Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 07, 16:31)
Aciu.
Na, tai jei nexte jau neradau pries puse menesio nieko, tai dabar visai issluota, speju..

Ne gi teks is nextdirecto pirkti... kitur nerandu nuo grazaus 6 metu berniukui unsure.gif Kainos tai..

Man to paties dydzio reikia smile.gif bet tarkim nexte butent 6 as retai kada ka randu: Arba 5 arba 7. Toks ispudis, kad viso Vilniaus berniukai 6 dydi devi smile.gif

Atsakyti
As tai pagaudau is next.co.uk sale skyriuko (per tarpininke aisku smile.gif ).
berniuku neziuriu, neaktualu, o panelems kartais visai neblogai iseina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2015 02 07, 15:27)
Niekuo jos neypatingos. Tik tiek, kad netoksiskos ir tinka leliukams pagrauzt. Bet gi jie grauzia viska is eiles, o ta zirafa niekaip kitaip ypatingai nesigrauzia. Is tiesu, lietuviskos kaino nei kiek neverta.


Tai gerai kad pasiklausiau, o tai buvau bepradedanti ieskot kur pigiau isigyt doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Truputį ne į temą. mūsų namuose ką tik vyko gelbėjimo darbai doh.gif . buvau su mažuoju namie. išnešiau skalbinius į balkoną. mano dvimetis sumąstė užrakint balkono duris iš vidaus, ko gyvenime nėra padaręs. stoviu balkone su tapkutėm ir megztuku. aišku be telefono. gerai, kad vyrukas su kūdikiu pro šalį ėjo. telefonu iškvietė mano vyrą. vyras laimei irgi tik 10 km už Vilniaus buvo. gelbėjimo operacija pavyko tikiuosi neapsirgsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2015 02 07, 16:34)
Man to paties dydzio reikia smile.gif bet tarkim nexte butent 6 as retai kada ka randu: Arba 5 arba 7. Toks ispudis, kad viso Vilniaus berniukai 6 dydi devi smile.gif

Maniskiui, nors ka tik suejo 6, bet jam pirkciau 7. Ir is aukstesniu, ir nemegstu tip top, o po menesio mazos blush2.gif


QUOTE(Kriiste @ 2015 02 07, 16:44)
Tai gerai kad pasiklausiau, o tai buvau bepradedanti ieskot kur pigiau isigyt doh.gif  lotuliukas.gif

O tai koks gali buti leliukams zaislas ypatingas? biggrin.gif
Patogu paimti i ranka, nes nemaza ji, bet kartu is mazesniu kuno daliu, patogiai paimamu biggrin.gif . Minksta, o ne kaip barskutis kietas.
Nebent yra analogiskas pigesnis guminis patogus zaislas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 07, 15:55)
Truputį ne į temą. mūsų namuose ką tik vyko gelbėjimo darbai  doh.gif . buvau su mažuoju namie. išnešiau skalbinius į balkoną. mano dvimetis sumąstė užrakint balkono duris iš vidaus, ko gyvenime nėra padaręs. stoviu balkone su tapkutėm ir megztuku. aišku be telefono. gerai, kad vyrukas su kūdikiu pro šalį ėjo. telefonu iškvietė mano vyrą. vyras laimei irgi tik 10 km už Vilniaus buvo. gelbėjimo operacija pavyko tikiuosi neapsirgsiu lotuliukas.gif

Gerai, kad vyro tel atmintinai žinot 4u.gif
Aš tai kai einu pro balkono duris, kur kadanors bus terasa, tai visada su striuke ir raktai kišenėje, buvau iš draugės pasiklausius, kaip lipo per balkoną, gerai, kad pirmas aukštas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 07, 16:00)
O tai koks gali buti leliukams zaislas ypatingas?  biggrin.gif
Patogu paimti i ranka, nes nemaza ji, bet kartu is mazesniu kuno daliu, patogiai paimamu biggrin.gif . Minksta, o ne kaip barskutis kietas.
Nebent yra analogiskas pigesnis guminis patogus zaislas ax.gif


