Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(JMD @ 2015 02 08, 18:23)
Na, man taip liepe gydytoja praeita savaite. Nes vaikas pusantro men atsirgo ir as nevilty visiskoj. Tai liepe tokia seka 2 men girdyt tas druskas ir dar vezioju i pusyno kelia drusku kambarius kvepuot. O bakterines infekcijos ir slogos yra nuolatine negalavimu priezastis.

o, tai gal pamegint ir mum, nes kaip sloga taip sloga... dekui kad pasisaket 4u.gif
Atsakyti
sveikos


renku Sportsdirect.
vilnius, siusiu i LT.

galiu priimti 4u.gif
Rasykite az mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 08 vasario 2015 - 17:32
QUOTE(rufalija @ 2015 02 08, 14:05)
Pirksiu is http://www.amazon.fr/. Perku i UK adresa, i Lietuva siusiuos per Tuki. Priimciau kelias norincias. Vilnius, Vievis, Elektrenai arba galiu persiusti Jums patogiu budu. Rasyti i rufalija@gmail.com. SEB bankas, noreciau nupirkti siandien vakare.

Krepsiukas surinktas, daugiau nebepriimu 4u.gif
Atsakyti
Tai merginos, ar as viena pavelavau i ta crocsiuku traukini ar dar kas nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2015 02 08, 18:28)
man nezybsi  verysad.gif  ne nezinojau, kad zybsincius nupirkau  lotuliukas.gif

o kaip ten zybsi - nuo zingsniu? issijungia tas zybsejimas?


Ir man tik siryt nusvitimas tejo, kad zybsintys jie. cool.gif Matydavau vaikus tokiais lakstancius ir sakiau, nu jau tokiu niekada nepirksiu. cool.gif

Gal ir issijungia. Bet mano nesiotojas sake nesios tik su svieselem. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2015 02 08, 18:47)
Tai merginos, ar as viena pavelavau i ta crocsiuku traukini ar dar kas nors ax.gif

drinks_cheers.gif ir as...
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2015 02 08, 18:47)
Tai merginos, ar as viena pavelavau i ta crocsiuku traukini ar dar kas nors ax.gif

aš irgi galvoju apie tuos crocsiukus, imčiau ir dičkei kartu, bet jai noriu winter puff boot, bet jiem ne tokia gera kaina, tai net nežinau ar dar laukti, ar pirkti atskirai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2015 02 08, 17:10)
Ačiū  4u.gif maniau paspaudus toliau, jau bus įvykdytas užsakymas. O kaip su siuntimu į UK? gal kuri turit UK adresą įsivedusi?


dariau palyginima, 4 vnt zybsinciu ir vieni moteriski uz 12 eur
I LT
rticles : EUR 100,82
Livraison : EUR 13,60
Montant total : EUR 114,42

I UK
Articles : EUR 85,32
Livraison : EUR 6,96
Montant total : EUR 92,28
Atsakyti
mano bankas swedas, ir reiketu persiusti i Marijampole 4u.gif
Atsakyti
Mamytes, gal kas pastebejot, ar buna tokiu geresne kaina?
http://www.amazon.fr...QQX44NWD008RAE1
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2015 02 08, 18:19)
bet kad 6 ar ne gleivems skystinti, esant prie sinusito, ar karkalu... tada 4 su 6 duodu kai tirsta sloga jau buna...
Vat uztai ir kosmosas man biski su tuo susleriu...visi kas kaip nori tas taip naudoja, o kaip is tikro reikia nieks dorai nezino... unsure.gif  kodel  negali but tiksli aiski dozacija kaip eilinio vaisto  rolleyes.gif

Na siu triju vartojimas imunitetui stiprinti parasytas siuslerio knygoje, kaip ir minejo ryte - 3, diena - 7, vakare - 6.
Na taip reikia labai zinoti tiksliai ju vartojima, kad jos padedutu, asmeniskai man nelabai padeda, vaikams gal smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 02 08, 17:35)
Ačiū, žiūriu dabar ji ir pas mus 89 eurai.

kur randi uz 89?
Atsakyti