Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Carlin @ 2015 02 08, 16:00)
Man tai reiktų dar vienos 15-36 kg  g.gif  vienoj mašinoj turim gerą, reiktų ir į kitą, nesinori tų kėdžių kilot, o ten esančią jau baigia išaugt... Gal kažkokia kas gali rekomenduot gerą, bet nebrangią, po miestą trumpiems atstumams.

Pries savaite gavau is mytoys cybex kedute 15-36 kg. Labai gera. Reguliuojasi patogiai, vaikui patogu, ciki. Pirkau uz 75 eur. Cia jos kaina 149 eur
Atsakyti
QUOTE(armi06 @ 2015 02 08, 15:50)
Labas norejau pasiteirauti ar kasnors pirkote argos co uk ar is ten per tuki galima siustis?

Galima galima, viskas gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2015 02 08, 15:30)
As pirkau Maxi Cosi Rodifix wub.gif Man patinka ir mazius patenkintas  wub.gif
http://www.babymarke...60248681/p70224


Šita superinė wub.gif pas mane mašinoje kaip tik tokia. Vyro mašinoje dar į Maxi Cosi Tobi telpa, bet jau ant ribos, tai reik ir į ją kažko pažiūrėt. Bet kaip antros, norėčiau pigesnės biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2015 02 08, 16:09)
Pries savaite gavau is mytoys cybex kedute 15-36 kg. Labai gera. Reguliuojasi patogiai, vaikui patogu, ciki. Pirkau uz 75 eur. Cia jos kaina 149 eur


Gal galima nuorodą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 02 08, 17:20)
Šita superinė  wub.gif  pas mane mašinoje kaip tik tokia. Vyro mašinoje dar į Maxi Cosi Tobi telpa, bet jau ant ribos, tai reik ir į ją kažko pažiūrėt. Bet kaip antros, norėčiau pigesnės  biggrin.gif
Papildyta:
Gal galima nuorodą?  4u.gif

Sita

http://m.mytoys.de/C...2.01.12/2385181

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2015 02 08, 16:24)


Ačiū, žiūriu dabar ji ir pas mus 89 eurai.
Atsakyti
Sveikutes, gal dar kas pirks amazon.fr? nu ir mum reiktu tu zybsinciu kroksiuku, jei po 18.33 eur blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2015 02 08, 17:38)
Sveikutes, gal dar kas pirks amazon.fr? nu ir mum reiktu tu zybsinciu kroksiuku, jei po 18.33 eur blush2.gif

brangiau bus nei 18,33 smile.gif siuntimas į UK prisidės plius iš UK į LT wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2015 02 08, 17:39)
brangiau bus nei 18,33 smile.gif siuntimas į UK prisidės plius iš UK į LT wink.gif

nu teip, teip, bet batu tokia kaina uzmaciau kad lyg gaunasi, o viso, jei senaisiais litais kokie 80 lt, nu plius minus? ax.gif
pati jauciu nenusipirksiu g.gif
o merginos su siuntimu tiesiai i LT pirkote ar kaip

A Blunte gal dar jus pirksit? mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi gal imčiau tuos žybsinčius crocsus ax.gif bet gal kuri nepatingėtų pažiūrėti kiek maždaug kainuotų su siuntimu tik į UK, ir jei siųstis į LT? blush2.gif pati pabandžiau įsidėti, bet man kažkaip nerodo, ar nemoku kur žiūrėt, bet atrodo viską su vertėju verčiausi biggrin.gif
Atsakyti
dar klausimukas, kad pasiziuret kiek kainuotu siuntimas i Danija, reiktu registruotis, ar yra kur kainininkas, kiek i kokia sali? Gal pigiau butu nei i LT
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 02 08, 17:35)
Ačiū, žiūriu dabar ji ir pas mus 89 eurai.

A, papigyjo biggrin.gif vadinas finale vistiek 10 eur pigiau gavos biggrin.gif

Tik jau fokietai i tokia deze man ja supakavo, kad pro pasto duris netilpo isnest. Berazumiai. Paskui i bagazine dviese su paste budejusiu policininku trombavom. Buciau zinojus, kad ta deze tuscia, o kedute i kita kuklia dezute supakuota.... biggrin.gif
Atsakyti
Mamytes, dar del Suslerio drusku paklausiu. Gal kas 3 nr turi per daug uzsipirke biggrin.gif arba pirksit greitu metu? g.gif
Ir kaip jus dozuojat butent nr 3. Viena pazistama profilaktiskai duoda 3 k i diena, o susirgus pirmas dvi dienas kas 15 min ar pusvalandi o paskui sekancias kokius 5-6 syk i diena. Musu gydytoja apie profilaktika jomis nk nesake, o susirgus, ir pirmiem tiem pozymiam, 3 k i diena. Kaip jus darot? Atsiprasau ne i tema...
Atsakyti