Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(JMD @ 2015 02 12, 10:57)
siaip ji man nieko neliepe pirkti is ju siulomu smile.gif
beje, ten pries apziura reiktu netrinkti galvos kokias 3 dienas. Nezinau ar jums minejo registratore  g.gif o gal esant jusu bedai to nereikia  rolleyes.gif

jo. mačiau puslapyje, kad reikia neplauti, tačiau čia tyrimas labiau kai slenka plaukai. mano bėda kita, tad viskas ok. dar kart ačiū
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2015 02 12, 10:07)
pernai pirkau is usa sitokius
http://www.sierratra...;colorFamily=02

bet susibraize po menesio ir tapo visiskai nebenaudojami. todel siemet irgi ieskosiu kokybiskesniu.

aciu, lauksiu tada kito Jusu pasirinkimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2015 02 12, 10:50)
O dėl kokosų - pažiūrėkit RIMI. Šią savaitę ten kaip tik labai geras pasiūlymas ekologiškam šalto spaudimo kokosų aliejui "Amrita" - du puslitriniai indeliai už vieno kainą (litras už 10,13 €) 4u.gif Pati jį dabar naudoju (pirkau iš www.ekopirk.lt), tai tikrai geras.
O iš nelietuviškų internetinių parduotuvių, tai didesnį kiekį esu pirkus iš iHerb - Nutiva Organic Virgin Coconut Oil. Irgi drąsiai galiu rekomenduot, tik tiek, kad dabar kai dolerio kursas pakilo, o iHerb pradėjo diferencijuot siuntimo kainą pagal svorį, tai reikia jau pasiskaičiuot, ar apsimoka rolleyes.gif

Nu jŪs man pasakykit, kur kaip maiste naudojat kokosų sviestuką? g.gif Aš turiu iš iherb parsisiuntus, t.y. jau naudoju antrą bonkę didelę kūnui ir plaukams, bet tik tiek. Maiste norisi pabandyt, bet nesugalvoju, kur, apart saldumynų gamybos. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiduliauskis: 12 vasario 2015 - 10:25
QUOTE(vaiduliauskis @ 2015 02 12, 11:25)
Nu jŪs man pasakykit, kur kaip maiste naudojat kokosų sviestuką? g.gif  Aš turiu iš iherb parsisiuntus, t.y. jau naudoju antrą bonkę didelę kūnui ir plaukams, bet tik tiek. Maiste norisi pabandyt, bet nesugalvoju, kur, apart saldumynų gamybos. ax.gif

o jus pabandykit iskept blynus ant jo smile.gif kaip skaniai kvepia wub.gif
Atsakyti
Gal kur matėte gera kaina vaikiškus Hunter guminukus? Ar gal turite parduoti 25 arba 26 d. (UK8 arba UK9)
Atsakyti
Sveikos,
gal kas planuojate Asda uzsakineti i Lietuva, prisideciau su keliom prekem...
Ir gal dar kas SD i Vilniu ar Kauna planuoja uzsakineti, taip pat jungciausi... ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ..rinksiu BOOTS.COM I LT[SIZE=7][COLOR=red]
Vilnius, Justiniskes 4u.gif smile.gif

Dabar 10% nuolaida perkant uz 75 svarus ar daugiau..

Reklamuoju, ka pati rizikuosiu pirkti:
http://www.boots.com...en-Jam_1622370/

Zinoma, cia ne Maclarenas ir ne Jogger, bet uz tokia kaina man asmeniskai verta..juolab, kad naudojamas labai sezoniskai ir ne itin daug..vaikutis daznai nori pats eiti..

taip pat ketinu pirkti knarkimo lasus, praeita karta nepavyko, nes kol surinkau krepseli, juos ispirko,vis dar akcija 3 uz 2 kaina..jei ka domina, junkites biggrin.gif 4u.gif
http://www.boots.com...ay-23-5ml_8678/


laukiu prisijungianciu su savo prekemis, kad pasidalintume siuntimo mokesti smile.gif 4u.gif
P.S. uzsakineti zadu gana greit, nes bijau, kad nedingtu preke..

P.S. kadangi is patirties rezervuoja vienu kursu, o nuskaito kitu ir mums ne tokiu palankiu, pradzioje suskaiciuosiu sumas dabartiniu kursu, o jei bus didesnis, paprasysiu skirtuma primoketi atsiimant preke smile.gif
Atsakyti
Laba diena, gal kas esate ka pirke is sio psl? Kiek kainavo siuntimas? ar i lietuva siuncia? Esu nusiziurejus suknele uz 60 zl, tokia pacia lietuvoj parduoda uz 40 e
http://www.vubu.pl/
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2015 02 12, 11:25)
Nu jŪs man pasakykit, kur kaip maiste naudojat kokosų sviestuką? g.gif  Aš turiu iš iherb parsisiuntus, t.y. jau naudoju antrą bonkę didelę kūnui ir plaukams, bet tik tiek. Maiste norisi pabandyt, bet nesugalvoju, kur, apart saldumynų gamybos. ax.gif



vaikams į košes dedu vietoj sviesto, į blynus. Kartais mėsą prieš troškinant apkepu su kokosų aliejum, įdomus toks skonis gaunas, mums patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trixy: 12 vasario 2015 - 11:48
Labas gal zinote kur dar be amazono ir mytoys galima pigiau nusipirkt lego kad siustu i lietuva ar cia misija neimanoma,noreciau lego policijos stoties 60047 pigiau nei85eu,argos 49sv bet biski bijau pirkt per tuki nes niekad nepirkau
Atsakyti
Vis dar ieskau kas Vilniuje renka is Cocooncenter ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2015 02 12, 11:25)
Nu jŪs man pasakykit, kur kaip maiste naudojat kokosų sviestuką? g.gif  Aš turiu iš iherb parsisiuntus, t.y. jau naudoju antrą bonkę didelę kūnui ir plaukams, bet tik tiek. Maiste norisi pabandyt, bet nesugalvoju, kur, apart saldumynų gamybos. ax.gif

visur mirksiukas.gif net i sriuba dedu biggrin.gif
Atsakyti