Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Kriiste @ 2015 02 07, 17:13)
iu ne - nebereik man leliuku - tik jauciuos gyvent bepradedanti rolleyes.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif prabega pora metu ir galvoji kaip noretusi kazko biggrin.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(roka @ 2015 02 07, 19:01)

biggrin.gif lotuliukas.gif dar palaukim mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolė*** @ 2015 02 07, 19:53)


Ir dar pagalvojau, kad už keleto metelių man pidisokas stuktels, dantys byrėt pradės, gal tą žirafą nusipirkti  g.gif

Nemirtinga moteryte lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2015 02 07, 21:15)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  prabega pora metu ir galvoji kaip noretusi kazko  biggrin.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

biggrin.gif  lotuliukas.gif  dar palaukim  mirksiukas.gif


neber ko laukt - jau greit 9 metai mazylei - ir ne pora praejo, bet nebegalvoju kad noriu kazko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2015 02 07, 20:54)
Gal kas belandziodamos po amazonus rasit vasariniu crocsiuku gerom kainom...
tai imeskit nuoroda smile.gif

http://www.amazon.fr...ailpage_o00_s01 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 02 07, 01:26)
Sekmadienį vakare arba pirmadieni (jei susirinks kompanija) pirksiu asda maistą ir amazon.co.uk per PA.
Vilnius, Pašilaičiai, galiu persiųsti
loramloram@gmail.com - laiško temoje parašykit parduotuves pavadinima, niką, telefono nr; jei norėsit pirkti iš abiejų - siųskite skirtingais laiškais

Eglynas - jei jungsitės,tai aš prie Jūsų norėčiau jungtis su žirafa; bet dabar turiu svečių - tai negaliu visko skaityt ir atrašyt parašiusiom, sorry
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2015 02 07, 21:11)
DEKUI smile.gif
bet kai zmogus  sako, kad uz 2 kg. siuntini perkant per Tuki mokejo 1 eur., tai pradedi abejoti smile.gif, nes su Tukiu mazai reikalu turejus...

Kažką ne taip susiskaičiavo ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 07, 22:18)
neber ko laukt - jau greit 9 metai mazylei - ir ne pora praejo, bet nebegalvoju kad noriu kazko schmoll.gif

o mano mazylei sukakus 9 metam ir pagalvojau kad visai nepamaisytu mazas blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2015 02 07, 21:24)
o mano mazylei sukakus 9 metam ir pagalvojau  kad visai nepamaisytu mazas  blush2.gif  biggrin.gif


kai mano mazei buvo 1-2 metai - dar kazkaip nespjoviau - bet kuo daugiau metu bega - tuo labiau esu tikra kad gana ir tuo labiau suvokiu, kad jei kas - butu labai ne kas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2015 02 07, 21:18)
biggrin.gif  lotuliukas.gif  dar palaukim  mirksiukas.gif

QUOTE(Kriiste @ 2015 02 07, 21:18)
bet nebegalvoju kad noriu kazko schmoll.gif

Aš tai gal visai norėčiau, kad va taip op ir yra iškart kokių mažiausiai trejų ar ketverių metukų biggrin.gif Bet gimdymas, nemigo naktys... aj, jau nebe, jau nebe tie metai ax.gif Turiu minčių gal kokį vyresnį vaiką globai paimti ax.gif
O bet tačiau, matau, kad čia labai daug mamyčių, auginančių tris ir daugiau vaikų. Pagarba, šaunuolės good.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 07, 22:18)
neber ko laukt - jau greit 9 metai mazylei - ir ne pora praejo, bet nebegalvoju kad noriu kazko schmoll.gif


O man vaikai paaugo, tai taip nuobodu pasidare, tokia vienoda kasdienybe. Uzta dabar kaio devintam danguj. Viskas is naujo ��
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 02 07, 21:30)
Aš tai gal visai norėčiau, kad va taip op ir yra iškart kokių mažiausiai trejų ar ketverių metukų biggrin.gif Bet gimdymas, nemigo naktys... aj, jau nebe, jau nebe tie metai ax.gif Turiu minčių gal kokį vyresnį vaiką globai paimti ax.gif
O bet tačiau, matau, kad čia labai daug mamyčių, auginančių tris ir daugiau vaikų. Pagarba, šaunuolės good.gif


nu nestumo nepasiilgau, bet man kaip tik geriausias laikas buvo iki kokiu 3 metu thumbup.gif Po to jau rupesciai didejo - i darzeli leist, i darba eit, ieskot kaip sprest kai serga ir pan... Dabar noriu darbui atsiduot, nebesprest vaiku problemu, noris pagyvent sau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2015 02 07, 21:13)
Angliškame amazon yra nuo 6 svarų vaikiškų vasarinių crocs klumpių, nuolat nuolaidos įvairiems dydžiams. Saviškiams ėmiau priklausomai nuo dydžio, už 6 ir 8 svarus. Labai tingiu nuorodos ieškoti, per paiešką lengvai rasit ax.gif


dekui smile.gif
siaip zinau, bet as tingiu landziot ir ieskot smile.gif
na, reiks kada prisesti, iki vasaros dar yra laiko...
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 02 07, 21:22)
Eglynas - jei jungsitės,tai aš prie Jūsų norėčiau jungtis su žirafa; bet dabar turiu svečių - tai negaliu visko skaityt ir atrašyt parašiusiom, sorry

Puiku drinks_cheers.gif Tik aš irgi tik po kokios valandėlės prieisiu prie kompo - jei ką, tada ir susirašom wink.gif
Atsakyti