Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(JMD @ 2015 02 08, 19:34)

Man kleckui reikia striukes pavasariui. Maz jau kur yra graziu spalvotu? Gal uzmatet?


tesco maciau yra graziu - tik ranka nekyla pirkt be nuolaidu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2015 02 08, 20:06)
Aciu labai uz atsakyma  4u.gif reiks uzsisakyt J1, jei ka daaugs, svarbiausia, kad ne per mazi butu  4u.gif

Nezinau ar neapgavau jusu smile.gif Siand pasiemem savo naujuosius crocs. Su 17,2cm skesta 12/13 dydi. Lieka geras 1,5cm. Zodziu 10/11 mazi, 12/13 dideli doh.gif Tikiuos iki vasaros dar siek tiek paaugs kojyte
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2015 02 08, 19:47)
Nezinau ar neapgavau jusu smile.gif Siand pasiemem savo naujuosius crocs. Su 17,2cm skesta 12/13 dydi. Lieka geras 1,5cm. Zodziu 10/11 mazi, 12/13 dideli  doh.gif  Tikiuos iki vasaros dar siek tiek paaugs kojyte


nu su jais taip ir yra - juk nera 11/12 dydzio doh.gif Uztat uztenka ilgam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 08, 20:44)
tesco maciau yra graziu - tik ranka nekyla pirkt be nuolaidu lotuliukas.gif

Oi ne ne, mes juk brungiai neperkam biggrin.gif
Atsakyti
Ieškau kas priimtų prie AMAZON.FR (klaipėda , pajūris, tinka ir persiuntimas)

ir SPORTDIRECT reikia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lidusia: 08 vasario 2015 - 19:53
QUOTE(JMD @ 2015 02 08, 19:51)
Oi ne ne, mes juk brungiai neperkam biggrin.gif


ner ten brungiai lyginant su LT kainom, ale kaip 5 striuke noretus pigiau gaut - nors man jos nerealios - dar galvoju ar neklystu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 08, 20:33)
Papildyta:
man druskas per sudetinga vaikam susert - dukrai daviau nuo sanariu traskejimo, sunui nuo spuogu - jas reik gert 3 kartus, 30 min pries valgi - tai dar ryte - vakare suduodu, o kaip per pietus? g.gif

Taip per pietus neimanoma suduoti...
Reikes ir man sturmuot iherb drinks_cheers.gif Kazkoki nuo slogos ir purskiama gerklei is NutriBiotic seriijos turiu, tai tikrai stebuklas thumbup.gif Tik svarbiausia laiku pastebet ligos uzuomazgas ir thumbup.gif

QUOTE(JMD @ 2015 02 08, 20:34)
Taip taip. Mane asarojancia gydytoja kabinete guode taip, kad prakentet reikia, dar siek tiek ir bus gerai smile.gif Tikekimes smile.gif

Man kleckui reikia striukes pavasariui. Maz jau kur yra graziu spalvotu? Gal uzmatet?

Bus bus mirksiukas.gif Mane ir taip visi guozdavo smile.gif Bet man is naujo kogero lauks sis etapas, nes mazoji dar tik metuku ir darzelio laaaabai nelaukiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 08, 20:55)
ner ten brungiai lyginant su LT kainom, ale kaip 5 striuke noretus pigiau gaut - nors man jos nerealios - dar galvoju ar neklystu blush2.gif

Man reikia oranzines doh.gif toks pageidavimas ir psio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2015 02 08, 19:57)
Taip per pietus neimanoma suduoti...
Reikes ir man sturmuot iherb drinks_cheers.gif  Kazkoki nuo slogos ir purskiama gerklei is NutriBiotic seriijos turiu, tai tikrai stebuklas thumbup.gif Tik svarbiausia laiku pastebet ligos uzuomazgas ir  thumbup.gif



http://www.iherb.com...oz-29-5-ml/4219

sitas gal? tai cia ir yra tas citrosepto purskalas - tik ten jis kitaip vadinas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 08, 19:33)
Pabandykit - rimtai rekomenduoju wink.gif
tai va - musu ne toks (jis lenkiskas, kazi kiek jame atentiskumo...) Man labai patiko jo atradimas - komposte buvo pastebeta kad greipfurtu kauliukai nepuna ir aplink kompostas nepuna, pradejo tyrinet ir rado kad labai stiprus antiseptikas, naikinantis virusus ir grybelius - pradejo vartot tam reikalui mirksiukas.gif  Mamai pirmadieni operacacija rimta turejo daryt, o ketvirtadieni persalo ir penktadieni sloga, gerkle, kosulys - kaip pergyveno, nes ilgai jos lauke, o labai svarbi, atidet nebegalima - tai iki pirmadienio isgydziau vien tik juo - manau nieks kits nebutu per tiek laiko visko sutvarkes rolleyes.gif
Papildyta:
man druskas per sudetinga vaikam susert - dukrai daviau nuo sanariu traskejimo, sunui nuo spuogu - jas reik gert 3 kartus, 30 min pries valgi - tai dar ryte - vakare suduodu, o kaip per pietus? g.gif

gal galima jo nuorodą iherbe - nerandu pagal pavadinimą g.gif

JMD, labai graži orandžinė spalva berniukams - bent mano vyrui ir sūnui labai tinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 02 08, 21:01)
gal galima jo nuorodą iherbe - nerandu pagal pavadinimą  g.gif

JMD, labai graži orandžinė spalva berniukams - bent mano vyrui ir sūnui labai tinka  wub.gif

Tai va biggrin.gif ir man grazu, bet is kur jis istrauke butent oranzine neisivaizduoju biggrin.gif bet gal ir vaikui noris jau kazko grazaus sviesaus ir nuotaika keliancio.
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 02 08, 20:01)
gal galima jo nuorodą iherbe - nerandu pagal pavadinimą  g.gif




jis ten kitaip vadinas, todel ir nerandat - bet sudetis visu ta pati, isskyrus lenku, nors raso ta pati, bet kazi kaip yra is teisu. Iherbe jis GSE vadinas (greipfruit seed extraxt)
http://www.iherb.com...-oz-118-ml/4215

purskiama auksciau ikelus buvau mirksiukas.gif yra ir mazesnis buteliukas, kas nori tik pabandymui 4u.gif
Atsakyti