Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Kriiste @ 2015 02 11, 13:19)
bet jiems buna akciju zinokit - parduoda po 5-8 eurus 4u.gif


Aš beje esu jų mačius Sportland išparduotuvėje Parkas Outlet'e. Ir šiaip Sportlande galima daug SD prekių gyvai pačiupinėt.
Atsakyti
Merginos, kurios naudojatės paysera, gal galėtumėte pakonsultuoti?

Jei į mano paysera sąskaitą daromas pavedimas iš banko, ne iš kitos payseros sąskaitos, ar man kažkiek nuskaičiuoja ir gal žinote kiek?
Prašant padaryt pavedimą į paysera sąskaitą, kokių reikia duomenų? Gavėjas bus EVP international, paskirty mano sąskaitos numeriukas? Mano vardo, pavardės nereikia, ar taip suprantu?

Ačiū, kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trixy @ 2015 02 11, 14:36)
Aš beje esu jų mačius Sportland išparduotuvėje Parkas Outlet'e. Ir šiaip Sportlande galima daug SD prekių gyvai pačiupinėt.


reikes nuvykti pačiupinėti tuos lagaminus, ačiū, trixy 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 02 11, 13:40)
Merginos, kurios naudojatės paysera, gal galėtumėte pakonsultuoti?

Jei į mano paysera sąskaitą daromas pavedimas iš banko, ne iš kitos payseros sąskaitos, ar man kažkiek nuskaičiuoja ir gal žinote kiek?
Prašant padaryt pavedimą į paysera sąskaitą, kokių reikia duomenų? Gavėjas bus EVP international, paskirty mano sąskaitos numeriukas? Mano vardo, pavardės nereikia, ar taip suprantu?

Ačiū, kas atsakys  4u.gif

jei iš banko į PAYSERA vedama, Payseros turėtojas nieko nemoka už pinigų gavimą. gavėjas bus EVP international,mokėjimo paskirtyje būtinai reikia nurodyti savininko numerį, na ir sąskaitos nr. pasirinkto banko
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 11, 13:05)
mokėjimo paskirtyje būtinai reikia nurodyti savininko numerį, na ir sąskaitos nr. pasirinkto banko

Ačiū labai Vi_ktorija 4u.gif
Su gavėju aišku. Su paskirtimi aišku.
O kas tai "pasirinkto banko sąskaitos numeris"? Tarkim kažkas veda iš swed į mano paysera? Nesusigaudau doh.gif
Atsakyti
Mergaites, o ka reiskia SD, Must go? Per kiek laiko ta preke galima bus pirkti?
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 02 11, 14:12)
Ačiū labai Vi_ktorija  4u.gif
Su gavėju aišku. Su paskirtimi aišku.
O kas tai "pasirinkto banko sąskaitos numeris"? Tarkim kažkas veda iš swed į mano paysera? Nesusigaudau  doh.gif

tai yra visų bankų sąskaitų nr. iš swed vedi į paysera swed sąskaitą, iš Seb vedi į Paysera Seb sąskaitą ir pan. sąskaitų nr. galima sužinoti nuėjus į paysera skiltį sąskaitos papildymas ir užėjus ant kiekvieno banko, išmes sąskaitas.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 02 11, 12:40)
Merginos, kurios naudojatės paysera, gal galėtumėte pakonsultuoti?

Jei į mano paysera sąskaitą daromas pavedimas iš banko, ne iš kitos payseros sąskaitos, ar man kažkiek nuskaičiuoja ir gal žinote kiek?
Prašant padaryt pavedimą į paysera sąskaitą, kokių reikia duomenų? Gavėjas bus EVP international, paskirty mano sąskaitos numeriukas? Mano vardo, pavardės nereikia, ar taip suprantu?

Ačiū, kas atsakys  4u.gif

Jūs iš savo payseros paspauskite papildymas, pasirinkite iškokio banko bus papildoma ir išmes jums visus duomenis, kuriuos reikia duoti pervedėjui mirksiukas.gif . Kiekvieno banko kita sąskaita - jūsų sąskaitos numeris tik mokėjimo paskirtyje.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 11, 13:38)


QUOTE(Amrinasta @ 2015 02 11, 13:39)

O, jėga jėga, ačiū merginos, Jūs nuostabios, jau radau thumbup.gif Tad kiekvienąkart reikia pasiklaust, iš kokio banko darys pavedimą, supratau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 02 11, 14:44)
O, jėga jėga, ačiū merginos, Jūs nuostabios, jau radau thumbup.gif Tad kiekvienąkart reikia pasiklaust, iš kokio banko darys pavedimą, supratau.  smile.gif

tai kam klaust. surašykit visų bankų sąskaitas ir į kurį nori į tą tegu veda.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 11, 13:46)
tai kam klaust. surašykit visų bankų sąskaitas ir į kurį nori į tą tegu veda.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos, kokiose pardese columbia gaminius suaugusiuju galima nusipirkti ?
Atsakyti