net nepagalvojau kad tai zaislas leliukams, kai tiek visos susidomeje juo - man irgi uzrekejo, nors mano "leliukui" greit 9 metai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 02 07, 17:01)
Gerai, kad vyro tel atmintinai žinot  4u.gif
Aš tai kai einu pro balkono duris, kur kadanors bus terasa, tai visada su striuke ir raktai kišenėje, buvau iš draugės pasiklausius, kaip lipo per balkoną, gerai, kad pirmas aukštas  doh.gif

nuo šiandien tik su striuke, raktais ir telefonu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 07, 16:55)
Truputį ne į temą. mūsų namuose ką tik vyko gelbėjimo darbai  doh.gif . buvau su mažuoju namie. išnešiau skalbinius į balkoną. mano dvimetis sumąstė užrakint balkono duris iš vidaus, ko gyvenime nėra padaręs. stoviu balkone su tapkutėm ir megztuku. aišku be telefono. gerai, kad vyrukas su kūdikiu pro šalį ėjo. telefonu iškvietė mano vyrą. vyras laimei irgi tik 10 km už Vilniaus buvo. gelbėjimo operacija pavyko tikiuosi neapsirgsiu lotuliukas.gif

nu sakes ,ot sposininkas doh.gif ,man irgi taip buvo uzdare ir kikena kad mama ziema balkone lotuliukas.gif ,beldziaus ,kol maniskis isgirdo ir tas zvenge ,kad as balkone lotuliukas.gif ,matai kaip buna
jei imsit kas tas zirafas ir man prireike ,dovanu paimciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dulsi: 07 vasario 2015 - 16:07
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 07, 16:55)
Truputį ne į temą. mūsų namuose ką tik vyko gelbėjimo darbai  doh.gif . buvau su mažuoju namie. išnešiau skalbinius į balkoną. mano dvimetis sumąstė užrakint balkono duris iš vidaus, ko gyvenime nėra padaręs. stoviu balkone su tapkutėm ir megztuku. aišku be telefono. gerai, kad vyrukas su kūdikiu pro šalį ėjo. telefonu iškvietė mano vyrą. vyras laimei irgi tik 10 km už Vilniaus buvo. gelbėjimo operacija pavyko tikiuosi neapsirgsiu lotuliukas.gif


Vajei doh.gif Aš kai į balkoną einu tai mažąjį su sese kur kitam kambarį palieku, nes tuoj pat uždaryta būčiau, nors maniškiui tik 1,6 biggrin.gif
Vi ktorija, arbatos gerk 4u.gif Oras tai baisus man šiandien doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 07, 17:00)
Maniskiui, nors ka tik suejo 6, bet jam pirkciau 7. Ir is aukstesniu, ir nemegstu tip top, o po menesio mazos blush2.gif
O tai koks gali buti leliukams zaislas ypatingas?  biggrin.gif
Patogu paimti i ranka, nes nemaza ji, bet kartu is mazesniu kuno daliu, patogiai paimamu biggrin.gif . Minksta, o ne kaip barskutis kietas.
Nebent yra analogiskas pigesnis guminis patogus zaislas ax.gif

As perku keturmeciui biggrin.gif bet next man patinka tuo, kad tokiam kudenai kaip mano tie rubukai nera kaip veliavos. Toks sesiametis-septynmetis 120 cm ugio paprastai buna peciuitesnis ir stambesnis, nei to paties ugio keturmetis. Man yra beda nupirkt ruba, kad vaikas ne kvazimodas butu ir per kaklo skyle neissinertu is ju biggrin.gif o va next puikiai tokiam sliekui.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 07, 17:02)
net nepagalvojau kad tai zaislas leliukams, kai tiek visos susidomeje juo - man irgi uzrekejo, nors mano "leliukui" greit 9 metai lotuliukas.gif


Vadinasi reikia pirkti leliuką biggrin.gif
Aš irgi jo užsinorėjau biggrin.gif
Atsakyti