Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Dulsi @ 2015 02 07, 07:53)
labas rytas ,gal is amazon .fr  kas uzsakynes?


Aš pirkčiau, tik dar neišaiaiškinau, kaip su siuntimu į Lietuvą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 02 07, 08:24)
Aš pirkčiau, tik dar neišaiaiškinau, kaip su siuntimu į Lietuvą smile.gif


Su siuntimu viskas gerai, tik kaina gal didoka vieniems batams - virš 9 eurų, o 2 poros virš 11 €. Apsimoka, manau, didesnis kašikėlis. Tiesa, visose mano nuorodose yra pačio Amazono prekės, jei ne iš jo, tada negaliu pasakyti 4u.gif

Dar pabandžiau 3 poras įmesti - 14,18 € siuntimas

Neturiu mažų vaikų, bet šitie chicco guminukai man wub.gif Kai kurie dydžiai po 11,98 €, kiti šiek tiek brangesni. Nors imk ir nusipirk, vien dėl grožio biggrin.gif

http://www.amazon.fr...-...525&sr=1-84

http://www.amazon.fr...-...29&sr=1-229
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolė***: 07 vasario 2015 - 09:24
QUOTE(Jolė*** @ 2015 02 07, 09:11)
Su siuntimu viskas gerai, tik kaina gal didoka vieniems batams - virš 9 eurų, o 2 poros virš 11 €. Apsimoka, manau, didesnis kašikėlis. Tiesa, visose mano nuorodose yra pačio Amazono prekės, jei ne iš jo, tada negaliu pasakyti  4u.gif

Dar pabandžiau 3 poras įmesti - 14,18 € siuntimas


ačiū smile.gif

jau matau, mano įdėtiems batams 9 eurai siuntimas, tai kas nori dalintis siuntimą, galit jungtis wink.gif
Vilnius, persiuntinėti nelabai norėčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rodnaja @ 2015 02 07, 01:51)
Sveiki, gal kas pasidalinsit kur pirkot didicar masineles? Siandien buvom gimtadieni, vaikas 2 val. pravazinejo tik su didicar. siaip fainas dalykas.
kaip galvojat cia originalas?

http://www.amazon.co...WRS19BHNND94WMP

as pernai pirkau is Vokietijos zaislu parduotuves, tik neatgaminu kokios. Jie i LT nesiunte, bet kaina buvo vienai spalvai labai gera thumbup.gif po 10 euru.
Kuom skiriasi originalas nuo neoriginalo nezinau. Musiskes masinytes tvirtos, laiko iki 110 kg, rieda smagiai. Visu triju vaiku megstamos. Maziuke tik pasispirdama vaziuoja kol kas. Siaip smagus daikciukas.
Atsakyti
Uzsakinesiu http://www.clothingattesco.com/

Kaunas. Galiu ir siusti wink.gif patogiausia lp express

Krepseliu laukiu:
Kristina.kristrar@gmail.com

Bankas swed.
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2015 02 07, 10:43)
as pernai pirkau is Vokietijos zaislu parduotuves, tik neatgaminu kokios. Jie i LT nesiunte, bet kaina buvo vienai spalvai labai gera  thumbup.gif po 10 euru.
Kuom skiriasi originalas nuo neoriginalo nezinau. Musiskes masinytes tvirtos, laiko iki 110 kg, rieda smagiai. Visu triju vaiku megstamos. Maziuke tik pasispirdama vaziuoja kol kas. Siaip smagus daikciukas.

Nes yra originalai su plastikiniai ratukai.o neoriginalas plasmasiniai ratai.dabar yra -20% didicar.Co.UK. Bet kad svaras taip pakilo Tai ir neapsimoka siust.o Cia lt 219lt ir virs.
Atsakyti
QUOTE(rodnaja @ 2015 02 07, 10:07)
Nes yra originalai su plastikiniai ratukai.o neoriginalas plasmasiniai  ratai.dabar yra -20% didicar.Co.UK. Bet kad svaras taip pakilo Tai ir neapsimoka siust.o Cia lt 219lt ir virs.


bet tai plastikas ir plastmasė yra tas pats rolleyes.gif
Atsakyti
Laba diena.
Gal žadate užsakinėti iš unserekleineaphotekhe.de? Labai reikia umckalor smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2015 02 07, 02:05)
[b]Crocs

Kažin, bus naudos iš mano naktinės nemigos, pasipasakokit  biggrin.gif



Yra yra naudos,jau "subruzdo" merginos biggrin.gif thumbup.gif


Priimciau prie Tesco drabuziu pora nedideliu krepsiuku
10 sv kodukas turetu dar galioti,tai siuntimas kaip ir nemokamas butu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 07 vasario 2015 - 10:51
QUOTE(Carlin @ 2015 02 07, 10:22)
ačiū smile.gif

jau matau, mano įdėtiems batams 9 eurai siuntimas, tai kas nori dalintis siuntimą, galit jungtis wink.gif
Vilnius, persiuntinėti nelabai norėčiau  ax.gif

kiek ten iseitu nuo vienos poros siuntimas?
Atsakyti
Sveikos, gal kas renka uzsakyma is CoCOONCENTER? 4u.gif
Gal kuri pastebejote, ar ismeta ten Filorgai dar kokias papildomas nuolaidas?
Atsakyti
QUOTE(Dulsi @ 2015 02 07, 11:06)
kiek ten iseitu nuo vienos poros siuntimas?


Priklausomai, kiek susirinktu smile.gif rinkciau kuo daugiau, nes siuntimo kaina kintama.
Atsakyti