Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (5)

Siaubas. Nu ir kultūra.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 02 08, 11:31)
drinks_cheers.gif  tas pats. Iš pradžių, kol jų buvo daugiau, šalia Tado, Militos Jurgis man liko šešėly. Bet dabar, kai greta robotukų Vaido su Monika, Jurgis atgaiva širdžiai. Aš tik turiu pretenzijų instrumentuotei, kartais taip norisi pasodrinti įdomesniais garsais viską.

Aš negaliu pasigirti muzikine klausa, tad visus vertinu tik per jausmus - arba paliečia širdį, arba ne smile.gif Jurgio klausant net šypsena veide atsiranda. Turi jis kažką tokio, ko neišmoksi ir nesuvaidinsi.
Atsakyti

Nemaloniai Monikos pasidergimai susiskaitė - galėtų pagalvot apie savų žmonių palaikymą EV, jei netyčia topsecret.gif atranką laimėtų.
Ai, bet svarbu, Čivilytė su Pugačiova ją myli irnesakyk.gif

QUOTE(mjforever @ 2015 02 08, 09:48)

wub.gif  kaip jis man patiko

man irgi - iki šiol jį prisimenu kaip gaivaus oro gurkšnį EV atrankoj. Nei dainos, nei balso, bet užkabino iškart. Nežinau, ar tai charizma, ar žavesys, koks skirtumas.

QUOTE(Ukmė @ 2015 02 08, 10:02)
Mano vyras visą rytą niūniuoja Jurgio No more tears smile.gif Vaikšto po namus ir negali atsigėrėti daina, sako seniai tokią gerą begirdėjęs. Labai gaila, kad iškrito Jurgis.

aš irgi jos negaliu išmest iš galvos, vis paniūniuoju - ir būtent Jurgio variantą.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 08, 01:26)
Įdomu, kas čia labiau susireikšminusi wink.gif Man dėl Vaido ir Monikos dainos būtų daug mažiau gėda. O ir pasiektų daugiau nei Vilija.

Pagyvensim, pamatysim ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 08, 01:42)
Sudainuotų ir po vieną, svarbu, kad daina tinkanti būtų irnesakyk.gif Ar reikia priminti, kaip vokietė Lena dainavo, vietomis nusidainuodama ir net su drebančiu balsu, bet tai jai nesutrukdė laimėti. Niekam ten per daug nerūpi tas balsas.

Nereikia lyginti vokiečių ir jų pinigų bei prastumtos per visas radijo stotis dainos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 08, 01:54)
Na taip, užtai ir sakau, kad nereikia anksčiau laiko kitų nurašyti. Nes čia kai kurios įsivaizduoja, kad geriau už visus išmano, kas turi važiuoti, bet juk važiavo jau praėjusiais metais ir šnipštas buvo.

Šnipštas buvo dėl babkių stokos, nes kamera labai ne kaip juos filmavo, klaidžiojo kažkur ne į temą. Neišryškintas tas ypatingasis sijonas, neišryškintos tos ateivinės baubinės back'ės, kurios būtų daug šarmo pridėję, na ir arba Vilija pati susimovė arba koks Giržadas patarė tas back'es atskirti nuo Vilijos ir atskirai pavaryti jų chorą. Tai buvo didelė klaida.
Be to, bent mano akimis, pernai eurovizija buvo įdomi, graži, daug neblogų dainų. Ir Vilija po to kaip pasirodė liko 11, juk ne 20. Jei būtų pavykę su kuo susikeisti, tai ir būtų 10, o tai reiškia - finale.
Šiemet tarkime kurios pateiktos kol kas tai tik graikų dar kažkiek įsimena ir baltarusio, na ir ta warrior įdomi su ta briunete, bet tik įdomi, nes klausytis jos žiauroka. Nežinau kokios bus kitos, bet kol kas ne kas.

Papildyta:
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 08, 01:58)
O šiaip turėjau omeny, kad iš esmės daina nulemia sėkmę, o ne tobulas sudainavimas ar ten kažkokia mistinė charizma, kurią visi skirtingai mato.

