Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Garbane* @ 2015 02 05, 17:52)
turiu klausimeli, kokia situacija su dydziais http://www.laredoute.fr/?
jei nesioju 36, tai ir rinktis 36, ar prancuzu yra pamazinti ir geriau rinktis 38?
ir dar, kaip siunciates is sio psl? ar siuncia i Lt, ar tik per UK? Aciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif

manau 36d., bet siaip tai reikia ziureti prie konkretaus rubo, siaip visko buna...
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 05, 19:24)
šios temos pirmame puslapyje nurodyta, kad iš šios parduotuvės siunčia į LT, yra pakavimo mokestis.
dėl dydžių galite pasitikslinti Laredoute temoje
http://www.supermama...?...6759&st=400


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2015 02 05, 13:27)
Gal kas nori prie Boots jungtis? Mane konkreciai domina Loreal tusas Reiktu poros jam  4u.gif Yra papildomas 10% kodukas. Per UK adresa


norėčiau ir aš prisijungti su tušu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 05 vasario 2015 - 18:46
QUOTE(hela77 @ 2015 02 05, 10:08)
gražu, bet kaip galima uždėti vaikui (ant nuogo kūno!) veliūrinius naktinius?  g.gif nėra medžiagos aprašymo  g.gif


o tai kas cia tokio? o kaip rengia veliurines pizamas (beje musu pacios megstamiausios)

QUOTE(Carlin @ 2015 02 05, 10:12)
aš aš skundžiausi biggrin.gif bet atvirai pasakius, tai iš čia man tik vienas kitas daiktas gražus  ax.gif  visi kiti per daug numarginti  blush2.gif  tokie visai ne mano skonio smile.gif bet ir Carters didesnių vaikų rūbai ne mano skonio smile.gif
tai vat su tuo vienu kitu daiktu ir prisijungsiu smile.gif


o Matalane nebandet ziuret - ten neprimarginti rubeliai wink.gif

QUOTE(Garbane* @ 2015 02 05, 13:32)
Sveiki,

gal kas nors perka is clothingattesco i UK per Tuki? dar kol kas galioja papildoma nuolaida nuo 50 svaru..prisijungciau su dviem prekem smile.gif aciu 4u.gif


as bandau surinti, Panevezys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2015 02 05, 13:27)
Gal kas nori prie Boots jungtis? Mane konkreciai domina Loreal tusas Reiktu poros jam  4u.gif Yra papildomas 10% kodukas. Per UK adresa

labuka, ar jau radai kompanija mane labiau domintu LOreal-Paris-Double-Extension-Mascara gal priimtum ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2015 02 05, 17:56)


QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 05, 17:59)

Aciu labai, jau uzmaciau tinkamu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2015 02 05, 13:27)
Gal kas nori prie Boots jungtis? Mane konkreciai domina Loreal tusas Reiktu poros jam  4u.gif Yra papildomas 10% kodukas. Per UK adresa


as noreciau MAX FACTOR ,3uz2 gal dar kuriai reiktu ? smile.gif
QUOTE(giedresg @ 2015 02 05, 15:05)
Kas zino kiek siuntimas I LT is beautyatcreightons? Gal kas renka? Beje labia geri sampunai jau pilnai metus naudoju, nieko blogo nepastebejau, gal sakyciau net plaukai greiciau pradejo augti  g.gif  manau, kad labia individualus reikalas tinka ar ne ?

jei susitvarkysiu paypal'a pirksiu as (t.p. siauliai) .
Atsakyti
QUOTE(deita @ 2015 02 05, 19:07)
labuka, ar jau radai kompanija mane labiau domintu LOreal-Paris-Double-Extension-Mascara gal priimtum  ax.gif

Neradau. Galima imti betkuri Loreal, kur parasyta 2uz12 smile.gif

Uzsakymus siuskit i xsimpax@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2015 02 05, 10:10)
turiu visas dvi tai laukia bankrotas


Aš jau seniai bankrutavusi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2015 02 05, 20:54)
Aš jau seniai bankrutavusi lotuliukas.gif


Oi aš irgi patikėkit kaip noriu prisijungt prie jūsų bankrutuojančių biggrin.gif, tikiuosi echoskopas nemeluoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 02 05, 21:08)
Oi aš irgi patikėkit kaip noriu prisijungt prie jūsų bankrutuojančių biggrin.gif, tikiuosi echoskopas nemeluoja biggrin.gif



Kai man daktaras praechoskopines pasake kad bus mergyte - as jam tiesiai sviesiai pasakiau, kad visus maisus suknyciu jam prie kabineto duru atnesiu jei apgavo lotuliukas.gif bet neapgavo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 05, 21:17)
Kai man daktaras praechoskopines pasake kad bus mergyte - as jam tiesiai sviesiai pasakiau, kad visus maisus suknyciu jam prie kabineto duru atnesiu jei apgavo lotuliukas.gif  bet neapgavo cool.gif


Tai pas mane tas pats, teks atidaryt merg. rūbų išparduotuvę cool.gif
Atsakyti