Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(daisy123 @ 2015 02 11, 10:30)
Labas rytas visoms smile.gif
noriu pasiteirauti, gal galite patarti iš kur pirkti lagaminus? pažiūrėjau, kad mūsų lagaminai dar vienos kelionės neištvers... sad.gif

Pirkau Sportstirect, bet kokybės negaliu pakomentuoti, nes dar nedaug naudojome.
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 11 vasario 2015 - 10:22
QUOTE(Lux @ 2015 02 11, 12:12)
Pirkau Sportstirect, bet kokybės negaliu pakomentuoti, nes dar nedaug naudojome.



ačiū labai už atsakymus. Gal dar kas atsilieps, nes norisi iš anksto nusipirkti lagaminus, o ne laukti paskutinės minutės iki kelionės blush2.gif
Atsakyti
Kaip suprantu tą jaunystės serumą pražiopsojau, tai jei kas turėtumėt Kaune atliekamą - pasiūlykit ax.gif Ačiū biggrin.gif

Ir gal kas Kaune renkat is vokieciu vaistines? Prisijungčiau su geležies preparatu ax.gif
http://www.unserekle...packung___.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidulė: 11 vasario 2015 - 11:14
QUOTE(daisy123 @ 2015 02 11, 11:21)
ačiū labai už atsakymus. Gal dar kas atsilieps, nes norisi iš anksto nusipirkti lagaminus, o ne laukti paskutinės minutės iki kelionės  blush2.gif



Turiu DUNLOP iš SD naudoju taip pat dar neilgai. Šiaip kokybė nebloga atrodo, bet ta ištraukiama rankena, bent jau mažesniuose lagaminuose, labai daug vietos užima. Ji ten vos ne lagamino viduryje įtaisyta.
Atsakyti
QUOTE(daisy123 @ 2015 02 11, 10:21)
ačiū labai už atsakymus. Gal dar kas atsilieps, nes norisi iš anksto nusipirkti lagaminus, o ne laukti paskutinės minutės iki kelionės  blush2.gif


as naudoju is SD dunlop, jau kokie 4 metai, i metus 3-4 keliones iseina, bet lektuve priduodant ivyniojam i plevele (namie) - kad apsaugotu kazkiek lagamina, siaip kokybe gera, bet kai karta pamaciau kaip atvaziuoja ant trapo lagaminas issiziojes ir visi rubai kruvelemis is paskos - nebesinori rizikuot, nors ir ne mano buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 11, 14:09)
as naudoju is SD dunlop, jau kokie 4 metai, i metus 3-4 keliones iseina, bet lektuve priduodant ivyniojam i plevele (namie) - kad apsaugotu kazkiek lagamina, siaip kokybe gera, bet kai karta pamaciau kaip atvaziuoja ant trapo lagaminas issiziojes ir visi rubai kruvelemis is paskos - nebesinori rizikuot, nors ir ne mano buvo blush2.gif


man irgi teko matyti, kaip meto tuos lagaminus, tai buvau pakraupus...
pasiziuresiu Dunlop lagaminus smile.gif ačiū labai už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daisy123 @ 2015 02 11, 12:11)
man irgi teko matyti, kaip meto tuos lagaminus, tai buvau pakraupus...
pasiziuresiu Dunlop lagaminus smile.gif ačiū labai už patarimus 4u.gif


bet jiems buna akciju zinokit - parduoda po 5-8 eurus 4u.gif
Atsakyti
Merginos gal pastarosiomis dienomis pirkote is amazon.de? Ar jums prekes išsiuntė normaliai? As pirkau šeštadienį, bet dar neišsiuntė prekių, nors pinigai rezervuoti kaip priklauso. Nesukčiau galvos ir ramiai laukčiau bet kad batu vienu reikia dabar kuo greičiau.
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2015 02 11, 13:26)
Merginos gal pastarosiomis dienomis pirkote is amazon.de? Ar jums prekes išsiuntė normaliai? As pirkau šeštadienį, bet dar neišsiuntė prekių, nors pinigai rezervuoti kaip priklauso. Nesukčiau galvos ir ramiai laukčiau bet kad batu vienu reikia dabar kuo greičiau.


labai įvairiai būna, dar priklauso kokią datą išsiuntimo/ pristatymo rašo?... dažniausiai būna pristato ankščiau, nei jie parašo, bet prognozuoti labai sudėtinga, paprastai išsiunčia greitai, bet pasitaiko, kad ir užtrunka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madampipi: 11 vasario 2015 - 12:33
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 11, 14:19)
bet jiems buna akciju zinokit - parduoda po 5-8 eurus 4u.gif


ačiū labai smile.gif reikės pasekti ir pasižiūrėti smile.gif
Atsakyti
Renku Kaune iki nemokamo is violey.com. Užsakymą siųsti į el. pasta egle.urbonaviciute@gmail.com. Siųskite į laišką įkėlusios prekės nuorodą, o šalia jos prirašykite kainą ir svorį. Užsakysiu kai surinksiu iki nemokamo. Galėčiau ir į kitą miestą persiųsti per omniva paštomatą.
Atsakyti