Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(JMD @ 2015 02 08, 19:55)

Nr.7 svarbu nemaisyt metaliniu sauksteliu biggrin.gif

nu va kokia naujiena suzinojau bigsmile.gif o as maisiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 08, 20:08)
nemanau kad pades tam reikalui... O jus citrosepto nebandet? g.gif  Bent mano aplinkoje visi efekta pajuto mirksiukas.gif

Citrosepta as pati geriau kibirais, nes paskui vaika jo visom ligom sergu. Man nicnieko nedare jisai.
Cia nezinai zmogus kas padeda. Ar tikejimas labiau ar tas preparatas, bet kai apima visiska neviltis tai griebies bet kokio siaudo.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 08, 20:08)
nemanau kad pades tam reikalui... O jus citrosepto nebandet? g.gif  Bent mano aplinkoje visi efekta pajuto mirksiukas.gif

kas cia toks tas citroseptas? perkat LT?
nes ir mes, savaite darze ir 3 namie su sloga, gerkle...dazniausiai be temperaturu bet jau slogos gausumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2015 02 08, 20:15)
kas cia toks tas citroseptas? perkat LT?
nes ir mes, savaite darze ir 3 namie su sloga, gerkle...dazniausiai be temperaturu bet jau slogos gausumas doh.gif

Tai dar gerai savaite. Mano atveju 2 dienos ir ragas.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2015 02 08, 19:15)
Citrosepta as pati geriau kibirais, nes paskui vaika jo visom ligom sergu. Man nicnieko nedare jisai.
Cia nezinai zmogus kas padeda. Ar tikejimas labiau ar tas preparatas, bet kai apima visiska neviltis tai griebies bet kokio siaudo.


bet jus gal LT pirkot g.gif

QUOTE(Rutele_S @ 2015 02 08, 19:15)
kas cia toks tas citroseptas? perkat LT?
nes ir mes, savaite darze ir 3 namie su sloga, gerkle...dazniausiai be temperaturu bet jau slogos gausumas doh.gif


perku iherbe paskutiniu metu, anksciau pirkau ebay, dar anksciau citrosept.co.uk
Drauge bande LT - irgi sake kad jokio poveikio, daviau savo pabandyt - tai iskart jauciasi poveikis (butent nuo persalimo virusu) - pradedu jaust kad gerkle kutena, nosis kemsas - isgeriu 2-3 kartus per diena ir psio - ryte sveikut sveikuteliai (vaikai irgi). Dabar iherbe ir purskiamo i nosi yra - patogiau naudot, nei praplovimus daryt (kaip as darau) ir i gerkle - va tas nepasiteisino man - nes neaisku kur tu ten ipurski - patogiau tada jau gerti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 08, 20:19)
bet jus gal LT pirkot g.gif
perku iherbe paskutiniu metu, anksciau pirkau ebay, dar anksciau citrosept.co.uk
Drauge bande LT - irgi sake kad jokio poveikio, daviau savo pabandyt - tai iskart jauciasi poveikis (butent nuo persalimo virusu) - pradedu jaust kad gerkle kutena, nosis kemsas - isgeriu 2-3 kartus per diena ir psio - ryte sveikut sveikuteliai (vaikai irgi). Dabar iherbe ir purskiamo i nosi yra - patogiau naudot, nei praplovimus daryt (kaip as darau) ir i gerkle - va tas nepasiteisino man - nes neaisku kur tu ten ipurski - patogiau tada jau gerti blush2.gif

kada pirksit, reik mum jo lb lb 4u.gif kokia kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 08, 19:08)
nemanau kad pades tam reikalui... O jus citrosepto nebandet? g.gif  Bent mano aplinkoje visi efekta pajuto mirksiukas.gif

nebandėm, kažką iš iherb dabar laukiu atkeliaujant, kažkokio vit.C 4u.gif
Atsakyti
Citrosepta pirkdavau musu vaistinej. Ai, spjoviau as i tuos marmalus, dabar spanguoliu sauja su medum ir goji uogytes valgau. Sakau maz tas pamacys biggrin.gif gaila vaikas nevalgo, neskanu mat jam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2015 02 08, 19:21)
kada pirksit, reik mum jo lb lb  4u.gif  kokia kaina g.gif


