Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Rutele_S @ 2015 02 08, 21:36)
Gal iherb esat pirke kazka kelieniu sanariams? Na kaip persalimui super duper tas yra tai gal sakau kazkas isbandyto yra ir toj srity?

O kas keliams? Traska? Pagerkit hialurono. Man ne tik kad oda svytet eme, bet nei vienas sanarys nebetraska. Ir tokie lankstus paliko.
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2015 02 08, 20:46)
Kriiste, o tas geriamas GSE toks pat kartus kaip ir citrosept ar turi kažkiek saldumo?  4u.gif


nu kartus blush2.gif As tai labai megztu ta kartuma lotuliukas.gif , bet va vaikams sunkiau iduot - tai i plastikini sauksta su vandeniu sulasinu reikiama kieki - sugirdau ir duodu vandens stikline uzgert - nes jei reiktu visa stikline to kartaus vandens girdyt - butu misija neimanoma ko gero blush2.gif Sako kad i sultis citrusiniu gerai lasint, nesijaucia kartumo - bet mes ju nevartojam...
Atsakyti
Bet tam iherbiniam citrosepte net 67% glicerino. O veiklios medziagos tik 33%. Dar idomu is ko jis. Ar is palmiu aliejaus ar kokiu rapsu... Kazi ar cia taip gerai unsure.gif

As asmeniskai citrosepta i apelsinu sultis lasindavau. Issunkdavau apelsina ir i ji. Labai skanu budavo biggrin.gif tik poveikio nulis sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 08 vasario 2015 - 20:55
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 08, 20:52)
nu kartus blush2.gif  As tai labai megztu ta kartuma lotuliukas.gif , bet va vaikams sunkiau iduot - tai i plastikini sauksta su vandeniu sulasinu reikiama kieki - sugirdau ir duodu vandens stikline uzgert - nes jei reiktu visa stikline to kartaus vandens girdyt - butu misija neimanoma ko gero blush2.gif Sako kad i sultis citrusiniu gerai lasint, nesijaucia kartumo - bet mes ju nevartojam...

Ačiū labai, reikės išbandyti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 02 08, 20:48)
ai tokį purškalą į gerklę ir nosį buvau nusipirkus, bet vyrui į gerklę labai nepatiko, sakė dar labiau dirgina ir skatina kosulį  g.gif Reiks tu lašiukų ir tabletyčių nusipirkti  4u.gif


jo, tas gerklei sakau nieko gero, nosiai - labai jau lokalizuotas vartojimas, bet veiksmingas, vistiek geriausiai yra tie lasiukai blush2.gif

QUOTE(roka @ 2015 02 08, 20:52)
Merginos, kur perkate EOS rutuliukus lūpoms? Kiek randu, visur labai jau brungu  g.gif


va va - ir as ju labai noriu velyku bobutei i krepsi idet, kiausinius p[rimena - ale kur gera kaina gaut rolleyes.gif Ali yra - bet bijau kad neoriginalai unsure.gif
Atsakyti
skaiciau kad sanariams-uzdegimams gydyti, ir siaip del sanariu labai gerai meskos taukai blush2.gif kai skauda tept, dabar lyg ir kapsulem buna gerti ax.gif bet kiek zinau brangus malonumas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2015 02 08, 20:54)
Bet tam iherbiniam citrosepte net 67% glicerino. O veiklios medziagos tik 33%. Dar idomu is ko jis. Ar is palmiu aliejaus ar kokiu rapsu... Kazi ar cia taip gerai  unsure.gif

As asmeniskai citrosepta i apelsinu sultis lasindavau. Issunkdavau apelsina ir i ji. Labai skanu budavo biggrin.gif tik poveikio nulis sad.gif


nera ten aliejaus nei rapsu nei palmiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 08, 21:58)
nera ten aliejaus nei rapsu nei palmiu schmoll.gif

Nesupratot. Is ko pagamintas tas glicerinas? Augalini glicerina gamina arba is palmiu aliejaus ar rapsu ir dar is kazko jau nepamenu . Siaip, idomu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 08 vasario 2015 - 21:01
QUOTE(JMD @ 2015 02 08, 21:00)
Nesupratot. Is ko pagamintas tas glicerinas? Augalini glicerina gamina arba is palmiu aliejaus ar rapsu ir dar is kazko jau nepamenu . Siaip, idomu smile.gif


oi tiek jau nebesigilinau, glicerinas manau ner blogai, o daugiau tik tas kauliuku ekstraktas - tai irgi kaip ir nieko blogo, bent jau vaistuose chemijos kur kas daugiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2015 02 08, 21:52)
O kas keliams? Traska? Pagerkit hialurono. Man ne tik kad oda svytet eme, bet nei vienas sanarys nebetraska. Ir tokie lankstus paliko.

kad vien tik trasketu tai dar baike biggrin.gif
man 1-2 laipsnio chondromaliacija, dar ten sis bei tas. Konkreciai nieko nepasako ka daryt, kentek motin unsure.gif tai vienus papildus pamegink tai kitus, tai sildymus, tai mankstas. Vieni gyd siulo leistis i sanari hialurona, kiti tam nepritaria. Ir zinok zmogau...o skaudet tai skauda, kiekvienam zingsni, isskyrus tiesu ejima. Laiptai peilis, is masinos lipu, reik neskubet nes atrodo taip nikstels ties kelieniu nudiegs, kad susmuksiu vietoj unsure.gif prie vaiko tupciot irgi ne pyragai. Nu zodziu. Va, isisliejau lotuliukas.gif

Rekomenduokit koki jus gerete ir kaip ilgai?
Papildyta:
QUOTE(zeneta @ 2015 02 08, 21:55)
skaiciau kad sanariams-uzdegimams gydyti, ir siaip del sanariu labai gerai meskos taukai blush2.gif kai skauda tept, dabar lyg ir kapsulem buna gerti  ax.gif bet kiek zinau brangus malonumas  ax.gif

reikes pasidomet...
Atsakyti
Man irgi kelius skaudejo ir traskejo. Bet as ir svorio priaugau po gimdymo ir siaip sportavau iki tol intensyviai ir paskui stop, tai tokia visa sukiuzus esu biggrin.gif
Hialurona pirkau kad nesusirauksleciau kaip nagine is usa Natures Way Hydraplenish Hyaluronic acid. Tai va, pirmas man poveikis, kuri is karto pajutau, kad nei vienas sanarys nebetrata. Oda tik po geru 2 men pasijaute. Is viso isgeriau 2 buteliukus. Paskutini karta rugseji. Iki siol gerai smile.gif
Va sita
http://www.amazon.co...nish hyaluronic

Yra kitas with msm, kaip suprantu spec sanariams.
Atsakyti
O gal visai nieko iš ali tie Eos balzamai būtų g.gif ? Nes nu skirtumas kainos LT ir ten - tai tragiškai didelis g.gif
Atsakyti