Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

Laba 4u.gif
QUOTE(Jolė*** @ 2015 02 10, 00:15)

o kaip su siuntimu? palankiai gaunas?
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2015 02 10, 10:04)
Aciu. Vakar prisiregistravau prie iherb, bandysiu sukrauti krepseli. O sakykit rasot, kad suma neturi virsyt 22 eu, tai cia tik prekiu suma, be siuntimo? Ir pasirenku siuntima per "International Airmail" ar gerai?

Labai išsamiai viskas aprašyta Iherb temoje (pirmame puslapyje):
http://www.supermama...?...994054&st=0
Atsakyti
Siandien is vokisko amazon pirksiu Ecco snowride batukus. Siusiu per Tuki, tai kur kainuoja 35€ gausis virs 31€ thumbup.gif Kainos skiriasi kiekvieno dydzio/spalvos, reikia pasikuist. Noreciau surinkti 3 perkancias, kad po ~2 € siuntima i UK pasidalintume smile.gif Pirksiu, kai tik surinksiu. Klaipeda, kas 1-2 sav bunu Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2015 02 10, 00:07)
Sakiau, kad grįšiu  biggrin.gif
Aš jus vaidensiuos naktį  tease.gif

user posted image ir kodel jus nepasivaidenot anksciau ...
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2015 02 10, 09:09)
Laba  4u.gif

o kaip su siuntimu? palankiai gaunas?

dedat i krepsi ir ziurit ar jis jums palankus ar ne. beje amazon.fr desineje puseje paspausdus Estimez vos taxes et frais d'expredition parodo siuntimo kaina.
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2015 02 09, 21:42)
Na, kol dar manęs į emmaljungą neįsodino, lupų eosu neištepliojo ir į dantis žirafos neįkišo, tradiciškai nuorodom pasitaškysiu, o jūs jau man atleiskit, gal man dėmesio ar meilės trūksta  g.gif Nors šiaip tai ne - tik batų  biggrin.gif


man dėmesio irgi trūksta, ypatingai kai kompiuterį sugadinau doh.gif
bet eos turiu kiekvienam kampe, žirafų ir jungų nereikia, nei batų schmoll.gif
reikia triusikų, pižamos, susagstomų marškinių, ir lagamino biggrin.gif dar mėlynos neodinės tašės unsure.gif
tai jei ką užmatysit, kelkit prašau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2015 02 10, 09:52)
dar praeitoj temoj kažkuri mama prašė išmatuot crocs vasarinių 12/13 dydį. Tai tik vakar pavyko. Nuo pirmo taškiuko prie pirštų iki paskutinio prie kulniuko apie 18,7cm  4u.gif  Nžn ar pagelbėjau smile.gif

As buvau prasius ☺aciu labai!!!
Atsakyti
Sveikos, gal pasufleruotumet,kokiu budu atkeliauja uzsakymai is manooutlet? Is anksto dekoju!
Atsakyti
QUOTE(Dottie @ 2015 02 10, 11:48)
reikia triusikų, pižamos, susagstomų marškinių, ir lagamino  biggrin.gif dar mėlynos neodinės tašės  unsure.gif
tai jei ką užmatysit, kelkit prašau  biggrin.gif

Gaila nebėra UK lasenzos puslapio, va ten tai nugriebdavom triusikėlių gražių už superines kainas sale metu unsure.gif O dabar net nežinau, iš kur pigių, bet kokybiškų galima užsipirkti. Figleaves tai brangu..
Atsakyti
Gal kas SD renka Vilniuje?
Atsakyti
Man sitie nesusvietno grozio dalykai. Nepigus, bet labai kokybiski ir grazus.

http://uk.intimissim.../sales/5164.uts

Atsakyti
QUOTE(Atari. @ 2015 02 10, 10:00)
Sveikos, gal pasufleruotumet,kokiu budu atkeliauja uzsakymai is manooutlet? Is anksto dekoju!

ups atveža rolleyes.gif
Atsakyti