Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Loram @ 2015 02 04, 21:36)
o kaip gaut nuolaidą?



QUOTE(jovivita @ 2015 02 05, 00:49)
4u.gif  4u.gif  o nuolaidą įmanoma tokią gaut? Ar čia tik Jūs kaip pastovi pirkėja ją gaunate?
Noriu nupirkt kelių rūšių  žmogui dovanų megstančiam kavą ir dar sau, tai ir gausis nemaža suma  blush2.gif


Įmonėms suteikia nuolaidą, tai tik per įmonę galima pirkti su nuolaida rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 02 05, 10:24)
Galiu priglausti porą mamų su kaladėlėmis. Vilnius, pirkčiau per Tukį.

Nupirkta smile.gif
Atsakyti
labukas ,
gal kuri mergyte renka is cios parduotuves ,maziuka atsiusciau mirksiukas.gif
en.dpam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dulsi: 05 vasario 2015 - 11:30
QUOTE(Dulsi @ 2015 02 05, 12:29)
labukas ,
gal kuri mergyte renka is cios parduotuves ,maziuka atsiusciau mirksiukas.gif
en.dpam

taigi aš renku smile.gif ar mano kompanija netinka blush2.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 05 vasario 2015 - 11:34
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 05, 12:33)
taigi aš renku smile.gif ar mano kompanija netinka  blush2.gif ?

tinka tuoj atsiusiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2015 02 05, 10:42)
http://en.dpam.com/b...t-178221-p.html
simpatiska striukyte. Cia turbut pavasarine?

Ir man si striukyte patiko,pavasariui ji manau,gal jungiames klaipedietes pirkimui,as dar baciukus uzmaciau dukrytei,drabuziukai kazko ne mano skonio ,nors jei gyvai pamatyciau gal ir susigundyciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2015 02 05, 11:18)
tai parasykit PA ir suzinosit smile.gif Siaip, kas liecia butent Tesco maista, tai jis paskutiniu metu nepraleisdavo uzsakymu su LT kortelem.


Tai o PA cia prie ko? Pas juos aisku galima siusti, jei tik parduotuve siuncia. Klausimas ar parduotuve priima LT kortele, neatsaukia uzsakymu. Kiek jau teko pirkti is UK parduotuviu kai atsaukdavo uzsakymus, o pinigai rezervuoti budavo doh.gif Tai vat ir idomu kaip su Tesco, nes dar nepirkus, bet jei sakot, kad nepraleidzia LT korteliu, tai aisku, tik tiek ir tenorejau suzinoti biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2015 02 05, 11:43)
Tai o PA cia prie ko? Pas juos aisku galima siusti, jei tik parduotuve siuncia. Klausimas ar parduotuve priima LT kortele, neatsaukia uzsakymu. Kiek jau teko pirkti is UK parduotuviu kai atsaukdavo uzsakymus, o pinigai rezervuoti budavo doh.gif Tai vat ir idomu kaip su Tesco, nes dar nepirkus, bet jei sakot, kad nepraleidzia LT korteliu, tai aisku, tik tiek ir tenorejau suzinoti biggrin.gif  ax.gif


Kaip tai, prie ko PA? lotuliukas.gif Jusu klausimas:

QUOTE(_Pandora_ @ 2015 02 05, 11:12)
Ar gali man kas vienu zodziu taip/ne pasakyti ar galima pirkti maista per PA is Tesco?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpa: 05 vasario 2015 - 11:46
QUOTE(simpa @ 2015 02 05, 11:46)
Kaip tai, prie ko PA?  lotuliukas.gif Jusu klausimas:


O jus suprantat kas yra PA? g.gif biggrin.gif As turejau omenyje ar galima pirkti UK adresu, kadangi naudojuosi PA paslaugomis, tai parasiau PA, naudociausi kito vezejo paslaugomis, rasyciau kita. Jie tai cia tikrai ne prie ko, kazkada klausiau ar galima pas juos siusti is tam tikros parduotuves (ne UK), tai atsake-galima siusti viska jei tik parduotuve siuncia. Tai mano paprasciausias klausimas ir buvo-ar galima Tesco pirkti, ar priima LT korteles ir tiek, o sakot PA klausti kai jie ne prie ko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2015 02 05, 11:54)
O jus suprantat kas yra PA? g.gif  biggrin.gif As turejau omenyje ar galima pirkti UK adresu, kadangi naudojuosi PA paslaugomis, tai parasiau PA, naudociausi kito vezejo paslaugomis, rasyciau kita. Jie tai cia tikrai ne prie ko, kazkada klausiau ar galima pas juos siusti is tam tikros parduotuves (ne UK), tai atsake-galima siusti viska jei tik parduotuve siuncia. Tai mano paprasciausias klausimas ir buvo-ar galima Tesco pirkti, ar priima LT korteles ir tiek, o sakot PA klausti kai jie ne prie ko doh.gif

tai ir reikejo klaust ar priima LT korteles lotuliukas.gif Kaip klausiat, taip ir atsakoma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpa: 05 vasario 2015 - 11:56
Vilniuje renku http://www.cocooncenter.co.uk/. Krepsiukus siusti elenavorobjoviene@gmail.com. Atsiimti bus galima Virsuliskese arba BIG 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas noretu prie 5poundsu prisijungti? as tik 3 prekytes prirenku, reiktu dar bent 12 doh.gif o siuntima per uk man nesamoningai dideli rodo doh.gif

jei ka, rasykite I murcikas@gmail.com
Atsakyti