Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Nari @ 2015 02 11, 13:33)
Mergaites, o ka reiskia SD, Must go? Per kiek laiko ta preke galima bus pirkti?
mirksiukas.gif

cia akcija atrakcija, provokuoja pirkti ir reikia "butina pirkti" smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(ziogopieva @ 2015 02 11, 15:21)
cia akcija atrakcija, provokuoja pirkti ir reikia "butina pirkti" smile.gif))


Kitaip tariant galima iskart pirkti?
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2015 02 11, 12:34)
Renku Kaune iki nemokamo is violey.com. Užsakymą siųsti į el. pasta egle.urbonaviciute@gmail.com. Siųskite į laišką įkėlusios prekės nuorodą, o šalia jos prirašykite kainą ir svorį. Užsakysiu kai surinksiu iki nemokamo. Galėčiau ir į kitą miestą persiųsti per omniva paštomatą.

Gal dezodorantus isbandet is sio puslapio? Pareklamuokit!
Aciu!
Atsakyti
Gal kas renkate http://www.cocooncenter.co.uk/ Klaipėda/Gargždai/Palanga?
Atsakyti
QUOTE(Tetavova @ 2015 02 11, 14:35)
Gal kas renkate http://www.cocooncenter.co.uk/ Klaipėda/Gargždai/Palanga?


O man reikia Vilniuje, kas renkat? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 02 11, 13:44)
O, jėga jėga, ačiū merginos, Jūs nuostabios, jau radau thumbup.gif Tad kiekvienąkart reikia pasiklaust, iš kokio banko darys pavedimą, supratau.  smile.gif



bet jei veda iš PAYSEROS į jūsų Payserą (ir pavedimas vietinis) -
tai viskas kiek kitaip, nereikia nurodyti gavėjo EVP international, o gavėjo sąskaita turi būti jūsų Payseros sąskaita.

Nurodžius Gavėją EVP International - pinigai pateks į UAB EVP International sąskaitą, o ne jums 4u.gif

(man taip ir atsitiko prieš porą dienų smile.gif)

Kas naudojasi Paysera seniai, manau tą žino, bet kas pradeda naudotis - gali ir nežinoti. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas renka SD Vilniuje?
Atsakyti
Merginos gal zinote kur galima surasti keduku uz gera kaina?
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2015 02 11, 16:00)
O man reikia Vilniuje, kas renkat? bigsmile.gif

jeigu kas nors rekomenduosite kokį šampūną nuo pleiskanų galėčiau parinkti. arba gal kas žinote kokią kompetetingą dermatologę, kliniką, kad išsitirčiau, kuo man plauti galvą, nes niekas netinka
Papildyta:
QUOTE(Simulkina @ 2015 02 11, 16:38)
Merginos gal zinote kur galima surasti keduku uz gera kaina?

kedukų kam: vaikui, vyrui, sau? dydis koks domina? odinių norite ar nea? maždaug kokia kaina tiktų? va kiek klausimų. kai atsakysit, padėsim surast smile.gif
Atsakyti
gal kas nori prie Laredoute prisijungti ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 11, 15:51)
jeigu kas nors rekomenduosite kokį šampūną nuo pleiskanų galėčiau parinkti. arba gal kas žinote kokią kompetetingą dermatologę, kliniką, kad išsitirčiau, kuo man plauti galvą, nes niekas netinka



Su šampūnais nuo pleiskanų labai sudėtinga, bent jau man biggrin.gif

Man ilgą laiką tiko Sebamed, bet vėliau matyt priprato galvos oda.
http://www.feeluniqu...f-Shampoo-200ml

Labai patiko Bioderma DS+, tinka riebiai galvos odai. Aš perku camelioje, su akcija kainavo ~30 lt.

Visiškai netiko ir nepatiko Lavera Anti-Dandruff. Dar bandžiau Vichy Dercos, pleiskanų kažkiek sumažėjo, bet niežulio nenuėmė.

Iš paprastų priemonių sako Sulsena padeda, anksčiau kainovo ~4 lt Iki parduotuvėse.

Bet tie šampūnai nuo pleiskanų labai individualus reikalas. Kas tinka vienam, nebūtinai tinka kitam 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2015 02 11, 17:09)

Labai patiko Bioderma DS+, tinka riebiai galvos odai. Aš perku camelioje, su akcija kainavo ~30 lt.




mums tik šitas ir dar Bioderma node K 4u.gif
Atsakyti