Ne visada. Kai laimėjo Molitva tarkime, pirmiausai buvo gana švarus balsas, tada jau netipiškai atrodanti moteris už to ir pan.
Arba Lordžiai. Kostiumai kostiumais, bet ir balsai ten buvo įdomūs, specifiniai, o moteris netgi su tikrai stipriu, kone bažnytiniu tokiu balsu
Atsakyti
Man pernai Eurovizija buvo geriausia iš visų matytų. Graži scena, įdomūs "atvirukai" ir daug gerų dainų 4u.gif Vat 2013, tai nuobodu buvo, net favorito neturėjau ir per finalą nuėjau miegoti nesulaukusi nugalėtojo - neįdomu tąsyk buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isyankar: 08 vasario 2015 - 12:40
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 08, 12:39)
Šnipštas buvo dėl babkių stokos, nes kamera labai ne kaip juos filmavo, klaidžiojo kažkur ne į temą. Neišryškintas tas ypatingasis sijonas, neišryškintos tos ateivinės baubinės back'ės, kurios būtų daug šarmo pridėję, na ir arba Vilija pati susimovė arba koks Giržadas patarė tas back'es atskirti nuo Vilijos ir atskirai pavaryti jų chorą. Tai buvo didelė klaida.
Be to, bent mano akimis, pernai eurovizija buvo įdomi, graži, daug neblogų dainų. Ir Vilija po to kaip pasirodė liko 11, juk ne 20. Jei būtų pavykę su kuo susikeisti, tai ir būtų 10, o tai reiškia - finale.
Šiemet tarkime kurios pateiktos kol kas tai tik graikų dar kažkiek įsimena ir baltarusio, na ir ta warrior įdomi su ta briunete, bet tik įdomi, nes klausytis jos žiauroka. Nežinau kokios bus kitos, bet kol kas ne kas.

Papildyta:

Ne visada. Kai laimėjo Molitva tarkime, pirmiausai buvo gana švarus balsas, tada jau netipiškai atrodanti moteris už to ir pan.
Arba Lordžiai. Kostiumai kostiumais, bet ir balsai ten buvo įdomūs, specifiniai, o moteris netgi su tikrai stipriu, kone bažnytiniu tokiu balsu

Na, aš netikiu, kad šnipštas, nes blogai nufilmavo. Būtų patikusi daina, būtų balsavę, prie ko čia ta kamera. O kad vokietka laimėjo tik dėl reklamos, niekad nepatikėsiu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 08 vasario 2015 - 12:52
Pamenat, šnekėjom, kas gali balsuot už dainą Sound Of Colours?
Ogi patys švedai smile.gif

user posted image
Atsakyti
Ot paršai biggrin.gif Tegu sau dainą renka.
Atsakyti
Mužikė Monika, vat tiesiai šviesiai sakau. Kaip ten sako, iš kaimo išėjo, o kaimas iš jos, deja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2015 02 08, 11:14)
Mano galva, absurdų absurdas, kad išmetė Edgarą, o paliko Moniką. Jau daugybę kartų buvo sakyta, bet pasikartosiu, jog ji eurovizijai per nyki. Apskritai per nyki scenai. Beje, pastebėjau, jog tokia nuomonė gaji ne tik sm'e, bet ir fb platybėse ax.gif

Ir man gaila Edgaro buvo, tik įdomu kaip ji tiek balsų sulaukė?
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 08, 12:51)
O kad vokietka laimėjo tik dėl reklamos, niekad nepatikėsiu schmoll.gif

dėl dainos, kuri buvo labai plačiai išreklamuota dar iki EV.
dėl to per EV galėjo pjauti pro šoną taip plačiai kaip tik gavosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 08 vasario 2015 - 14:20
QUOTE(oziarage @ 2015 02 08, 14:17)
Ir man gaila Edgaro buvo, tik įdomu kaip ji tiek balsų sulaukė?

Nupirkti tie balsai, kaip dieną aišku smile.gif
Atsakyti