Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (5)

QUOTE(tuktuk @ 2015 02 07, 20:08)
nu jo, ir man panašiai laugh.gif Kažkaip iki šiol neapsisprendžiu už kurią sirgt.
Man iš karto tai tik "Not perfect" ir "This time" labiau įsiminė, kitų motyvai tik po daugiau pasiklausymų įstrigo. Va, "Factory" iš trečio karto užkabino.

drinks_cheers.gif
tik mane Factory is pirmo uzkabino, vyra irgi.. tik kad jai gero atlikimo reikia. is siu metu kandidatu nekazka temaciau jai..
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 07, 21:09)
spendžiu dilemą dabar ar švedų atranką žiūrėt, ar LT  doh.gif  biggrin.gif

Abi po pusę dainos, jei neapsisprendi laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 02 07, 20:08)
nu jo, ir man panašiai laugh.gif Kažkaip iki šiol neapsisprendžiu už kurią sirgt.
Man iš karto tai tik "Not perfect" ir "This time" labiau įsiminė, kitų motyvai tik po daugiau pasiklausymų įstrigo. Va, "Factory" iš trečio karto užkabino.

tai jei neapsisprendi, sirk už Not perfect blush2.gif blush2.gif unsure.gif biggrin.gif

QUOTE(Pikų*Dama @ 2015 02 07, 20:10)
drinks_cheers.gif
tik mane Factory is pirmo uzkabino, vyra irgi.. tik kad jai gero atlikimo reikia. is siu metu kandidatu nekazka temaciau jai..

na Factory Hearts sunki daina, bet nelabai buvo progų ją kitiem išbandyt.. ir iškrito ji neteisėtai - visai kitos dainos sprendžiant pagal LRT įdėtą lentelę mažiausiai buvo surinkusios g.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2015 02 07, 20:11)
Abi po pusę dainos, jei neapsisprendi laugh.gif

tai tada nematysiu nei vienos realiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 02 07, 20:04)
Wilma La per Edgaras Lubys

Labukas Lietuva! Šįvakar jei kas žiūrit Eurovizija, balsuokit už Edgarą! Pažadu po alaus bokalą visiems kas jį palaikys! Jis tikrai nusipelnė važiuoti atstovauti Lietuvai, yra ne tik atlikėjas bet ir kūrybingas, neįsivaizdinantis ir sh** nemalantis žmogus. Ačiū ir bučkis visiems

Tikrai matosi, kad geras vyrukas, pritariu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 07, 21:14)
tai jei neapsisprendi, sirk už Not perfect
---
na Factory Hearts sunki daina, bet nelabai buvo progų ją kitiem išbandyt.. ir iškrito ji neteisėtai - visai kitos dainos sprendžiant pagal LRT įdėtą lentelę mažiausiai buvo surinkusios g.gif
---
tai tada nematysiu nei vienos realiai biggrin.gif

laugh.gif jaučiu, šį kartą spręsiu paskutinę akimirką(gal kas baisiai nustebins) biggrin.gif
---

Mistika tie dainų rinkimai, kritimai doh.gif Jei dabar, dėl abosliučiai nesuvokiamų priežasčių "Sound of colors" viršūnėje, tai ką ir bekalbėt doh.gif

---

Tai lietuvišką žiūrėk, ką ten su tais švedais veiksi irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 07 vasario 2015 - 20:30
QUOTE(Pikų*Dama @ 2015 02 07, 21:10)
drinks_cheers.gif
tik mane Factory is pirmo uzkabino, vyra irgi.. tik kad jai gero atlikimo reikia. is siu metu kandidatu nekazka temaciau jai..

Man irgi is pirmo karto ir pries akis is karto iskilo Blur - The Universal
Man jos tokios vieno kalibro. Ir atlikima isivaizduoju, kaip ir irase, kaip ir blaru.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 07, 20:32)
Man irgi is pirmo karto ir pries akis is karto iskilo Blur - The Universal
Man jos tokios vieno kalibro. Ir atlikima isivaizduoju, kaip ir irase, kaip ir blaru.

drinks_cheers.gif BLURiška tikrai..
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 07, 20:32)
Man irgi is pirmo karto ir pries akis is karto iskilo Blur - The Universal
Man jos tokios vieno kalibro. Ir atlikima isivaizduoju, kaip ir irase, kaip ir blaru.

man vis sukosi galvoj, i ka panasi.. Pet shop Boys? lyg ir ne. Brainstorm. Panasu,bet ne. I situos tikrai labai nesa drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 02 07, 20:29)
laugh.gif jaučiu, šį kartą spręsiu paskutinę akimirką(gal kas baisiai nustebins) biggrin.gif
---

Tai lietuvišką žiūrėk, ką ten su tais švedais veiksi irnesakyk.gif

tai kad kaži jau biggrin.gif
---
kad bais smalsu, ką jie prakišinėja EVijon biggrin.gif gal bent ten yra ko paklausyt doh.gif
Atsakyti
man tai auskarai tragedija biggrin.gif
Atsakyti
Bet tai galvoju, Seiliaus komisijoje nebeliko bigsmile.gif thumbup.gif Tfu tfu tfu neprisišaukt biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
va šita daina 100 proc nusisektų EV rolleyes.gif
Atsakyti