Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (5)

QUOTE(oziarage @ 2015 02 09, 17:37)
drinks_cheers.gif Pati save suėdė. Ne sir rašė, kad negalėjo užmigti tą naktį visiškai g.gif

Nesu jos gerbėja, seniau net antipatiją jai jaučiau, bet iš dalies suprantu, kodėl pratrūko. Jei ant jūsų taip kažkas periodiškai ateitų "užvemt", tai dar neaišku, kokią kultūrą pavaizduotumėt. Čia paprastose diskusijose būna žaibais svaidosi, o jei taip asmeniškai kažkas varytų ax.gif Tik tiek, kad nepagalvojo, kad ji ne šiaip ciocė forume smile.gif Gal įkalus iš tos laimės buvo ir per daug atsipalaidavo hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 09 vasario 2015 - 17:52
Bet tikrai šlykštus jausmas. Kam reikėjo viso šito atrankų cirko, neįsivaizduoju. Tikrai, būtų pasakę, kad atrankos šįmet nebus, turim jau išsirinkę, ir viskas. Paburbuliuotų žmonės ir praeitų. O dabar gavosi tik pasityčiojimas iš atlikėjų. Ypač Edgaro gaila, juk turėjo visai gerą dainą doh.gif Kitiems, kurie neatėjo su savom dainom, gal mažiau pikta, bet ir tai jausmelis "fainas" turėtų būt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 09, 18:46)
Nesu jos gerbėja, seniau net antipariją jaučiau, bet iš dalies suprantu, kodėl pratrūko. Jei ant jūsų taip kažkas periodiškai ateitų "užvemt", tai dar neaišku, kokią kultūrą pavaizduotumėt. Čia paprastose diskusijose būna žaibais svaidosi, o jei taip asmeniškai kažkas varytų ax.gif Tik tiek, kad nepagalvojo, kad ji ne šiaip ciocė forume smile.gif Gal įkalus iš tos laimės buvo ir per daug atsipalaidavo hihihi.gif

1. Niekas be priezasties nesneka nesamoniu (kas cia per nauji zodziai 'vemti'/'pezeti'/'loti' - musu pazibu zodynas.. baisu, ka mato auganti karta).
2. Niekada intelektualus zmogus nenusileis iki tokio lygio, kad pradetu svaidyti epitetais. Tuo ir skiriasi muzhikai ir inteligentai. Muzhikus visada lengva isvest is kantrybes, nes.. daug plestis..
____

Jo, farsas, ne atranka. Fek.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 09, 18:53)
Muzhikus visada lengva isvest is kantrybes, nes.. daug plestis..



drinks_cheers.gif
labai taikliai čia parašėt, pažiūrėkim, kaip tas pas Andrius Mamontovas diskutuoja savo paskyroje ir kaip kitos zviozdos wink.gif iškart matosi, kurie psichuoti ir emociškai nestabilūs cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 09, 18:46)
Nesu jos gerbėja, seniau net antipariją jaučiau, bet iš dalies suprantu, kodėl pratrūko. Jei ant jūsų taip kažkas periodiškai ateitų "užvemt", tai dar neaišku, kokią kultūrą pavaizduotumėt. Čia paprastose diskusijose būna žaibais svaidosi, o jei taip asmeniškai kažkas varytų ax.gif Tik tiek, kad nepagalvojo, kad ji ne šiaip ciocė forume smile.gif Gal įkalus iš tos laimės buvo ir per daug atsipalaidavo hihihi.gif

Po jos tos diskusijos aš irgi panašiai pagalvojau. Aišku, nesmagu kai žmonės vien neigiamus komentarus rašo jai ant sienos. Gal ir galima kažkiek suprasti tą pratrūkimą, juk nelengva nutylėt. Bet tai jei esi žinomas žmogus, jau reiktų valdytis kažkaip mastau.gif Net ne kažkiek, o labai. Aš jos vietoje visai nieko nerašyčiau. Nes jau kai pradeda rupūžės iš burnos byrėt, tai labiausiai pati ir nukenčia. Nors man tai iš viso, bjaurūs tie feisbukiniai varymai vieni ant kitų. Nu jau toks žemas lygis doh.gif
Atsakyti
Mano akimis toji Monika falšyva lapė. Į kameras suokia, o joms išsijungus tikrąjį veidelį parodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soled: 09 vasario 2015 - 18:03
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 09, 18:53)
2. Niekada intelektualus zmogus nenusileis iki tokio lygio, kad pradetu svaidyti epitetais. Tuo ir skiriasi muzhikai ir inteligentai. Muzhikus visada lengva isvest is kantrybes, nes.. daug plestis..

Būtent drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 09, 17:53)
1. Niekas be priezasties nesneka nesamoniu (kas cia per nauji zodziai 'vemti'/'pezeti'/'loti' - musu pazibu zodynas.. baisu, ka mato auganti karta).
2. Niekada intelektualus zmogus nenusileis iki tokio lygio, kad pradetu svaidyti epitetais. Tuo ir skiriasi muzhikai ir inteligentai. Muzhikus visada lengva isvest is kantrybes, nes.. daug plestis..

Pamenu jus iš kitų temų, tai dar ne tokių "perliukų" būtų galima prirankioti hihihi.gif

QUOTE(tuktuk @ 2015 02 09, 18:02)
Po jos tos diskusijos aš irgi panašiai pagalvojau. Aišku, nesmagu kai žmonės vien neigiamus komentarus rašo jai ant sienos. Gal ir galima kažkiek suprasti tą pratrūkimą, juk nelengva nutylėt. Bet tai jei esi žinomas žmogus, jau reiktų valdytis kažkaip mastau.gif Net ne kažkiek, o labai. Aš jos vietoje visai nieko nerašyčiau. Nes jau kai pradeda rupūžės iš burnos byrėt, tai labiausiai pati ir nukenčia. Nors man tai iš viso, bjaurūs tie feisbukiniai varymai vieni ant kitų. Nu jau toks žemas lygis doh.gif

Susivaldyt reikėjo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 09, 19:05)
Pamenu jus iš kitų temų, tai dar ne tokių "perliukų" būtų galima prirankioti hihihi.gif
Susivaldyt reikėjo drinks_cheers.gif

Niekada nesu jokio epiteto parasius, galit ilgai knistis mano zinutese cool.gif

http://www.lrytas.lt...ave-atkirti.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 09 vasario 2015 - 18:21
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 09, 18:21)
Niekada nesu jokio epiteto parasius, galit ilgai knistis mano zinutese cool.gif

http://www.lrytas.lt...ave-atkirti.htm

Varge, koks ribotas tos mergaitės mąstymas, jei pagalvojo, jog amebos epitetas jai buvo pritaikytas dėl figūros biggrin.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 09, 18:21)
Niekada nesu jokio epiteto parasius, galit ilgai knistis mano zinutese cool.gif

http://www.lrytas.lt...ave-atkirti.htm

Nežadu čia nieko įrodinėti, ne apie tai tema irnesakyk.gif

Kirilkinas tikrai vaikiškai elgiasi prasivardžiuodamas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 09 vasario 2015 - 18:27
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 09, 19:27)
Nežadu čia nieko įrodinėti, ne apie tai tema irnesakyk.gif

Kirilkinas tikrai vaikiškai elgiasi prasivardžiuodamas smile.gif

Tai prasyciau ir susilaikyti nuo kaltinimu be jokiu irodymu. Irgi labai auksta lygi demontruojat. As bent jau pacitavau, o atgal paraset bele parasyti, tai nekeista, kad is Monikutes kiemo cool.gif

poster_offtopic.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 09 vasario 2015 - 18:34