Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

O kas dar žemiau parašyta? Po visa šia litanija?
Papildyta:
QUOTE(bbiitute @ 2015 02 12, 09:04)
How are delivery costs calculated?


Papildyta:
Kitas variantas. Tame žingsnyje, kur reikia pasirinkti, kokia kortele apmokėsite, reikia nurodyti, kokia valiuta yra Jūsų kortelė. Pabandykite čia pažymėti, kad jūsų kortelės valiuta eu, tuomet paskutiniame žingsnyje turi duoti apmokėjimo pasirinkimą g.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 02 12, 10:08)
O kas dar žemiau parašyta? Po visa šia litanija?
Papildyta:

Papildyta:
Kitas variantas. Tame žingsnyje, kur reikia pasirinkti, kokia kortele apmokėsite, reikia nurodyti, kokia valiuta yra Jūsų kortelė. Pabandykite čia pažymėti, kad jūsų kortelės valiuta eu, tuomet paskutiniame žingsnyje turi duoti apmokėjimo pasirinkimą  g.gif

daugiau nieko neparasyta blush2.gif

Pa mane trys korteles suvestos dviem duoda , pas viena net nera tokio prieraso (Change card currency) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 12 vasario 2015 - 09:14
Tada mano idėjos išseko unsure.gif Gal kažkas iš gudresnių ką nors patars.
Atsakyti
labarytis, gal kas nors E5P renka Kaune? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 02 12, 09:16)
Tada mano idėjos išseko  unsure.gif Gal kažkas iš gudresnių ką nors patars.

kadangi pas mane viena kortele eurais pazymeta pries suvedant, tai man mokant ja leidzia pasirinkti ar svarais moketi, ar apacioje pazymeti varnele, kad nuskaiciuotu eurais. bet cia paskutiniame zingsnyje

user posted image
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 02 12, 09:28)
Nėra tokių tyrimų  schmoll.gif . O jeigu kokia klinikėlė ir turi kažkokį daviklį, kur prideda prie galvos ištiria - tai tik kad pinigus paimt  4u.gif . Žodžiu, joks tyrimas jums nepasakys šampūno pavadinimo wink.gif, teks eksperimentuoti, kas tinka būtent jums ir šalinti priežastis - stresą smile.gif, stiprinti imunitetą, pakeist LT klimatą smile.gif, mitybą, žodžiu - nieko gero  cool.gif

kai as turejau bedu su plaukais, lankiausi sugiharoje pas gydytoja Gitana Sabuninene. Jie turi visa reikalinga technika istirti kas jums yra.

http://www.sugihara....a-trichologija/
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2015 02 12, 10:27)
kadangi pas mane viena kortele eurais pazymeta pries suvedant, tai man mokant ja leidzia pasirinkti ar svarais moketi, ar apacioje pazymeti varnele, kad nuskaiciuotu eurais. bet cia paskutiniame zingsnyje

user posted image

man dviem leido vienai net ner kur pasirinkti doh.gif
gal pabandyti visai istrinti ir vesti kaip nauja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 12 vasario 2015 - 09:35
QUOTE(JMD @ 2015 02 12, 10:29)
kai as turejau bedu su plaukais, lankiausi sugiharoje pas gydytoja Gitana Sabuninene. Jie turi visa reikalinga technika istirti kas jums yra.

http://www.sugihara....a-trichologija/

ačiū 4u.gif jau užsirašiau rytojaus konsultacijai. pabandysiu ieškot priežasties. plius mačiau daugelis jų priemonių siūlomos yra cocooncenter tinklapyje. tai gal sutrumpins tinkamos priemonės paieškos laiką.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 12, 10:51)
ačiū  4u.gif jau užsirašiau rytojaus konsultacijai. pabandysiu ieškot priežasties. plius mačiau daugelis jų priemonių siūlomos yra cocooncenter tinklapyje. tai gal sutrumpins tinkamos priemonės paieškos laiką.

siaip ji man nieko neliepe pirkti is ju siulomu smile.gif
beje, ten pries apziura reiktu netrinkti galvos kokias 3 dienas. Nezinau ar jums minejo registratore g.gif o gal esant jusu bedai to nereikia rolleyes.gif
Atsakyti
Mamukai kur perkta nuo saules akinukus, reikia ir man nuo mazei mano ax.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(kudikiss @ 2015 02 12, 10:58)
Mamukai kur perkta nuo saules akinukus, reikia ir man nuo mazei mano  ax.gif aciu

pernai pirkau is usa sitokius
http://www.sierratra...;colorFamily=02

bet susibraize po menesio ir tapo visiskai nebenaudojami. todel siemet irgi ieskosiu kokybiskesniu.
Atsakyti
Mergaites, gal kam reikia vyrisku keduku?

parduodama dar iki rytdienos. rytoj siusiu atgal.



Karrimor Duma Mens Running Shoes

UK 9.5 dydis (43.5 EUR), 24 €

user posted image
http://www.sportsdir...olcode=21188522

Atsakyti