Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (5)

QUOTE(tuktuk @ 2015 02 07, 22:27)
Nu negalvojau, kad taip pasakysiu, bet pirmą kartą man tikrai patiko Monika su Vaidu bigsmile.gif Kažkaip ir Vaidas pagaliau į kamerą žiūrėjo, o ne sau dainavo ir Monika šiltesnė atrodė.

kaip pabučiuota... brunette.gif laugh.gif
Atsakyti
Kol jus alpstat del vaido su monce blink.gif blink.gif blink.gif tai as paaikciosiu, koks Edgaro balsas. Duse pabandziau sudainuot sita daina - sunki ji labai. O jam taip lengvai gaunasi. Bet ivaizdis - tikrai ne kok. Kostiumukas butu pats cool.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 02 07, 21:29)
Edgaras siandien galingai skamba,


drinks_cheers.gif
Atsakyti
geras thumbup.gif tik kaip trūko juodų antakių ir pamozotų akių bigsmile.gif šokėja jam iš kairės (iš mūsų pusės žiūrint) kokia gražutė smile.gif ir šokėjos neatrodo vulgariai kaip fotkėse thumbup.gif
bet kokia kvaila komisija, depresijos, linksminti juos reikia. šlykštynės tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 07, 22:31)
ir šokėjos neatrodo vulgariai kaip fotkėse thumbup.gif

Gal ten kita apranga buvo? Pamaskavo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 07, 21:30)
Kol jus alpstat del vaido su monce blink.gif  blink.gif  blink.gif tai as paaikciosiu, koks Edgaro balsas. Duse pabandziau sudainuot sita daina - sunki ji labai. O jam taip lengvai gaunasi. Bet ivaizdis - tikrai ne kok. Kostiumukas butu pats cool.gif

ale kad be šito įvaizdžio ir sudainuot jam nesigauna biggrin.gif biggrin.gif o jei rimtai tai įvaizdis man fainiausias kaip dainavo per Šok su Manimi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2015 02 07, 21:25)
iš kurios pusės beklausyčiau, vis tiek man šita daina pobaisė  schmoll.gif

man irgi.

QUOTE(blackkiss @ 2015 02 07, 21:27)
aš tai nenorėčiau, kad jie mums atstovautų... kažkaip gėda būtų doh.gif

man nebūtų gėda, bet labai nenorėčiau.

QUOTE(eglegle @ 2015 02 07, 21:29)
drinks_cheers.gif būtent apie gėdą pagalvojau - kuris tiktų dalyvaut, kad nebūtų to nesmagumo už atlikėją, gal Mia? tik nežinau, su kuria daina  g.gif
Lubys toks įsitempęs dainavo, net per dantis ėjo  schmoll.gif

aš irgi apie Mią galvoju, bet irgi nežinau, kokia daina jai tiktų labiausiai.

O Lubys man joks, klausau ir nieko - gal nusibodo? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 07 vasario 2015 - 21:34
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 07, 22:29)
ooo bigsmile.gif Edgariukas kažkaip šįkart žymiai geriau dainuoja nei pirmą kartą šitą dainą.. matyt tos šokėjos kažkaip įkvėpia biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aha, šiaip tikrai geriau balsas skambėjo.

Patinka man kaip Brūzga šitą dainą dainuoja wub.gif Ale aš tuoj nejučiom tapsiu jo fane doh.gif lotuliukas.gif

Žodžiu, šiandien turbūt man gera mėnulio fazė, nes kol kas visi neblogi atrodo laugh.gif
Atsakyti
Tinka šita daina Brūzgai smile.gif Ir pati daina graži.
Atsakyti
Nepatinka Jurgio versija.. Per leta, man patiko Mios ekspresija. Po Not perfect siusciau Mia su sita daina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2015 02 07, 21:29)
nu, kodel tas Lubys visalaik stovi kaip stuobrys? kodel jis nejuda? negyvai.  unsure.gif

nu tai negi straksėsi per šitą dainą rolleyes.gif man tai kliuvo balso įsitempimas, o šiandien lengvai kažkaip rolleyes.gif

QUOTE(Jurgel @ 2015 02 07, 21:30)
nu o ką, galėtų panos visai nuogos būti ir tikrai dėmesio sulauktumėm biggrin.gif

nu, kaip rodė pernai lenkių variantas, vaaa kaip aukštai kilo lotuliukas.gif
______________
ale kaip gerai skamba Jurgio atlikime šita daina bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Brūzga man kuo toliau, tuo labiau wub.gif
Atsakyti