Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Kriiste @ 2015 02 08, 22:01)
man atrodo yra 3 uz 10 doleriu g.gif - bet reik siust per tarpininkes g.gif

Kiek už tarpininkavimą? 15%? tai bus 11.50/3, tai bus apie 3.42eu, ar ne? Plius parsiuntimas, nežinau kiek.
O iš UK 3.48eu plius parsiuntimas.
Tuomet labai panašiai gaunasi, ar ne bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2015 02 08, 21:48)
pirksiu amazon.fr per UK, priimciau nare siuntimui pasidalint ,iki UK 6.27eur. rasykit i az Siauliai, jei apsimoka- persiusiu .

kur Jūs prieš kelias valandas buvot doh.gif ieškojau, kas priimtų amazon.fr. šiauliuose būtų labai tikę
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 02 08, 22:10)
Kiek už tarpininkavimą? 15%? tai bus 11.50/3, tai bus apie 3.42eu, ar ne? Plius parsiuntimas, nežinau kiek.
O iš UK 3.48eu plius parsiuntimas.
Tuomet labai panašiai gaunasi, ar ne  bigsmile.gif


http://www.drugstore...93?catid=183854

nu pigiau g.gif galetumem pasikooperuot, kadangi mums raudonizmas siuo metu - man reik raudono lotuliukas.gif
Atsakyti
gal kas bensimon moteriskus turit, mazinti/didinti?
Atsakyti
As turiu kelis atliekamus eos lupu balzamus. Siunciau is jav per tarpininke. Gavosi 3.7eur/vnt
galiu perleist
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 02 08, 21:48)
ai tokį purškalą į gerklę ir nosį buvau nusipirkus, bet vyrui į gerklę labai nepatiko, sakė dar labiau dirgina ir skatina kosulį  g.gif Reiks tu lašiukų ir tabletyčių nusipirkti  4u.gif

tai gerai, kad skatina, kosulio slopint negalima... mirksiukas.gif
Atsakyti
kur perkat vyrams džinsus? reik klasikinių juodų, pageidautina su kuo daugiau elastano; ir kuo pigesnių smile.gif be SD kur dar?
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2015 02 08, 22:57)
Labas, vėl įsiterpiu, na tipo paspaminsiu  biggrin.gif


O aš pati antrą diena lydausi dėl

Suprantu, kad mano metuose tai rodo tolygų ir kryptingą ėjimą lygiu suvaikėjimo keliu, bet gražu  net širdis sąla. Man jie tokie tokie, kad net nereiktų nešioti, galėčiau ant stalo pasidėti, vietoj kokios vazos ar žvakidės arba mylimo vyro fotkės. Žinau stopudovai, kad nepirksiu, nes ambicijos už norus didesnės, o tos ambicijos man ir sako - atsimink, kaip pirkai įvairius batus nuo tokios pačios pradinės kainos iki 30 € nukainuotus, tai negi dabar dvigubai mokėsi. Negaliu prieštarauti sąžinės balsui iš aukščiau ir savo paskelbtam pirkimo embargui.
Ačiū kad išklausėte  4u.gif



Žaviuosi wub.gif
ne batais , o tavo humoro jausmu smile.gif
jau kelintoj temoj smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, ar niekas nepirkot iš etam.co.uk per Tukį? Kažin ar leistų atsiskaityti lietuviška kortele Tukio adresu? Jei nieks nebandė, gal kas nors norėtų jungtis ir pabandyti? Ten nuo sale kainų dar duoda -20proc. nuolaidą smile.gif nuo 60EU siuntimas nemokamas, tik iš Tukio mokėtume jau už svorį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 08, 23:18)
http://www.drugstore...93?catid=183854

nu pigiau g.gif galetumem pasikooperuot, kadangi mums raudonizmas siuo metu - man reik raudono lotuliukas.gif



perkam, as irgi jau kuris laikas ziurineju
reik isbandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vegasa @ 2015 01 28, 11:44)



Gavau smile.gif
jei kam reikia Equ baby arba +3 citrinu skonio skystu -rasykit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wenera @ 2015 02 08, 23:49)
Merginos, ar niekas nepirkot iš etam.co.uk per Tukį? Kažin ar leistų atsiskaityti lietuviška kortele Tukio adresu? Jei nieks nebandė, gal kas nors norėtų jungtis ir pabandyti? Ten nuo sale kainų dar duoda -20proc. nuolaidą  smile.gif nuo 60EU siuntimas nemokamas, tik iš Tukio mokėtume jau už svorį smile.gif

pirkau ir ne kartą. kreditinę atmetė, mokėjau per Paypal, viskas gerai. tik pažiūrėkit ar tikrai siuntimas nemokamas, nes nemokamai siunčia tik Prancūzijoje. į UK standartinis 9 EUR mokestis.
Atsakyti