Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

Kad pasižiūrėt kiek kainuoja siuntimas iš amazon, reikia būti suvedus adresą ir savo kreditinės/kitos kortelės duomenis. Kitaip nerodo dažniausiai.
Atsakyti
Gal kas susimyletu man tu zybsinciu crocsu nuoroda imest.Niu negalsiu atskirt kurie ten zybsintys biggrin.gif Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spingsuliukas: 08 vasario 2015 - 17:07
QUOTE(Spingsuliukas @ 2015 02 08, 18:04)
Gal kas susimyletu man tu zybsinciu crocsu nuoroda imest.Niu negalsiu atskirt kurie ten zybsintys biggrin.gif


o tai jum monitorius nežybsi? lotuliukas.gif
http://www.amazon.fr...=A1X6FK5RDHNB96
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2015 02 08, 18:07)



Dabar gi jau zybsi zybsi.Akis net prisidengt reik bigsmile.gif Aciu Aciu Aciu


Pffffff,nuplaukia mano mazei zybsintieji,gi maniskes dydzio tai net 37 evrai.PAneles koja tik 14 cm,o cia ziuriu didesnes ismieros pigiau kastuoja.Nu kur tai matyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spingsuliukas: 08 vasario 2015 - 17:11
QUOTE(priklausomybe @ 2015 02 08, 17:57)
Kad pasižiūrėt kiek kainuoja siuntimas iš amazon, reikia būti suvedus adresą ir savo kreditinės/kitos kortelės duomenis. Kitaip nerodo dažniausiai.

Ačiū 4u.gif maniau paspaudus toliau, jau bus įvykdytas užsakymas. O kaip su siuntimu į UK? gal kuri turit UK adresą įsivedusi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Camelia*: 08 vasario 2015 - 17:10
QUOTE(Rutele_S @ 2015 02 08, 17:52)
Mamytes, dar del Suslerio drusku paklausiu. Gal kas 3 nr turi per daug uzsipirke biggrin.gif arba pirksit greitu metu? g.gif
Ir kaip jus dozuojat butent nr 3. Viena pazistama profilaktiskai duoda 3 k i diena, o susirgus pirmas dvi dienas kas 15 min ar pusvalandi o paskui sekancias kokius 5-6 syk i diena. Musu gydytoja apie profilaktika jomis nk nesake, o susirgus, ir pirmiem tiem pozymiam, 3 k i diena. Kaip jus darot? Atsiprasau ne i tema...

As sunui duodu kompleksa, 3, 7 ir 6. Po 1 tabletyte. 3 nr. geria rytais, 7 per piet, 6 vakare. Taip liepe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2015 02 08, 18:10)
As sunui duodu kompleksa, 3, 7 ir 6. Po 1 tabletyte. 3 nr. geria rytais, 7 per piet, 6 vakare. Taip liepe biggrin.gif

cia pirmiem susirgimo pozymiams atsiradus ar jau ir isisirgus kol apsveigsta ar profilaktiskai? g.gif
Atsakyti
Kas jungėtės prie manęs su kaladėlėmis, viskas gerai, gavau žinią, kad siuntinys išsiųstas. Užteko čia pabumbėti ir išsisprendė biggrin.gif Labai jau ilgai šįkart pakavo, net tris dienas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2015 02 08, 18:14)
cia pirmiem susirgimo pozymiams atsiradus ar jau ir isisirgus kol apsveigsta ar profilaktiskai? g.gif

Ne, cia imuniteto stiprinimui. Apie susirgus nieko neminejo. Bet jau apie susirgima bijau net pagalvot...
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2015 02 08, 18:16)
Ne, cia imuniteto stiprinimui. Apie susirgus nieko neminejo. Bet jau apie susirgima bijau net pagalvot...

bet kad 6 ar ne gleivems skystinti, esant prie sinusito, ar karkalu... tada 4 su 6 duodu kai tirsta sloga jau buna...
Vat uztai ir kosmosas man biski su tuo susleriu...visi kas kaip nori tas taip naudoja, o kaip is tikro reikia nieks dorai nezino... unsure.gif kodel negali but tiksli aiski dozacija kaip eilinio vaisto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2015 02 08, 18:19)
bet kad 6 ar ne gleivems skystinti, esant prie sinusito, ar karkalu... tada 4 su 6 duodu kai tirsta sloga jau buna...
Vat uztai ir kosmosas man biski su tuo susleriu...visi kas kaip nori tas taip naudoja, o kaip is tikro reikia nieks dorai nezino... unsure.gif  kodel  negali but tiksli aiski dozacija kaip eilinio vaisto  rolleyes.gif

Na, man taip liepe gydytoja praeita savaite. Nes vaikas pusantro men atsirgo ir as nevilty visiskoj. Tai liepe tokia seka 2 men girdyt tas druskas ir dar vezioju i pusyno kelia drusku kambarius kvepuot. O bakterines infekcijos ir slogos yra nuolatine negalavimu priezastis.
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2015 02 08, 18:07)


man nezybsi verysad.gif ne nezinojau, kad zybsincius nupirkau lotuliukas.gif

o kaip ten zybsi - nuo zingsniu? issijungia tas zybsejimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laabeille: 08 vasario 2015 - 17:29