Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Kriiste @ 2015 02 07, 22:27)
kai mano mazei buvo 1-2 metai - dar kazkaip nespjoviau - bet kuo daugiau metu bega - tuo labiau esu tikra kad gana ir tuo labiau suvokiu, kad jei kas - butu labai ne kas blush2.gif

kiekvienam savo 4u.gif negalim buti visos vienodos 4u.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(roka @ 2015 02 07, 22:30)
Aš tai gal visai norėčiau, kad va taip op ir yra iškart kokių mažiausiai trejų ar ketverių metukų biggrin.gif Bet gimdymas, nemigo naktys... aj, jau nebe, jau nebe tie metai ax.gif Turiu minčių gal kokį vyresnį vaiką globai paimti ax.gif
O bet tačiau, matau, kad čia labai daug mamyčių, auginančių tris ir daugiau vaikų. Pagarba, šaunuolės good.gif

bigsmile.gif cia jau stipru , as nesijauciu tokia stipri del globos thumbup.gif thumbup.gif labai smagu kad atsiranda tokiu seimu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Jinafire @ 2015 02 07, 22:33)
O man vaikai paaugo, tai taip nuobodu pasidare, tokia vienoda kasdienybe. Uzta dabar kaio devintam danguj. Viskas is naujo ��

Musu maziukui 3,3 bet as vis dar kaifuoju nuo savo pagranduko wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri perkate amazon.co.uk ir priimtumet?
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 07, 22:34)
nu nestumo nepasiilgau, bet man kaip tik geriausias laikas buvo iki kokiu 3 metu thumbup.gif  Po to jau rupesciai didejo - i darzeli leist, i darba eit, ieskot kaip sprest kai serga ir pan... Dabar noriu darbui atsiduot, nebesprest vaiku problemu, noris pagyvent sau rolleyes.gif


Na, as ir leliuka auginu, ir darbui atsiduodu. Viska galima suderint, kai nori wink.gif Tik, aisku, dabar darbas, kudikis, du pradinukai- jau yra ka veikt. Bet gi tam ir gyvenam, kad veikt. Man jau buvo ikyrejes nuolatinis poilsis po darbo lovoj su PC biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2015 02 07, 22:08)
Na, as ir leliuka auginu, ir darbui atsiduodu. Viska galima suderint, kai nori wink.gif Tik, aisku, dabar darbas, kudikis, du pradinukai- jau yra ka veikt. Bet gi tam ir gyvenam, kad veikt. Man jau buvo ikyrejes nuolatinis poilsis po darbo lovoj su PC biggrin.gif


tai gerai kai gaunas - man nikaip nesigaudavo, nesugebu vienu metu keliu svarbiu darbu daryti blush2.gif
Atsakyti
Merginos, kurios ketvirtadienį užsakinėjot kaladėles iš amazon.uk., ar jūsų siuntinukus jau išsiuntė? Užsakymo patvirtinimą gavau, pinigai rezervuoti, bet siuntinys dar neišsiųstas. Kažkaip neramu, amazonas yra iš tų, kur labai greit išsiunčia, o dabar jau dvi dienos tyla unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 02 07, 14:46)
nu jo  biggrin.gif
jei kas iš kur nors imtų tą žirafą, norėčiau prisijungti  blush2.gif



http://en.dpam.com/

renku, truksta dar 30e iki nemokamo siuntimo i uk
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 02 07, 23:14)
Merginos, kurios ketvirtadienį užsakinėjot kaladėles iš amazon.uk., ar jūsų siuntinukus jau išsiuntė? Užsakymo patvirtinimą gavau, pinigai rezervuoti, bet siuntinys dar neišsiųstas. Kažkaip neramu, amazonas yra iš tų, kur labai greit išsiunčia, o dabar jau dvi dienos tyla  unsure.gif



mano issiunte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2015 02 07, 22:16)
mano issiunte smile.gif

Ot, š... Jūs gal prime? Ar paprastu siuntimu?
Papildyta:
QUOTE(ersketroze @ 2015 02 07, 22:02)
Merginos, gal kuri perkate amazon.co.uk ir priimtumet?

O ko Jums reik? Vis dar kaladėlėms kompanijos nerandat? Parašykit, paimsiu.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 02 07, 23:22)
Ot, š... Jūs gal prime? Ar paprastu siuntimu?
Papildyta:

O ko Jums reik? Vis dar kaladėlėms kompanijos nerandat? Parašykit, paimsiu.



paprastu...
Prime jau atsisakius ...
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2015 02 07, 22:23)
paprastu...
Prime jau atsisakius ...

Supratau. Na laukiu, labai norėjau į kitos savaitės siuntą dar suspėt.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 02 07, 23:22)
Ot, š... Jūs gal prime? Ar paprastu siuntimu?
Papildyta:

O ko Jums reik? Vis dar kaladėlėms kompanijos nerandat? Parašykit, paimsiu.

Kaladeles tikiuosi atsius jums, prie jusu jungiausi smile.gif dabar dar tomy vandens zaislo reik.
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 02 07, 20:37)
Žirafas norėčiau imti iš čia
http://www.amazon.fr...=A1X6FK5RDHNB96

batukų neapsimoka imti, nes nenusiima pvm, geriau per UK  ax.gif

Jei kas norite žirafų, siųskite elizieja@gmail.com

esam trise - šiandien jau nepavyks užsakyti, jei dar kas norės rašykite į paštą, gal rytoj susirinks 5vnt 4u.gif
Atsakyti