile.gif Man tai kokybe patiko, neesu priekabi smile.gif Dariau giminem, tai krikstynu albuma jie nusprende pabandyt darytis pas fotografa (is cewefotoknyga, nes labai jau gyre tas fotografas, kad ten auksta kokybe ir t.t., sumokejo apie 400 lt). Kai pamate realybej nusprende, kad tikrai nera jokio skirtumo kokybes atzvilgiu tarp huggler ir cewefotoknya, tai toliau albumus kuriam huggler smile.gif Galeciau albuma gyvai parodyt  smile.gif
Papildyta:
Tuka.lt spausdinau laikrastukus krikstynoms, tai kainos ir kokybes santykis  thumbup.gif

parodykit mirksiukas.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mano mama dirba dizaino srity, jie daug yra ten spausdine klientams.
Atsakyti
As asmeniskai pries 4 metus esu dariusi knyga www.blurb.com vaiko krikstynu albuma krikstateviams. Kainavo kapeikas ir buvo beprotiskai grazus ir kokybiskas. Kietu virseliu, ant kreidinio popieriaus, ristas. Zodziu nerealaus grozio dovana prisiminimui gavosi.
Atsakyti
QUOTE(Questa @ 2015 02 12, 18:01)
as perku si vakara  4u.gif

jau turbūt pavėlavau... sad.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal kas norėtumėt, netiko dydžiai draugei, siųsiu atgal, jei niekam neprireiks:

http://www.clothinga...t/invt/bt422197

user posted image

8 dydis, creme spalva, sakyčiau gal iš tikro 10 dydis, 20 svarų.

http://www.clothinga...t/invt/bt423319

user posted image

8 dydis, pilka, 17 svarų.
Atsakyti
Gal kas aplink Klaipeda renkate SD ,prisijungciau su maziuku ax.gif
Atsakyti
dar vis renku :

http://www.zulily.co...ref=sba_landing
Atsakyti