kad ten riboti krepsiai wink.gif Va didyji buteli citrosepto ir purskalo i nosi - dar kokia nesamone - ir psio... Krepsas pilnas - gi amerike mirksiukas.gif Didelis butelis apie 15 dol (100 ml) o maziukas apie 8 (50 ml) 4u.gif Purskalas man atrodo 5-6 dol 4u.gif
Atsakyti
Na su vaikiuku ligomis reikia apsisarvuoti kantrybe ir tiketis, kad kuo greiciau isaugs... nors ziauriai sunku unsure.gif Ir aisku grudintis smile.gif Maniskis iki 4m. istisai sirgdavo, dazniau namie budavo, nei darzelyje, o dabar tfu tfu tfu jau maziau, tai sunku dabar suprasti ar patapo stipresnis imunitetas ar tos siuslerio druskos padejo. Bet labiau linkus galvoti, kad isaugo.
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 02 08, 19:23)
nebandėm, kažką iš iherb dabar laukiu atkeliaujant, kažkokio vit.C  4u.gif

Pabandykit - rimtai rekomenduoju wink.gif

QUOTE(JMD @ 2015 02 08, 19:24)
Citrosepta pirkdavau musu vaistinej. Ai, spjoviau as i tuos marmalus, dabar spanguoliu sauja su medum ir goji uogytes valgau. Sakau maz tas pamacys biggrin.gif gaila vaikas nevalgo, neskanu mat jam biggrin.gif


tai va - musu ne toks (jis lenkiskas, kazi kiek jame atentiskumo...) Man labai patiko jo atradimas - komposte buvo pastebeta kad greipfurtu kauliukai nepuna ir aplink kompostas nepuna, pradejo tyrinet ir rado kad labai stiprus antiseptikas, naikinantis virusus ir grybelius - pradejo vartot tam reikalui mirksiukas.gif Mamai pirmadieni operacacija rimta turejo daryt, o ketvirtadieni persalo ir penktadieni sloga, gerkle, kosulys - kaip pergyveno, nes ilgai jos lauke, o labai svarbi, atidet nebegalima - tai iki pirmadienio isgydziau vien tik juo - manau nieks kits nebutu per tiek laiko visko sutvarkes rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgitatr @ 2015 02 08, 19:29)
Na su vaikiuku ligomis reikia apsisarvuoti kantrybe ir tiketis, kad kuo greiciau isaugs... nors ziauriai sunku unsure.gif Ir aisku grudintis smile.gif Maniskis iki 4m. istisai sirgdavo, dazniau namie budavo, nei darzelyje, o dabar tfu tfu tfu jau maziau, tai sunku dabar suprasti ar patapo stipresnis imunitetas ar tos siuslerio druskos padejo. Bet labiau linkus galvoti, kad isaugo.


man druskas per sudetinga vaikam susert - dukrai daviau nuo sanariu traskejimo, sunui nuo spuogu - jas reik gert 3 kartus, 30 min pries valgi - tai dar ryte - vakare suduodu, o kaip per pietus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2015 02 08, 20:29)
Na su vaikiuku ligomis reikia apsisarvuoti kantrybe ir tiketis, kad kuo greiciau isaugs... nors ziauriai sunku unsure.gif Ir aisku grudintis smile.gif Maniskis iki 4m. istisai sirgdavo, dazniau namie budavo, nei darzelyje, o dabar tfu tfu tfu jau maziau, tai sunku dabar suprasti ar patapo stipresnis imunitetas ar tos siuslerio druskos padejo. Bet labiau linkus galvoti, kad isaugo.

Taip taip. Mane asarojancia gydytoja kabinete guode taip, kad prakentet reikia, dar siek tiek ir bus gerai smile.gif Tikekimes smile.gif

Man kleckui reikia striukes pavasariui. Maz jau kur yra graziu spalvotu? Gal uzmatet?
Atsakyti